Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011-->
Bieżąca strona: 10 z 11
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: Ala (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2008 - 14:48:45

Czy to przwde ze olej rycynowy wyleczy trądzik???i co zrobic z popekanymi ciałkami na policzku??
Prosze o szybka odpowiedz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: salamandra (---.amelek.gda.pl)
Data: 05 sty 2009 - 01:01:57

zgadzam się z Panem Jużnieburakiem. MAm tę chorobę od prawie roku. Poważne dwa napady - tak straszne, że prawie przestałam widzieć.
Pierwszy poważny atak choroby dopadł mnie w cholernie gorącym klimacie - miałam na twarzy czerwoną palącą skorupę i jakieś koszmarne zapalenie spojówek, przez które przestałam widzieć.
Wyleczyłam się po dwóch tygodniach stosowania rosexu, diferrinu i dwóch silnych antybiotykach, terapii antyhelicobaterowej.
Spokój na pół roku.
Ale gdy przyszły mrozy, zaczęło się znów i to bez ostrzeżenia.
Rano obudziłam się ze spuchniętą twarzą - oczy z przerośniętymi powiekami, jakiś koszmar.
Potem już było tylko gorzej. Na szyi dostałam plam niczym egzotyczna żaba - powieki paliły ogniem niegojących się ran - wielekie czerwone plamy, łuszząca się skóra i okropny obrzęk. Traf chciał , że się przy okazji pochorowałam i byłam zmuszona polożyć się do łóżka na kilka dni. Książka, kremy (rosex, differin, krem brzozowy i maść flexiderm), herbatki z bratka, witaminy... luz. Po trzech dniach wszystko zbladło, przestało piec. Moja siostra też cierpi na TR i twierdzi to samo - najważniejszy jest relaks dla tej choroby.
PS. Liście z kapusty przynoszą ulgę i chyba też jakoś pomagają

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: jack (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sty 2009 - 23:50:42

czy laser pomaga i czy nie ma jakichs skutkow ubocznych?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: dziajak (---.rak.spidernet.pl)
Data: 27 sty 2009 - 09:32:57

jestem b. zainteresowana tematem. Bliska mi osoba cierpi na tradzik rozowaty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: monia (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 28 sty 2009 - 11:23:38

mam 23 lata do niedawna nie mialam problemow ze skora twarzy.
od paru miesiecy na twarzy w okolicy nosa podbrodka i srodku czoła wychodza mi krostki i zaczerwienienie skory. z opisu podobne sa do tradziku rozowatego.
dermatolodzy przepisywali mi antybiotyki i masci lecz mi nie pomagaja.
Co to moze być???? prosze o odpowiedz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: leon (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2009 - 13:40:37

Ja uważam Moniu, że to może być trądzik młodzieńczy, albo... chłopa brakuje i stąd te potrzebki sie tak uzewnętrzniają.
Leon zawodowiec

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: monia (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 30 sty 2009 - 22:48:57

no co do tego to sie nie zgodzesmiling smiley ale wrocmy do tematu ten tradzik staje sie nie do wytrzymaniasad smiley a do tego spada moja pewnosc siebiesad smiley przeszkadza mi w kazdej sytuacji a przede wszystkim przy rozmowie z druga osobasad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: pipi68 (---.171.143.162.static.crowley.pl)
Data: 04 lut 2009 - 19:15:20

Witam! proszę o pomoc!!!- tak czytam i jestem coraz bardziej załamana mam ten sam problem co
wy rózyczki.Próbowałam tych specyfików jakie podajecie i juz sama nie wiem czego próbowac jeszcze, może dajcie namiary na dobrego dermatologa Kraków okolice

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: paulina (---.chello.pl)
Data: 22 lut 2009 - 13:49:19

