łuszczyca a wojsko
Wysłane przez: Maciek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2007 - 20:46:32

OSTATNI BYLEM NA KOMISJI LEKARSKIEJ I DOSTALEM KATEGORIE,CHOCIASZ MAM BARDZO ZAWANSOWANA LUSZCZYCE GLOWY ORAZ POJEDYCZE OGNISAK NA CSŁYM CIELE. CZY TO JEST NORMALNE ?????:/

Re: łuszczyca a wojsko
Wysłane przez: Maciek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2007 - 20:50:58

OCZYWISCIE KATEGORIE A

Re: łuszczyca a wojsko
Wysłane przez: Arek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2007 - 22:52:14

Witaj, byłem na komisji wojskowej tak jak Ty, tylko że dostałem kategorię D gdyz na łuszczyce jest paragraf który zwalnia z obowiązku służby. Pamiętaj że masz chyba 7 albo 14 dni na odwołanie się więc nie zwlekaj. Jeśli potrzebujesz ten paragraf (numer) to pisz na email. Powodzenia

Re: łuszczyca a wojsko
Wysłane przez: piotrek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2007 - 08:20:56

siem no ja bym był bardzo wdzieczny za ten numer i jak ja mam to napisac ???? DZISIAJ MAM KOMISJE LIPA sad smiley

Re: łuszczyca a wojsko
Wysłane przez: Arek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2007 - 23:35:54

Paragraf 2 p.3 zwalnia z odbycia słuzby wojskowej. Paragraf ten dotyczy łuszczycy. Na komisje weźcie ksero karty chorby pacjenta i jak macie wypisy ze szpitala. Ja poszedłem na komisje czysty i dostałem kat D więc myśle że nie pwinno być problemów jeśli weźmiecie wszelkiego typu zaświadczenia i ksero.

Re: łuszczyca a wojsko
Wysłane przez: luxbart (---.stk.vectranet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 16:51:08

za Łuszczyce dostajesz D i nie ma rozmowy
Ja dostałem a miałem lekką chorobe

Re: łuszczyca a wojsko
Wysłane przez: piotrek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 19:50:03

witam grinning smiley ja mam jutro 2 komisje lekarska i ciekawe co mi powiedza <wrocław > a am tylko zaswiadczenie ze sie lecze w klinice od 1 roku
i a mam luszczyce na ( głowa uszy plecy kolana i kawałek nogi )
to raczej dadza mi kat.D prawda ?????????



bo jak nie to KINO POZDRAWIAM