Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: choroba dariera
Wysłane przez: magda (89.228.26.---)
Data: 23 lis 2006 - 15:01:10

witam wszystkich jezdze na zabiegi laserem do laser med w lublina i jestem zadowolona moja szyia wyglada juz coraz lepiej nastepny zabieg ma 18 grudnia a wszystko na fundusz poza tym na twarz stosuje masc isotrexin doskonala wysusza ladnie tylko luszczy sie skora ale jestem zadowolona polecam wsdzystkim co prawda kosztuje kolo 40 zł na receptte ale jest dobra mam rowniez masci robione aby natluscic cere
oraz solkokerasol na recepte rowniez kolo 20 zł tez polceam tą masc stosowalam na szyie zeby pomogla przed zabiegami wszystkich pozdrawiam i ta chorobe da sie wyleczyc trzeba mied wiare i dobrego dermatologa faskt leczenie jest bardzo dlugie paaaaapapaappapapapa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: magda (---.zamosc.mm.pl)
Data: 23 gru 2006 - 00:25:44

no i po zabiegu wszystko ladnie sie zluszcza i znika nie ma sladu naprawde polecam laser to nie zla sprawa w kazdym lepszej przychodni dermatologicznej mozna sie spytac o zabieg laserem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2007 - 15:25:59

ja tez mecze sie juz pare lat.Syn w "prezencie"otrzymal ode mnie te chorobe(14lat)Najgorzej wygladalam po urodzeniu drugiego dziecka,karmilam piersia i nie moglam nic brac.Moj dekolt i szyja wygladaly jak miesko siekane.Przez rok bralismyTIGASON i mielismy spokoj a po roku...znowu nawrot.Zmienilam lekarza smarujemy sie masciami, tonikami(leki robione -tanie)i objawy lagodnieja.Niestety, polubilam golfiki,syn zapuscil grzywke i jakos sobie zyjemy.Dzieki Madzi za iskierke nadziei,bede molestowala lekarza o laser

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2007 - 15:49:52

madzia skrobnij cos wiecej o tym laserku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: magda (---.zamosc.mm.pl)
Data: 14 sty 2007 - 23:27:53

w lublinie tylko mi pomogli w lasermedzie laserowo mi usuwali moje zmiany skrone <DARIERA> ale wiele problemow skronych mozna tym usunac fakt to troszki boli ale da sie zniesc mialam zabieg pierwszy na szyji zeby rozpoznac czy to ta cholerna chorobka i sie potwierdzilo ale lekarz wraz z wycinkiem usuna mi to i naprawde jestem zadowolna nie ma praktycznie sladu troszki sie to mi goilo z 2 tygodnie a meczylam sie tyle czasu teraz mam zabiegi co miesiac zeby wsztstko usunac ale moja szyja wygladala jak to dobrze opisalas jak pociachane miesko wrecz sama sie tego brzydzilam a teraz jest ok polowa usunieta dbam szczegolnie o szyje zeby nie wrocila choroba i jest ok lol zadowolnie totalne i wszystko na narodowy fundusz zdrowia i nawet nie usialam prosic powiedzialam ze nie mam mozliowosci zaplacic i mi wypisal zaswiadczenie jesli będzies chciala moge ci podac adres tej przychodni w ktorej sie lecze a i stosuje na twarz izotrexis kosztuje 40 zl prawie ale daje dobre efekty to jedyna masc jaka mi pomogla a mecze sie juz naprawde z kika lat wiec polecam i solcokelasor z 30 zeta na szyje zluszcza tlusta masc wiec na dlugo starcza tez polecam pisz na forum jak chcesz jeszcze cos wiedziec to ci będę odpisywala bo wiem co ten cholerny darier znaczy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2007 - 17:59:27

czesc Madziu korzystam z maila brata - chouje od 2 lat stosowałam wiele maści a takze sterydy ależ ile można siebie truć.Rozumiem twój ból tez jestem kobietą jednym słowem jest cieżko bo nie znasz dnia kiedy choroba się nasili.mogłabys powiedzieć coś wieciej o usuwaniu tego laserem jak długo trwa kuracja i czy jest skuteczna, czy usuniete krostki nie powracaja- z góry dziekuje za informacje pozdrawiam i zycze dużo zdrowia .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2007 - 18:02:04

czesc Madziu korzystam z maila brata - chouje od 2 lat stosowałam wiele maści a takze sterydy ależ ile można siebie truć.Rozumiem twój ból tez jestem kobietą jednym słowem jest cieżko bo nie znasz dnia kiedy choroba się nasili.mogłabys powiedzieć coś wieciej o usuwaniu tego laserem jak długo trwa kuracja i czy jest skuteczna, czy usuniete krostki nie powracaja- z góry dziekuje za informacje pozdrawiam i zycze dużo zdrowia .


