Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: Magdula (---.proxy.aol.com)
Data: 03 kwi 2007 - 12:18:02

Witam..Mam lat 25, choruje na luszczyce juz od 14 lat..Od 5 lat mialam wysyp na 80% calego ciala, czyli katastrofa, i tak caly czas..Wiem co to znaczy miec dola, poniewaz sama tego doswiadczalam..Ukrycie przed ludzmi, zamkniecie sie w sobie, ciagle dlugie rekawy i dlugie spodnie, a zeszle lato bylo wyjatkowo dlugie i dokuczliwe, jak na zlosc...ale chce z wami czyms sie podzielic, od 3 miesiecy mam kuracje tabletkowa, nie chce zapeszac ale jest rewelacyjnie..moge juz ubrac krotki rekawek i cienkie rajstopysmiling smileyi w koncu moge ubrac spodniczkesmiling smileyLek sie nazywa FUMADERM...kuracja jest dwu etapowa...1 etwp to FUMADERM INITIAL, jest to lek ktory przygotowuje organizm do zwalczania tej choroby, przez pierwsze 4-5 tygodni nie widac zadnej poprawy, ale to normalne, natomiast 2 etap, tabletki FUMADERM to etap uderzeniowy...cala kuracja to 11-15 tygodni, co tydzien zwieksza sie dawkowanie...skutkow ubocznych wzasadzie nie ma, moze tylko czasami podwyzszone cisniene, ale da sie przezyc..tylko maly minus...lek ktory zazywam jest kupowany w niemczech,jest pokrywany przez kase chorych, i lekarz z ktorym rozmawialam powiedzial ze jest to pierwszy lek ktory jest jak narazie najbardziej skuteczny na luszczyce...wiec jesli was to zaciekawi, spytajcie sie swojego lekarza...naprawde ja odczulam ulge..pozdrawiam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: justyna (---.tomaszow.mm.pl)
Data: 04 kwi 2007 - 19:30:25

czyli w polsce nie mozna kupic tego leku wiec jak go sprowadzic ?ja choruje od 15 l. juz wszystkiego chyba probowalam i nic klapa juz nie mam sily do tego chorobska pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: Magdula (---.proxy.aol.com)
Data: 04 kwi 2007 - 19:53:06

witam...
ja nie wiem czy jest ten lek dostepny w polsce, ja kuruje sie w niemczech, ale podejrzewam ze nalezy sie spytac swojego dermatologa, powinien posiadac informacje na temat tego leku..spytac warto...w koncu jestesmy w UNII....glowa do gory..pozdrawiam..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: justyna (---.tomaszow.mm.pl)
Data: 04 kwi 2007 - 20:54:11

zapytam sie napewno .no w koncu to unia ja tez pozdrawiam ciebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2007 - 17:22:39

To Unia, ale Unia B:-) No i nie ma czegos takiego jak np. Unijny Fundusz Zdrowia. W PL lek ten jest tylko dopuszczony do sprzedazy. Nie jest refundowany. Trzeba zlozyc indywidualny wniosek do lokalnego NFZ. Nalezy znaleźć lekarza, ktory wie "z czym to sie je"-tzn. Fumaderm. On wypelnia wniosek. Potem podbija wojewodzki konsultant medyczny. Nastepnie wysyla sie wniosek do Ministerstwa (departament Polityki lekowej) i oni odsylaja takze podbity. nastepnie zainteresowany sklada wniosek do lokalnego oddzialu NFZ. czas oczekiwania na decyzkje ok. miesiaca. U mnie zrefundowali (to nie sa kokosy, ale i nie najtaniej). Lek jednak nie dośc skuteczny u mnie:-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: magdula (---.proxy.aol.com)
Data: 08 kwi 2007 - 21:47:35

hmmmm...tak tez myslalam ze beda robic wielkie problemy...tutaj to ten lek dostaje za 5? i starcza mi na ok. miesiaca...ja osobiscie jestem zadowolona, oczywiscie bardzo sie boje ze choroba w kazdym momencie moze mi sie nawrocic ale powiem szczerze ze jak dlugo choruje i jak duzo lekarzy juz odwiedzilam tak teraz mam wielkie szczescie bo mam wspanialego lekarza..wiec jak by cos nowego i moze dostepnego w polsce mi zaoferuje to od razu dam cynka...glowa do gory..buziaki..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2007 - 13:56:01

No niestey! To jest Polska wlasnie. A fumaderm to juz nie zadna nowosc. I tez nie kazdy lekarz wie, co to jest. Albo wie, ale i tak nie jest chetny udzielic informacji, bo np. sam tym nie leczy, a nie chce stracic klienta:-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26 kwi 2007 - 21:46:05

