Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie zębów kto sie ze mną zgodzi..?
Wysłane przez: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lis 2004 - 23:38:10

jak zaczeła mi sie choroba to miałem dwie dziurki w kieloszkach wyleczyłem sobie ząbki i łuszczyca sie na mnie obraziła bo nie chce wrucić.... grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

pozdro 4@LLLLLLLL

Re: Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie zębów kto sie ze mną zgodzi..?
Wysłane przez: Krzysiek (---.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2004 - 12:39:23

Mając nadzieje na rozstanie z moją TOWARZYSZKĄ, przeprowadziłem totalny remont uzębienia i... bez skutku. Ale nadal uważam, że zdrowe zęby w znacznym stopniu mogą przyczynić do poprawy wyglądu naszej skóry.

Re: Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie zębów kto sie ze mną zgodzi..?
Wysłane przez: tomek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2005 - 15:12:39

zadziałało u wujka ponad 4lata od czasu do czasu lekkie wypryski

Re: Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie z?b?w kto sie ze mn? zgodzi..?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2005 - 15:31:35

a ja uwa?am, ze to chyba musial by? zbieg okoliczno?ci i nie wiedze powi?zania - sk?ra a z?by...

Re: Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie zębów kto sie ze mną zgodz
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2005 - 21:00:11

chore zeby = jakieś tam stany zapalne = wypryski = popieram to co mówi Michał. Ale to nie tylko zęby... bo ja mam zdrowe i mam "lokatorke"