Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: MAJS (82.160.21.---)
Data: 08 sty 2005 - 19:38:45

Agata wystarczy że sie przestaniesz smarować i po tygodnu masz luski smiling smiley
a tak na poważnie to odwiedz linki podane wyzej na nich widać o co chodzi. Boli tylko wtedy kiedy dokładnie się nie umyjesz przed kąpiela z nimi. Gdybys zdobyla te rybki to daj znac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Karina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2005 - 12:49:23

Na pewno strasznie to przezywasz.Mój maz ma luszczyce i musze Ci powiedziec ze meczy sie z ta choroba juz 5 lat ale obecnie jest prawie niewidoczna.Wczesniej strasznie sie krepowal i to strasznie.ma luski na kolanach lokciach,dloniach.kiedys latem chodzil zawsze w dlugich spiodniach-po prostu sie wstydzil ale duzo z nim na ten temat rozmawialam i przekonalam ze tak naprawde to malo osob zwraca uwage na jego chorobe.chyba pomoglo bo teraz latem zawsze paraduje w spodenkach.Od niedawna kapie sie z dodatkiem oliwki dla dzieci i efekty sa niesamowite.Koniecznie sproboj w przypadku swojego synka.Oliwka na pewno mu nie zaszkodzi.Ja obecnie jestem w 11 tygodniu ciazy i sama zastanawiam sie czy nasze dziecko nie bedzie mialo luszczycy.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: marsjanin69 (---.udn.pl)
Data: 11 sty 2005 - 21:41:17

Dla wszystkich zaintersowanych !!!. Ja miałem te rybki , kupiłem je w Czestochowie od kolesia ktory je sprowadził z Niemiec. A teraz do rzeczy koszt tej rybki byl mała 60 zł a duża 100-120 zł , Tych rybek trzeba kupic conajmiej 20 szt. Są to rybki mało wymagajace, w sumie kazdy może je trzymać, tylko ale jak ważne bo widze że dużo osób jest zaintersowanych a ja już posiadam sporą widzę na ten temat bo też się męczę z tym "dziadostwem" i mam sporą wiedzę na temat "dziadostwa" bo tak to nazywam i na temat akwarystyki, podobno to są dwa rodzaje rybek jedna które zjadają naskórek i drugie które posiadają enzym spowalniający ( ale to nie jest potwierdzone). Widziałem że ktoś się obawia że to może boleć, wiec mówie , te rybki są bardzo delikatne i to nie boli , one sjadaą rozmiękczony naskórek no a czasem jak troszkę skóry odstaje to go wyszarpują i to może boleć ale nie bardzo . Powiem tak te rybki nakręca krew i dążą do tego miejsca które jest bardziej podrażnione ale wtedy wystarczy zakleic plastrem i jest OK, a tak wogóle to są bardzo towarzyskie rybki. teraz coś może o skuteczności : i tu muszę was zasmucić, przynajmiej u mnie nie zauważyłem zadnej poprawy. Stosowałem je ponad rok i nie widziałem żadnej poprawy, a niestety na skutek mojego błedu akwarystycznego rybki mi sie podusiły. Podobny efekt do ich ingerencji według nmie przynosi zwykłe odmaczanie chorych miejsc w ciepłej wodzie z solą. Bo co do właściwości samych rybek to nie mam przekonania , całośc kuracji z rybkami wydaje mi się że jest zależne od wody w Turcji która może mieć swoje właściwości zaleczające i dodatkowo te dwa rodzaje rybek . To jest chyba sekret tych rybek . Raczej same w naszej wodzie to nie są w stanie pomóc choć jak twierdziła osoba która mi je sprzedawała jej pomogły. Kontaktu z tą osoba nie mam wiem wam nie pomogę jeżeli chodzi o zakup , ale jakby się komuś udało je zdobyć to proszę dać mi znać , bo udało mi się je rozmnożyć i chętnie pomogę w zamian za młode sztuki yawning smiley) Coś z tego też muszę mieć a nóż pomogą jak bedą dłużej. Podstawam moi drodzy to nie tracić nadzieji , choć jak mawiają :nadzieja Matką głupich , ale każdą Matkę trzeba kochać. Pozdrawiam wszystkich i jak by były pytania to proszę o kontakt może razem coś wymyślimy .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 22:25:13

