Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: Magdula (---.proxy.aol.com)
Data: 03 kwi 2007 - 12:18:02

Witam..Mam lat 25, choruje na luszczyce juz od 14 lat..Od 5 lat mialam wysyp na 80% calego ciala, czyli katastrofa, i tak caly czas..Wiem co to znaczy miec dola, poniewaz sama tego doswiadczalam..Ukrycie przed ludzmi, zamkniecie sie w sobie, ciagle dlugie rekawy i dlugie spodnie, a zeszle lato bylo wyjatkowo dlugie i dokuczliwe, jak na zlosc...ale chce z wami czyms sie podzielic, od 3 miesiecy mam kuracje tabletkowa, nie chce zapeszac ale jest rewelacyjnie..moge juz ubrac krotki rekawek i cienkie rajstopysmiling smileyi w koncu moge ubrac spodniczkesmiling smileyLek sie nazywa FUMADERM...kuracja jest dwu etapowa...1 etwp to FUMADERM INITIAL, jest to lek ktory przygotowuje organizm do zwalczania tej choroby, przez pierwsze 4-5 tygodni nie widac zadnej poprawy, ale to normalne, natomiast 2 etap, tabletki FUMADERM to etap uderzeniowy...cala kuracja to 11-15 tygodni, co tydzien zwieksza sie dawkowanie...skutkow ubocznych wzasadzie nie ma, moze tylko czasami podwyzszone cisniene, ale da sie przezyc..tylko maly minus...lek ktory zazywam jest kupowany w niemczech,jest pokrywany przez kase chorych, i lekarz z ktorym rozmawialam powiedzial ze jest to pierwszy lek ktory jest jak narazie najbardziej skuteczny na luszczyce...wiec jesli was to zaciekawi, spytajcie sie swojego lekarza...naprawde ja odczulam ulge..pozdrawiam...

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: justyna (---.tomaszow.mm.pl)
Data: 04 kwi 2007 - 19:30:25

czyli w polsce nie mozna kupic tego leku wiec jak go sprowadzic ?ja choruje od 15 l. juz wszystkiego chyba probowalam i nic klapa juz nie mam sily do tego chorobska pozdrawiam

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: Magdula (---.proxy.aol.com)
Data: 04 kwi 2007 - 19:53:06

witam...
ja nie wiem czy jest ten lek dostepny w polsce, ja kuruje sie w niemczech, ale podejrzewam ze nalezy sie spytac swojego dermatologa, powinien posiadac informacje na temat tego leku..spytac warto...w koncu jestesmy w UNII....glowa do gory..pozdrawiam..

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: justyna (---.tomaszow.mm.pl)
Data: 04 kwi 2007 - 20:54:11

zapytam sie napewno .no w koncu to unia ja tez pozdrawiam ciebie

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2007 - 17:22:39

To Unia, ale Unia B:-) No i nie ma czegos takiego jak np. Unijny Fundusz Zdrowia. W PL lek ten jest tylko dopuszczony do sprzedazy. Nie jest refundowany. Trzeba zlozyc indywidualny wniosek do lokalnego NFZ. Nalezy znaleźć lekarza, ktory wie "z czym to sie je"-tzn. Fumaderm. On wypelnia wniosek. Potem podbija wojewodzki konsultant medyczny. Nastepnie wysyla sie wniosek do Ministerstwa (departament Polityki lekowej) i oni odsylaja takze podbity. nastepnie zainteresowany sklada wniosek do lokalnego oddzialu NFZ. czas oczekiwania na decyzkje ok. miesiaca. U mnie zrefundowali (to nie sa kokosy, ale i nie najtaniej). Lek jednak nie dośc skuteczny u mnie:-(

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: magdula (---.proxy.aol.com)
Data: 08 kwi 2007 - 21:47:35

hmmmm...tak tez myslalam ze beda robic wielkie problemy...tutaj to ten lek dostaje za 5? i starcza mi na ok. miesiaca...ja osobiscie jestem zadowolona, oczywiscie bardzo sie boje ze choroba w kazdym momencie moze mi sie nawrocic ale powiem szczerze ze jak dlugo choruje i jak duzo lekarzy juz odwiedzilam tak teraz mam wielkie szczescie bo mam wspanialego lekarza..wiec jak by cos nowego i moze dostepnego w polsce mi zaoferuje to od razu dam cynka...glowa do gory..buziaki..

