Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011-->
Bieżąca strona: 2 z 11
Re: RENTA
Wysłane przez: justyna (---.tomaszow.mm.pl)
Data: 23 maj 2007 - 10:14:00

dostalam wczoraj orzeczenie o lekkim stopniu niepelnosprawnosci czy ktos z was ma taki stopien i pobiera zasilek pielegnacyjny z mops czy to sie nalezy napiszcie prosze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Klaudia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2007 - 17:45:11

Ja mam UMIARKOWANY STOPIEN i pobieram zasilek pielegnacyjny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: beataa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 cze 2007 - 22:46:37

i sie udało dostalam rente i pielęgnacyjne smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Paula (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2007 - 01:01:22

Mam takie pytanko, czy z taką rentą przyznaną, a więc i grupą inwalidzką, bądz zasiłkiem pielęgnacyjnym, to ja będę mogła normalnie pracować i kasę dostawać, i czy to nie zniechęci pracodawcy? no wiecie... grupa inwalidzka.. przydałaby sie kasa na masci i plyny, bo to wszystko takie drogie... ale jak mam miec problemy potem ze znalezieniem pracy, bo jestem inwalida.. to nie wiem czy sie oplaca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2007 - 14:23:06

udalo mi się dostałam rente socjalną i pielęgnacyjne smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Ja..44 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2007 - 17:11:59

Brawo AGA ja jutro staje o pielgnacyjny an łuszczycowe zapalenie stawow..Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Ja..44 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2007 - 15:34:56

Kochani wczoraj gratulowałam AGNIESZCE a dzisiaj ja dostałam pielegnacyjny( i zwiazane z TYM I grupe) w orzeczeniu o Niepełnosprawnosci. MAM 1 grupe na DWA lata. Wiec pielegnacyjny bede pobierała osobno tam gdzie na corke rodzinne. NIE ma to nic wspolnego z ZUSEM W ZUS mam 3 grupe juz od 21 lat (bez pielgnacyjnego). KAZDY ma przepisy inne uwierzcie, ROZMAWIAŁAM z orzecznikiem dzisiaj mam Pielgnacyjny na łuszczycowe zapalenie stawow.TZN najwyzsza grupe jaka mi dali. ODNOSNIE uznania mnie ze łuszczyca jest dziedziczna i mogła powstac przed ukonczeniem 16 roku MUSI byc stwoerdzona przez specjalistow np>ortopeda czy remuatolg i dermatolog ze JEST to łuszczycowe zapalenie stawow.BIORAC pod uwage moj wiek 44 lata trudno cofnac sie czy ZYSKUJE czy NIE uznawajac sie przed 16 Rokiem. STWIERDZAM (po rozmawie) ze tutaj mam pielgnacyjny i I grupe a tam mialabym (po stierdzeniu przed 16 rokiem) zasiłek PIELEGNACYJNY stały polegajacy do wycpłty ciagłej ale NIE musiałbym I grupy. TUTAJ zyskałam uprawnienia w postaci Karty parkingowej,,przejazdow i z tym zwiaznych uprzywilejow. STRACIŁAM jedynie ze za 2 lata kolejny raz musze udowadniac,,ze mam chory i sa dalejsza kontynujacja,,MOGE miec ale,niekonicznie pozostane na I grupie wszystko zalezy od Orzecznika. TEN z wywiadu i badan przyznał MI I grupe na 2 lata. KOCHANI uwierzcie mamy PRZYWILEJE wiec starajmy sie je wykorzystac. JESTEM 21 lat na rencie ale FORUM i wypowiedzi niektorych OSOB zmobilizowały mnie do złozenia wniosku celem ubiegania sie o zasiłek tzn. UBIEGANIA sie o swoje prawo. WIERZCIE warto NIC nie ryzykujecie. WIEC ZLOT w MIELNIE chyba naprawde bedzie tani Huraaaaaaaaa mam przezjazdy z Opiekunem . kochani warto TYLE lat w moim przypadku straciłam ten zasiłek (wczesniej nie upominajac sie o niego> ale wynikało to ze swiadomosci i niewiedzy. MOJ email [email protected] gdyby cos piszcie boje sie ze na forum KTOS posadzi mnie o Agitacje. NIE BOJMY SIE WALCZYC o COS co nam sie nalezy. MIŁEGO dnia i wytrwałosci w osagnietych zamierzeniach.ZYCZE usmiechow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: el. (212.160.233.---)
Data: 21 cze 2007 - 16:21:48