DO MADDULA.co jaki czas masz kontrole krwi,i jak wyglada twoja watraba po tabletkach.za fumader inicial(bialy nic nie placisz bo to daje lekarz)za niebieski 70 sztuk 10 euro reszte placi kasa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 21:56:59

hey, czytałam nie raz o Fumdermie i dzisiaj rozmawiałam z osobą, która mowi , że ten lek naprawde pomaga jednak zdobycie go w Polsce jest albo nieralne przez to ze nasi lekarze nie chca w ogole o nim słyszec, albo drogie, podobno kosztuje 1000 zl miesieczna kuracja. Skoro to taka rewelacja i jest tak dofinansowywany w Niemczech to nie może byc ten lek zły a wiec moze ktos ma pomysł na to aby go zdobyc. jestem chetna nawet do badan klinicznych lub podobnych byle go zdobyc.;pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26 kwi 2007 - 22:31:23

magdula napisala ze nie ma skutkow ubocznych,na niemieckim forum kazda jedna osoba miala,byla tez dziewczyna ktora dzieki fumaderm zniknela jej luszczyca na piec lat,lekarz ktory przepisze-musisz miec z watroba wszystko w porzadku prawidlowo co dwa tygodnie kontola krwi czy wszystko wporzadku,mi nie pomoglo i zaczelo sie ze mna zle dziac,nie tylko cisnienie,wymioty.zdarzaly sie dni ze siedzialam na toalecie i do tego trzymalam miske.moze byc ze magduli pomaga i tego jej zycze.ja przy fumadermie inicjal zadnych skutkow ubocznych nie mialam(mialam je trzy tygodnie) pozniej fumaderm niebieski bralam cztery tygodnie i musialam przestac.prawidlowo kuracja trwa dziewiec tygodni ale lekarz stwierdzil ze w duzo przypadkach dluzej.napisz mi jak wyglada twoja sytuacja z watraba-wyniki-...pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 22:34:50

jesli chodzi o mnie to nie mialam nigdy robionych badan na watrobe , bo zaden lekarz nie chcial przepisywac mi innych lekow jak masci, a ska mialas fumaderm misiucha?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26 kwi 2007 - 22:45:25

tak jak magdula z niemiec,ja tu mieszkam.pierwszy raz luszczyca dala osobie poznac ponad dwa lata temu przeszlam sonatorium,rozne kremy ,masci no i fumaderm,a w nastepnym tygodniu mam skierowanie do profesora,ktory zajmuje sie tylko luszczyca,jest jakas terapia nowa(niewiem jaka jak narazie)ktora podobno kosztuje rocznie 14000 euro-profesor musi podjacdecyzje czy nadaje sie.mam nadzieje ze tym razem cos mi pomoze.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 22:47:45

i to jest sprawiedliwosc wysatrczy ze mieszkasz 800km dalej i mozesszz sie leczyc ehh ja chce fumaderm! chce spróbowac nawet na wlasna reke ale jak to zdobyc ehh:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26 kwi 2007 - 22:47:48

Nefell masz gadu gadu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 22:50:16

4861582 moje gg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2007 - 11:04:07

Misiuchal, skoro mieszkasz w Niemczech może słyszałaś o kremie Melkfett o którym pisała Pynia w temacie o tej samej nazwie,podobno jest super, czy próbowałaś już tego ? Krem jest dostępny tylko w Niemczech ,więc nie każdy ma możliwość go przetestować i cokolwiek o nim powiedzieć a bardzo jestem ciekawa czy naprawdę jest dobry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 27 kwi 2007 - 12:28:22

witaj tereso nie probowalam,ale dzisiaj na pewno go kupie i po paru dniach napisze.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: natala_1988 (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 25 maj 2010 - 21:55:33

Witam serdecznie mieszkam obecnie w niemczech i choruje na luszczyce od 6 lat w polsce nie radzili sobie z moja chroba,zaczelam wlasnie leczenie w niemczech lekrz prowadzacy przepisal mi taki lek jak ``Fumaderm Initial``koszt takiego leku 40 tabl. to 120 ? na okolo miesiac dochodzace miesiace to wieksze koszta iz dawke leku trzeba zwiekszac moze dojsc nawet do 600? miesiecznie.Mogla bys mi udzielic informacji o twoim lekarzu prowadzacym i czy ten sam lek nam przepisano?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: monika74 (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 07 lut 2011 - 22:19:45

Nie masz ubezpieczenia? ten lek jest refundowany, na recepte kosztuje 10 E.Bez z tego co wiem nastepne dawki kosztuja okolo 600 E miesiecznie.Wiec jesli planujesz leczenie FUMADERM to lepiej zacznij od ubezpieczenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: ELLLO (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 08 lut 2011 - 02:58:53

a w ANGLI TEZ JEST REFU,,,,,, NIE WIECIE CZASEM ODP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.