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2007 - 13:56:01

No niestey! To jest Polska wlasnie. A fumaderm to juz nie zadna nowosc. I tez nie kazdy lekarz wie, co to jest. Albo wie, ale i tak nie jest chetny udzielic informacji, bo np. sam tym nie leczy, a nie chce stracic klienta:-(

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26 kwi 2007 - 21:46:05

DO MADDULA.co jaki czas masz kontrole krwi,i jak wyglada twoja watraba po tabletkach.za fumader inicial(bialy nic nie placisz bo to daje lekarz)za niebieski 70 sztuk 10 euro reszte placi kasa

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 21:56:59

hey, czytałam nie raz o Fumdermie i dzisiaj rozmawiałam z osobą, która mowi , że ten lek naprawde pomaga jednak zdobycie go w Polsce jest albo nieralne przez to ze nasi lekarze nie chca w ogole o nim słyszec, albo drogie, podobno kosztuje 1000 zl miesieczna kuracja. Skoro to taka rewelacja i jest tak dofinansowywany w Niemczech to nie może byc ten lek zły a wiec moze ktos ma pomysł na to aby go zdobyc. jestem chetna nawet do badan klinicznych lub podobnych byle go zdobyc.;pozdro

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26 kwi 2007 - 22:31:23

magdula napisala ze nie ma skutkow ubocznych,na niemieckim forum kazda jedna osoba miala,byla tez dziewczyna ktora dzieki fumaderm zniknela jej luszczyca na piec lat,lekarz ktory przepisze-musisz miec z watroba wszystko w porzadku prawidlowo co dwa tygodnie kontola krwi czy wszystko wporzadku,mi nie pomoglo i zaczelo sie ze mna zle dziac,nie tylko cisnienie,wymioty.zdarzaly sie dni ze siedzialam na toalecie i do tego trzymalam miske.moze byc ze magduli pomaga i tego jej zycze.ja przy fumadermie inicjal zadnych skutkow ubocznych nie mialam(mialam je trzy tygodnie) pozniej fumaderm niebieski bralam cztery tygodnie i musialam przestac.prawidlowo kuracja trwa dziewiec tygodni ale lekarz stwierdzil ze w duzo przypadkach dluzej.napisz mi jak wyglada twoja sytuacja z watraba-wyniki-...pozdrawiam

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 22:34:50

jesli chodzi o mnie to nie mialam nigdy robionych badan na watrobe , bo zaden lekarz nie chcial przepisywac mi innych lekow jak masci, a ska mialas fumaderm misiucha?

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26 kwi 2007 - 22:45:25

tak jak magdula z niemiec,ja tu mieszkam.pierwszy raz luszczyca dala osobie poznac ponad dwa lata temu przeszlam sonatorium,rozne kremy ,masci no i fumaderm,a w nastepnym tygodniu mam skierowanie do profesora,ktory zajmuje sie tylko luszczyca,jest jakas terapia nowa(niewiem jaka jak narazie)ktora podobno kosztuje rocznie 14000 euro-profesor musi podjacdecyzje czy nadaje sie.mam nadzieje ze tym razem cos mi pomoze.pozdrawiam

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 22:47:45

i to jest sprawiedliwosc wysatrczy ze mieszkasz 800km dalej i mozesszz sie leczyc ehh ja chce fumaderm! chce spróbowac nawet na wlasna reke ale jak to zdobyc ehh:/

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26 kwi 2007 - 22:47:48

Nefell masz gadu gadu

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 22:50:16

4861582 moje gg

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2007 - 11:04:07

Misiuchal, skoro mieszkasz w Niemczech może słyszałaś o kremie Melkfett o którym pisała Pynia w temacie o tej samej nazwie,podobno jest super, czy próbowałaś już tego ? Krem jest dostępny tylko w Niemczech ,więc nie każdy ma możliwość go przetestować i cokolwiek o nim powiedzieć a bardzo jestem ciekawa czy naprawdę jest dobry.

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: misiucha1 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 27 kwi 2007 - 12:28:22

witaj tereso nie probowalam,ale dzisiaj na pewno go kupie i po paru dniach napisze.pozdrawiam

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: natala_1988 (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 25 maj 2010 - 21:55:33

Witam serdecznie mieszkam obecnie w niemczech i choruje na luszczyce od 6 lat w polsce nie radzili sobie z moja chroba,zaczelam wlasnie leczenie w niemczech lekrz prowadzacy przepisal mi taki lek jak ``Fumaderm Initial``koszt takiego leku 40 tabl. to 120 ? na okolo miesiac dochodzace miesiace to wieksze koszta iz dawke leku trzeba zwiekszac moze dojsc nawet do 600? miesiecznie.Mogla bys mi udzielic informacji o twoim lekarzu prowadzacym i czy ten sam lek nam przepisano?

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: monika74 (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 07 lut 2011 - 22:19:45

Nie masz ubezpieczenia? ten lek jest refundowany, na recepte kosztuje 10 E.Bez z tego co wiem nastepne dawki kosztuja okolo 600 E miesiecznie.Wiec jesli planujesz leczenie FUMADERM to lepiej zacznij od ubezpieczenia.

Re: Skuteczny lek FUMADERM
Wysłane przez: ELLLO (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 08 lut 2011 - 02:58:53

a w ANGLI TEZ JEST REFU,,,,,, NIE WIECIE CZASEM ODP