Sluchajcie ja nigdy nie mialam problemow ze skora..do czasu az w lipcu 08 zaatakowalo mnie masakrycznie.. wypryski czerwone policzki czoło jakby nabite jakimis punktami dziwnymi.. masakra ;( poszlam prywatnie do lekarza i zapisal mi takie rzeczy ze bylo jeszcze gorzej (zineryt i clindacne chyba i cos jescze) ;( przestalam brac i zaczełam stosowac brevoxyl, co prawda wysusza skore ale troche pomogl do listopada nie bylo zle. duzo makijazu i prawie nie bylo widac.. ale znow powrocil wysyp w styczniu, poszłam do pani dermatolog przepisala mi robiony płyn do przemywania twarzy-krostek oraz metronizadol, leki biore od 25 stycznia a wczoraj mnie tak wysypalo ze watpie czy to jednak pomaga ;( mam takie wrazenie ze po jakims czasie skora sie przyzwyczaja i koszmar znow powraca ;( we wtorek ide znowu ale sił powoli brak na walke z tym ;( duzo stresu i nieodpowiednia dieta mysle ze duzo pogarszaja sytuacje, ale to jak sobie w takimz tym poradzic ;(

jak macie jakies cud pomysly piszcie ;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: ZIOMAL (---.chello.pl)
Data: 05 mar 2009 - 20:03:05

Hej
Co to właściwie jest ten fizjogel?
Szukam w internecie ale znajduję tylko fora sad smiley

Moja pani dermatolog mi go poleciła ale chciałabym trochę o nim poczytać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 mar 2009 - 00:43:43

Po trzech tygodniach leczenia moja twarz była taka jak przed...
Unidox (antybiotyk) + osłonowo chyba Trilac?
Aleric
Wit PP
wit B2
Wit Cetebe (C)
Maść robiona w aptece:
Ichtioli 2,5
Zinci Oxydati 5,0
Eucerini ad 50,0
m.f.ung
Ponieważ maść z cynkiem bardzo wysusza miałam na dzień maść z wit.E (0,6)
Wrażenia straszne: swędzenie, pieczenie, kłucie, ale z tego co czytałam na forach warto było się pomęczyć regularnie stosując wszystkie leki, aby nie chorować tak długo jak inni. Miałam o tyle dobrą sytuacje, że bez problemu wzięłam urlop na okres największych zmian (2 tygodnie). Mam nadzieję, że może komuś to pomoże a ja nie będę miała nawrotu choroby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: jagoda (---.chello.pl)
Data: 07 mar 2009 - 17:38:16

Mam 24 lata i też miałam trądzik różowaty, ale na dekoldzie. Początkowo myślałam, że to alergia, ale wapno i leki p/alergiczne nic nie dawały. Przestałam myć to miejsce wodą chlorowaną, stosowałam tormentiol i masaż - trochę ustąpiło. Musiałam też przestać palić, bo zmiany się zaostrzały jak dużo paliłam papierosówJak ktoś chce się podzielić doświadczeniami to prosze pisać 6403225

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: jagoda45 (---.chello.pl)
Data: 07 mar 2009 - 18:17:43

Witam forumowiczów.Przeprowadzam ankiety (anonimowe)dotyczące trądziku różowatego. Jeśli jesteś zainteresowany/a wypełnieniem to napisz na gg 6403225, lub maila, i prześlę ankietę. Mogę udzielić również kilku wskazówek odnośnie profilaktyki i pielęgnacji schorzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: quandre (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2009 - 16:48:50

w moim przypadku to jest ze mam wielki rumien na policzkach zadnych krostek na nosie kilka popekanych naczynek mecze sie z tym od kilku lat ok 6,7 mam 24 lata co to moze byc i jak z tym walczyc?pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: quandre (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 mar 2009 - 10:51:51

jak taki rumień mozna zniwelowac bardzo prosze o odp. bo ciezko mi sie z tym zyje niewiem jak z tym walczyc mamy 21 wiek sprawdzalem inne fora z ta dolegliwoscia i jakos nik niema konkretnej odp.jestem otwarta osoba ale przez ten rumien jestem jakis zamkniety w sobie trudno mi rozmawiac z ludzmi jestem atrakcyjnym facetem ale samotnym przez to niechce sie wiazac z płcia przeciwna bo sam siebie niemoge zaakceptowacsmiling smileysmieszne ale prawdziwe hehe kobiety to sobie tapetke szczela i jest ok a co ma zrobic meszczyzna!!!!!z góry dziekuje jak ktos z tym sobie radzi to prosze o pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: patka85 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 kwi 2009 - 19:40:03

