SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Master Mind (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 00:00:27

Ja jestem za tym żeby na te forum zaprosić jakieś mądre głowy co by nam dokładnie odpowiedziały na nasze nurtujące pytania! Za dużo jest pytań bez odpowiedzi dotyczących łuszczycy i to mnie bardzo denerwuje. Niby tyle wiem a tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia co wywołuje te plamki na skórze jakie reakcje przy tym zachodzą co ma do tego dieta, maści i inne takie pierdoły? Pozatym od kiedy ludzie zaczeli chorować na łuszczyce? co to jest skąd to się wzieło?!
Pozdrawiam.


Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Master Mind (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 00:59:38

Ej no wogule tak... z tego co widzę krew też ma conieco do łuszczycy... ja chcę porozmawiać z kimś mądrym... proszę....bardzo proszę....

Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 02 lip 2005 - 08:33:14

Wejdz na strone: http://www.luszczycalublin.republika.pl
Wybierz publikacje i sobie poczytaj to poznasz odpowiedzi na nurtujace pytania...

Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 02 lip 2005 - 11:43:28

Barthez jak zwykle wszechobecny i pomocny winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 02 lip 2005 - 12:05:52

ja uwazam ze specjalista na tym forum nie jest potrzebny..Mam uraz do dermatologow...jedyne co robia to zapisuja te sterydowe gowna i mowia ze z luszczyca trzeba sie pogodzic itp.. O wiele bardziej pomocne dla mnie sa rady osob ktore rowniez choruja i na wlasnej skoorze przekonaly sie o dzialaniu roznych specyfikow a teraz dziela sie z innymi swoimi doswiadczeniami

Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: lila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 22:45:29

uwazam ze kazdy jest indywidualny na objawy tego monstrum ,a dermatolodzy wsadzili nas do jednego rodzaju wiec my leczmy to cos jakos najlepiej sposobem co kilka dni cos innego u mnie to dziala

Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Kamila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2005 - 15:17:10

nie chce tu zadnych dermatologow!Ja od lekarza dowiedzialam sie tylko tyle ze mam luszczycesad smileyNawet nie raczyl mnie poinformowac co to takiego!!wszystkiego" dowiedzialam sie z tej stronksmiling smileyWasze doswiadczenia sa dla mnie o wiele cenniejsze!!

Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2005 - 19:15:48

co racja to racja. ja też dowiedziałam się tylko że mam łuszczycę i nic poza tym. jednak uważam że dermatolog jest potrzebny chociaż by po to by przepisywać te cholerne mazidła...ale tylko po to...całuski