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Tito (---.univie.ac.at)
Data: 13 sty 2005 - 00:10:59

Witam, jakis czas temu podawalem adres strony z osrodkiem gdzie leczy sie rybkami, jestem wlasnie w trakcie kuracji, drugi tydzien, efekty sa rewelacyjne, poprostu wszystko zanika, jezeli ktos chcialby uzyskac wiecej informacji chetnie udziele,
pozdrawiam Tito
Wiele informacji podanych wyzej nt. tych rybek jest conajmniej mijajacych sie z prawda.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 13 sty 2005 - 00:52:51

Ktore informacje podane wyzej mijaja sie z prawda? Chyba nie moje winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: MAJS (82.160.21.---)
Data: 14 sty 2005 - 21:25:37

A ja znalazlem kogos kto miał te rybki i rozmawiałem z nim przez tel smiling smiley
Powiedział że rybki jakoś rade dawały ale mu padły (mam nadzieję że z głodusmiling smiley). Dowiedziałem się że bedzie ściągał jeszcze raz te rybki. Umówiłe się z nim że mi ma je też siągnąć. Jeżeli ktoś miał by na nie ochotę to dajcie znać. Wiadomo im więcej nas będzie to i cena będzie niższa. Niestety nie mogę obiecać że na 100% będą ale wpisujcie i puście maile mam nadzieję że coś z tego będzie.
Pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Kamil (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 17 sty 2005 - 22:30:42

prosze o adresy stron ośrodka gdzie leczą łuszczycę rybkami. Słyszalem o Wrocławiu ale nie mogę nic na ten temat znależć. Lecze sie już 10 lat bez efektu. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Darlena (---.devs.futuro.pl)
Data: 18 sty 2005 - 10:13:47

z tego co wiem to takie rybki hoduje u nas jakis pan gdzies w gorach A jak nie u nas to gdzies na kaukazie to mowili juz dawno temu wiec mzoe mozna juz tam jechac chetnie tez bym sprobowala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: MAJS (82.160.21.---)
Data: 19 sty 2005 - 19:32:32

niestety takiego ośrodka nie ma w polsce
kidys byl pod opolem podkreslam byl
sa pojedyńcze osoby ktore posiadają takie rybki
ja dotarłe do osoby w moim miescie (częstochowa) która je miała i zamierza mieć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Tito (---.univie.ac.at)
Data: 19 sty 2005 - 21:08:19

na terenie niemiec jest sporo firm zajmujacych sie sprzedaza rybek (najblizej Polski to w Berlnie), mozna je rowniez kupic w Austrii w osrodku, w ktorym obecnie przebywam na leczeniu luszczycy, podaje jeszcze raz adres strony www: http://www.knabberfisch.at/english/index.htm, z informacji jakie uzyskalem od wlasciciela, ktory prowadzi rowniez farme z tymi rybkami, wynika iz posiadanie ich w celach leczniczy to dopiero polowa sukcesu, ich skutecznosci a przedewszystkim zywotnosci zalez w jakich warunkach sa trzymane, cala technologia zmiany wody, natlenienia i temperatury itd., mozna je oczwiscie trzymac jak wiele gatonkow ryb akwariowych ale nienalezy sie wtedy spodziewac jakis wilkich rezultatow, a przedewszystkim moga one szybko wyginac, ryby te takze choruja co jest rzecza naturalna wiec zrodlo ich pochodzenia tez ma tu wielkie znaczenie pozdrawaim
Tito
P.S.
wynik mojego leczenia : po prawie trzytygodniowych kuracjach ani jednego luszczacego miejsca, polecam goraco te metode


Opcje: OdpowiedzCytuj
O rybkach w Turcji
Wysłane przez: jj (---.chello.pl)
Data: 20 sty 2005 - 21:25:53

Hej.
Mój brat tam był 3 lata temu. Trochę materiałów mu zostało (ulotki). Jednak generalnie nie działa to na każdego. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to chętnie opowiem.
Pozdrawiam
JJ


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2005 - 13:05:22

Towj brat byl w Turcji czy w Niemczech?? Jak masz te ulotki, to czy moglbys/abys mi to przeslac? Moj mail to [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: agnieszka (---.in-addr.btopenworld.com)
Data: 23 sty 2005 - 19:21:01

ile kosztuje leczenie w takim osrodku??czy mozna dostac adres i cennik??i czy to naprawde pomaga?
bardzo prosze o odpowiedz,jestem juz zdesperowana