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2007 - 18:11:20

Madzia podaj mi adres przychodni gdzie sie leczysz -dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2007 - 18:46:27

pozdrawiam wszystkich chorych trzymajmy się razem jakoś może uda nam się zalczyć te chrupsko jak macie sprawdzone metody i skutczne prosze o kontakt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2007 - 13:48:55

Madzia dzieki za informacje.Dopiero dzis sobie siadlam przed komputerem(5lutego).Jestem z Bytomia-to na slasku,wiec nie wiem czy poradnia ,w ktorej sie leczylas jest gdziesik w poblizu .Rzadko wchodze na to forum wiec jezeli moglabys napisac bezposrednio do mnie byloby fajnie >podam ci nr gg 304343 .pa .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: magda (---.zamosc.mm.pl)
Data: 21 lut 2007 - 21:39:57

jesli ktos z was chce dowiedziec sie wiecej o leczeniu laserem choroby dariera podaje swoje gg 9623099 pozdrawiam i czekam na pytanka <wiem jak ta choroba meczy dlatego chce pomoc


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: ELA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2007 - 23:06:48

zNAM OSOBĘ KTÓRA TO BRAŁA I MÓWIŁA, ŻE NA NAS EKPERYMENTUJĄ, OSOBA TA MIAŁ PROBLEM Z ŻOŁADKIEM, WATROBĄ, WZROKIEM, PONIEWAŻ SĄ TO TABLETKI SILNIE TOKSYCZNE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: joanna imielska (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 wrz 2007 - 18:56:02

Poszukuję Magdy która znalazła dobrego specjalistę w leczeniu choroby dariera.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: czaro (---.speed.planet.nl)
Data: 11 gru 2007 - 20:21:59

ZWRACAM SIE Z PROSBA O POMOC.KOCHANI LUDZIE MAM PIEKNA KOBIETE KTORA BARDZO KOCHAM MAMY SIE POBRAC,ONA JEST CHORA NA DARIERA NAUCZYLA SIE ZYC Z TA OKROPNA DLA NIEJ CHOROBA WIDZE JEDNAK JAK ONA JA MECZY.PROSZE O POMOC,ZROBIE WSZYSTKO BY ULECZYC JA Z TEJ CHOROBY.BLAGAM O POMOC W JEJ I SWYM IMIENIU.Z POWAZANIEM CZAREK.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: Biedrona (---.nrth.cable.ntl.com)
Data: 13 gru 2007 - 02:20:51

jest kijowo tylko tyle moge powiedziec

Opcje: OdpowiedzCytuj
monoukleoza
Wysłane przez: anna (---.gdynia.mm.pl)
Data: 10 sty 2008 - 19:11:59

co to jest monoukleoza

Opcje: OdpowiedzCytuj
IZOTEK chOROBA DARIERA
Wysłane przez: magda (---.zamosc.mm.pl)
Data: 02 lut 2008 - 00:34:51

witam kochani fakt lasery dobra sprawa dla kogos kto nie uprawia sportu jednakze dla mnie to lipa tak tez lekarz zaproponowal mi stosowanie leku <izotek> poraz pierwszy uwierzylam ze to cholerstwo mi zniknie stosuje go dopiero 2 tygodnie i juz widze fenomenalne zmiany skora jakby to okreslic w porownaniu z tym co bylo wczesniej naprawde boska mowil mi lekarz ze rezultaty zobacze dopiero po 2 miesiacach a ja rezulaty widze juz teraz i takie ze poprostu mnie zadziwiaja jak patrze w lustro faktem jest podczad stosowania leku nie mozna zajsc w ciaze i jest wiele skutkow ubocznych ale kazdy organizm jest inny u mnie wystapil jeden skutek negatywny suchosc ust wystepuje u wszystkich bez obawy ale nie zaluje ze podjelam sie tego leczenia powiedziano mi ze to moja ostatnia deska ratunku i ciesze sie ze zaryzykowalam leczenie powinno przebiegac pol roku lek kosztuje okolo 170 zl ale warto bylo w moim przypadku wydac te pieniadze za 7 lat meki to jest nic kiedy moge teraz zajrzec w lustro bez zadnej zalamki tylko patrze i sie usmiecham

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: nataszakill (---.leon.pl)
Data: 04 lut 2008 - 21:12:59

Witam! Lekarz zaproponował mi zażywanie Neotigasonu,czy ktoś zażywał ten lek?Czy były rezultaty?I czy warto zaczynać brać ten lek?Choruje na chorobę dariera od 8 lat i nie wiem co już mam począć byłam nawet w szpitalu i tylko czoło mi wyleczyli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: bartek18 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2008 - 09:01:22

Witam! Mam pytanie czy choroba Dariera jest zarażliwa, mam rocznego synka okazało się że nasza niania ma ta chorobe, i nie wiem czy może opiekować sie dzieckiem czy raczej nie powinna. Pozdr Bartek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: Asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2008 - 20:59:07

Bralam Neotigason i raczej go nie polecam.Po zakonczeniu kuracji zmiany skorne wrocily a watroba sie buntowala.Lek bralam przez rok.Teraz stosuje kremy i masci z 30% mocznikiem.POLECAM.Sa to leki gotowe lub robione.Nie sa klopotliwe w uzyciu a na moja skore dzialaja super.Mam trzy i co jakis czas sobie zmieniam i tak w kolko,bo juz wiem,ze darierek "przyzwyczaja sie"do jednego rodzaju masci i ona potem juz nie dziala.Choruje od 13 lat i wydaje mi sie,ze dobrze poznalam swoja chorobe.Madzia zarazila mnie checia laserowego leczenia ale lekarz nie chcial sie tego podjac.Nie wiem dlaczego.Moze wiek???Mam 34 lata a Madzia 16.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.