Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2004 - 15:08:46

Witam.Szukam osoby,ktora korzystala juz z leczniczych zrodel z rybkami w Turcji.Maja one ponoc niesamowite dzialanie.Rybki te skubia zmiany chorobowe i oczyszczaja w ten sposob skore.BChcialabym tam pojechac,ale niestety nie mam zadnych informacji na ten temat.Czy ktos z was juz tam byl?Jakie byly efekty?Ile to kosztuje.Gdzie to jest?Prosze o szybki kontakt!!! Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Beata (---.aster.pl)
Data: 17 lis 2004 - 20:36:52

Niedawno owiedzieliśmy się, że nasz trzyletni synek jest chory na łuszczycę. Czy ktoś ma dziecko w tym wieku chore na tę chorobę? Jak wygląda leczenie dzieci? Myślę o jego zyciu z łuszczycą i boję się, jak to będzie. dlatego zależy mi też na wypowiedziach mężczyzn, którzy zyją z ta chorobą. Jak sobie radzicie emocjonalnie, jak wyglądały i wyglądają Wasze kontakty z rówieśnikami, z kobietami?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 19 lis 2004 - 15:09:02

Agata widzialem to na Discovery

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2004 - 15:26:36

i co? Mozesz cos na ten temat powiedziec? Kiedy to widziales?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: szczota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2004 - 18:13:43

hej.
słyszałam o tej metodzie od pewnej osoby też chorej na łuszczyce, która tam była jednak nie wypowiadała się ze szczególną sympatią o niej. z tego co słyszałam wprawdzie rybki wszystko "wyjadły" ale po jakimś czasie wszystko wróciło i to podwójnie... ale możliwe, ze to zależy od organizmu, więc radze się jeszcze popytać w bardziej wiarygodnych źródłach.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: edi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2004 - 18:47:56

tez to widzialem na discovery ale jaki sa wyniki ..hmm tego nie powiem bo sam nie wiem moze i to dziala ale na ile???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2004 - 15:00:11

No wlasnie szukam kogos kto tam byl...bardzo mi na tym zalezy bo slyszalam ze efekty sa niesamowite. Jest to dosc kosztowna kuracja, ale dla mnie to nie ma znaczenia. Zrobie wszystko zeby wyzdrowiec smiling smiley Pozdrawiam i czekam na dalsze wiadomosci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 21 gru 2004 - 07:58:49

Nie trzebaj jechac do Turcji na rybki. Mozna sobie kupic takie rybki i leczyc sie w domu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2004 - 19:16:24

Jak to?? Mozna tak? Skad o tym wiesz? Probowales tego? Gdzie moge dowiedziec sie wiecej na ten temat? Ile to kosztuje?? Napisz wszystko co o tym wiesz...prosze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2004 - 22:32:39

Macie może coś wiencej na temat leczenia łuszczycy rybami w Turcji, proszę o informacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: marzena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2004 - 22:39:58

O rybkach dzis cos znalazlam. Mozna je kupicw Polsce tu mam nr telefonu o-608697357 rybki nazywaja sie RYBKI GARRA RUFA. To nie jest sprawdzona wiadomosc, po prostu znalazlam te informacje dopiero co. Ale sie nia z wami podziele. Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 gru 2004 - 10:22:39

Rybki mozna kupic np w Niemczech. Ceny sa w przedziale od 5 do 20 euro w zaleznosci od wielkosci rybki i sprzedajacego. W Polsce tez mozna kupic,ale gdzie to dokladnie nie wiem. Cos mi sie przypomina,ze na jednym ze zlotow osob chorych na luszczyce byl nawet pokaz tych rybek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2004 - 16:05:18

Witaj!
Co nieco wiem na ten temat,nawet znajomy z Austrii zachecal mnie do sprowadzenia do Polski tych rybek z Wiednia,ale spelzlo na niczym choc mozna takie akwarium zrobic w domu i nie kosztuje to majatku tak jak wyjazd do Turcji.
O Turcji wiem tyle ,ze jast taka mozliwosc i jest takie sanatorium z kompletnymi zabiegami.Koszt 3 tyg. pobytu to ok.20.000zl.Ceny takie mam podane z austrickiego biura podrozy wiec nie wiem jak to w Polsce.
Jak to jest skuteczne to nie wiem,chociaz ogladalem na satelicie program o leczeniu i te osoby ktore skorzystaly zachwalaly ten sposob/nie daje gwarancji ,ze podstawieni,obym sie mylil/.Tansza jednak metoda to kupic rybki do domu do akwarium i stosowac wskazania.Nie wymagaja wysilku w prowadzeniu a skutek.................????????
Pozdrawiam
Marek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Tito (---.sulechow.net)
Data: 29 gru 2004 - 22:43:32

podaje adres internetowy ośrodka w Austrii w miejscowości pod Wiedniem http://www.knabberfisch.at/english/index.htm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: MAJS (82.160.21.---)
Data: 30 gru 2004 - 23:48:04

http://www.psorijaza.net/index2.htm - tylko gdzie je kupić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 31 gru 2004 - 07:35:48

Nawet tutaj mozesz kupic:
http://www.garrarufazucht.de/shop/pi1143544682.htm?categoryId=0

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sty 2005 - 16:45:37

A jak one działaja. Na czym polega to leczenie? Ja slyszalam, ze one skubia chorobowo zmienione miejsca. Czy tym mozna sie raqz na zawsze wyleczyc?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 02 sty 2005 - 14:20:37

Jedna rybka "zjada"luske,a druga to miejsce "balsamuje".
Co do wyleczenia raz na zawsze to jak wiesz nie ma jeszcze takiego lekarstwa,ktore daje 100% wyleczenie. Mozna zaleczyc i nie miec luszczycy np przez 30lat,ale nikt w chwili obecnej nie da Ci gwaracji,ze nigdy nie wroci...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: MAJS (82.160.21.---)
Data: 02 sty 2005 - 21:53:43

To co napisałeś Barthez jest ok jak sobie pomyślę że wzamin za brak skorupki będę miał rybki to już się cieszę. Tylko że gdzie je kupić link który umieściłeś jest fajny tylko obawiam się że wydam 200 euro a rybek nie uświadczę albo co gorsz dotrą do mnie brzuszkami do góry. Więc gdybyś wiedział coś o tych rybkach na terenie Polski to daj znać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LECZENIE LUSZCZYCY W ZRODLACH Z RYBKAMI-TURCJA
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2005 - 15:12:01

Wiesz, dla mnie wyleczyc sie, to nie miec gwarancje ze to ne wystapi, tylko po prostu moc normalnie zyc. Jezeli mam czysta skore, to juz uwazam ze w danej chwili jestem wykleczona. Jestem ciekawa czy to rzeczywisvcie pomaga czy t tylko taki pic na wode. Bo jezeli prawda, to zaraz po te rybki lece. A to boli jak gryza haha =) ? Gdzie je trzeba trzymac? W normalnym akwarium? Mowiles ze jedna rubka zdejmuje luske a druga balsamuje...no a jak ja nie mam lusek, tylko czerwone miejsca to co wtedy?! Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.