Czy moglby mi ktos doradzic jakas dobra klinike dermatologiczna/dobrego dermatologa w woj. slaskim, opolskim dolnoslaskim, bo juz nie wiem co mam robic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 05 kwi 2009 - 21:56:45

Pisałam wcześniej o tym co stosowalam. Było O.K. ale jak odstawiłam antybiotyk wszystko zaczęlo się od nowa. Do przedwczoraj stosowałam ELIDEL. Poprawa od razu, wszystko zniknęło po dwóch dniach. Problem w tym, że Elidel jest drogi (bardzo), a jego używanie według lekarza to ostateczność ze względu na jego działanie na cały organizm. Twarz mam w dobrym stanie, tylko lekkie zaczerwienienie. Od wczoraj próbuje nowego specyfiku, który być może pojawi się w Polsce, ale na razie nie można go kupić w aptekach. Dostałam opakowanie od faceta, który jest przedstawicielem producenta na Europę. pOSMAROWAŁAM WCZORAJ TWARZ PO RAZ PIERWSZY I DZIŚ CÓRKA PYTAŁA CZY MAM MAKIJAŻ NA GĘBIE BO WYGLĄDAM BARDZO DOBRZE. Będę was informować o postępach bo jestem na razie "królikiem doświadczalnym". Maść ma konsystencję budyniu, jest zatwierdzona na terenie Polski do sprzedaży. Jest to jakiś wyciąg z roślin. Mam specyfikację, ale po angielsku. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to usiądę nad tym i przetłumaczę. Na razie myślę że trzeba poczekać na efekty. Ta firma ma też mazidło na łuszczycę i egzemę, ale to testują inne osoby. Nie jestem przedstawicielem producenta i przedstawiciela, sama od ponad 15 lat mam łuszczycę, teraz też trądzik posterydowy. Zmiany łuszczycowe smaruję ostatnio Daivonexem, ale zostały czerwone plamy. Dzisiaj poszłam po całości i posmarowałam piszczel tym budyniem (na trądzik, bo roślinkami chyba nic złego zrobić nie można)a teraz noga dużo lepsza...Właściwie to nie wiem co o tym myśleć więc poczekajmy na efekt. Bo przecież tylko o to chodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 05 kwi 2009 - 22:13:41

jeśli ktoś ma trądzik i mieszka w Wa wie to mogę się podzilić budyniem. Mam duże opakowanie. Możemy spróbować w imię nauki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: Magda (---.sub-75-204-104.myvzw.com)
Data: 06 kwi 2009 - 02:55:49

A jaka jest nazwa tego 'budyniu'?Moja dermatolog dala mi skincare lotion Avene Diroseal Anti-redness....poszlam po druga opinie i inny Dermatolog dal mi Clarifoam EF i chcialalm wlasnie zapytac czy ktos z was uzywal ten produk moze??? NIe wiem co mam robic czy go uzywac czy nie?Na amerykanskich stronach znalazlam dwie opinie na temat tego produktu dosc pozytywne.....Jezeli ktos stosowal ten produkt to prosze o kontakt gg 2878837.....Dodam ze nie mam zadnych wypryskow tylko rumienia mi sie policzki....i tak juz od miesiaca.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak leczycie trądzik rózowaty?
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 kwi 2009 - 03:05:19

Nie ma nazwy handlowej bo dopiero ma wejść na rynek. Jeśli masz trądzik posterydowy, skontaktuj się ze mną i będziemy razem próbować. Nie ma tego jeszcze na polskim rynku...Napisałam to wcześniej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011-->
Bieżąca strona: 10 z 11



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.