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Tito (---.sulechow.net)
Data: 27 sty 2005 - 20:15:29

Witam,

Adres:
"nibble-fish" treatment
Mr. Thomas Gularas
Alm 54 (Fernblick)
A-2802 Hochwolkersdorf

Telephone: ++43 (2645) 82 75
Fax: ++43 (2645) 82 74-00

eMail: [email protected]

strona inetrenetowa http://www.knabberfisch.at/english/index.htm
ceny
rybki: 21 dni x 2 godziny = 1650 euro
naswietlania: 21 dni x 10 euro = 210 euro
plus plyn do kapieli, masci (dwa rodzaje) do pilegnacji skory w ilosci zaleznej od potrzeb, ok. 300 euro (tak bylo w moim przypadku)
hotel 18 euro ze sniadaniem za dobe
Pozdrawiam
Tito

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: józek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2005 - 22:54:08

Szanowna(y) Pani(e)!!
Bardzo Proszę wejść na stronę: http://www.solanka.termalna.com/detal/detal.htm
Zapewniam że zalecana Solanka termalna to naturalna solanka ,którą "wyprodukowana" przez naturę.Kapiele w w.w slance powinny odbywać się w temperaturze odpowiadającej temperaturze naszego ciała 36do37st.C.Jeżeli ogniska choroby znajduja sie na twarzy czy we włosach, nalezy je nawilżać poprzez tampony.Po przeczytaniu wszystkich punktów ze strony:
http://www.solanka.termalna.com/medycyna/medycyna.htm
dowiesz sie jaki wspaniały naturalny produkt Ci polecam.Mam,wielką prośbę,w rubryce na przelewie w której wpisujemy ilość zamawianych kartonów,nr.tel.Bardzo Proszę wpisz moje nazwisko WYRWIK Bedzie to dowod dla pracodawcy,że pracuje! I wyślij maila do: [email protected]


Pozdrawiam Wyrwik Józef tel.601 688795

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: martin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 kwi 2009 - 01:11:50

Rafał Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Macie może coś wiencej na temat leczenia
> łuszczycy rybami w Turcji, proszę o informa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: jarek juszczak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lip 2009 - 14:32:59

do wszyskich zainteresowanych rybkami!!!!!
pare lat temu sprowadziłem je z niemickiej chodowli wtym czasie niewiele osób miało wogule pojęcie o tych rybkach.zakupiłem ich 30sztuk po 25 marek (jeszcze nie było euro)stworzyłem im warunki podobne do naturalnych to znaczy temperatura wody między28-36 stopni nasłonecznienie między16 a 18 godzin dziennie i wszystko to na nic dlaczego ano dlatego bo z chodowli one są juz zmutowane leczą TYLKO TE W NATURALNYM ŚRODOWISKU jakiekolwiek pytania o rybki prosze kierować pod numer 605696281 chętnie odpowiem o sposobie ;wymaganym sprzęcie chcecie to spróbujcie zanim kupicie zadzwoncie a ja wam opowiem o rybkach GUARA RUFFA
A-CHA JESTEM CHORY NA ŁUSZCZYCE 20LAT I NIEZMORDOWANIE SZUKAM ZŁOTEGO SRODKA
ŻYCZE WAMBYSCIE GO ZNALEZLI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Wojtek76 (---.aster.pl)
Data: 06 pa� 2010 - 23:31:26

Witam z tych postow wyczytalem ze rybki Garra Rufa pomagają
podobno w Górze kalwarii na terenie basenu na odnowie Biologicznej jest fish Spa na cale cialo pisze to tu bo mam w rodzinie taki przypadek i postanowilem jej dac znac o takich rybkach.
pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Staszek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 pa� 2010 - 20:28:09

Kochani
rybki, solanki i inne zewnętrzne środki to bzdura i przestańcie się dawać robić w konia, w najlepszym przypadku może to spowodować chwilowe osłabienie efektów łuszczycy ale nikogo nie uleczy a każdemu kto Was naciąga zaproponujcie że mu zapłacicie 10 razy więcej ale jak Was to coś uleczy i zobaczycie, że każdy z nich się wycofa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.