to gratuluję, pozdrawiam ciepłosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2007 - 19:28:33

ja mam pielegnacyjne i rente socjalną na rok tez na łuszczycowe zapalenie stawów i podjełam prace na pól etatu bo z tego co wiem na pelen nie mozna, bo to przekroczy mój dochód z tej renty. Ale troche sie boje zeby Zus mi pozniej tej renty nie zabrał bo jednak pracuje. Ale może nie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2007 - 19:37:24

a najlepsze jest to ze jak sie bierze pielęgnacyjne to mozna sobie wyrobić legitymacje osoby niepelnosprawnej i można jezdzic po miescie autobusami za darmo a poza miastem ze zniżką 78%. Można się wtedy również starać o jakieś dofinansowanie z firmy PFRON mogą zafundowac np jakis sprzęt do rehabilitacji, oplacać studia i takie tam smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 21 cze 2007 - 19:44:14

no to fakt ja z pefronu dostalam komputer no i studia mi opłacą mam stopień umiarkowany i łusczyce na glowie i do tego osteoporoza ,rozszczep kręgu i takie inne ale renty mi nie dali tylko zasiłek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2007 - 21:39:22

Kobieto na co czekasz odwołuj sie przeciez za to się nie płaci a na takie choroby musza Ci dać chociaż rente socjalną, no chyba że dostalas te choroby po 16 roku zycia bo lepiej jest przed wtedy prędzej dają

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2007 - 23:17:29

Wydaje mi się ze cholernie niesprawiedliwie jest naciagac panstwo do czego wielu z was namawia...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Ja..44 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2007 - 00:00:59

HELLBOY bez KOMENTARZA moj drogi WYBACZ POCZYTAJ MOJE WYPOWIEDZI skoro chcesz KRYTYKOWAC wyjdz i pospaceruj.NIE zycze nic wiec ej TYLKO te choroby co mam. NIE bede znizac sie do TWEGO poziomu WYBACZ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 22 cze 2007 - 09:09:36

do agaa myślisz że tego nie robiłam robiłam 6 razy ale za każdym razem uznawano mnie za zdolna do pracy a żeby teraz dostac rentę trzeba być całkowicie niezdolnym do pracy a mi powiedziano przecież może Pani pracowac w biurze przy komputerze tak jasne kur.... kto mi taka prace da ?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2007 - 16:45:14

Hellboy szkoda że nie masz takiej łuszczycy na całym ciele, nawet nie wiesz ile kasy potrzeba zeby chodz troche to podleczyć, może wtedy byś zrozumiał.
I to nie jest naciaganie panstwa ! chorym na łuszczyce należy sie renta socjalna i pielegnacyjne tylko to właśnie od humoru lekarzy zależy czy ją przyznają czy nie !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: grzesiek (80.54.48.---)
Data: 25 cze 2007 - 00:23:02

napiszcie kto moze kto dostal w tym roku rente na luszczyce i jakie mieliscie zmiany moze ktos odp

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2007 - 21:19:03

ja dostałam w maju ale to dopiero z odwołania a jakis wielkich zmian nie miałam, myśle że nie którzy mają gorzsze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: JA31 (---.tp.unicity.pl)
Data: 03 sie 2007 - 20:39:57

Ja mam rente na luszczyce, calkowicie niezdolna do pracy na 3 lata. Ale u mnie to wszystko ma ciezki przebieg, erythrodermia+krosty. Chociaz jak bylam na ostatniej komisji to mialam tylko troche na twarzy a dostalam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: andzia240419 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2007 - 13:10:30

Cześć pozdrawiam wszystkich łuszczyków mam pytani moja 6 letnia córka jest wysypana na buzi szyji rękach łokciach brzuch plecy głowa wielka łuska cała głowa kolana nogi całe ciało i jeszcze ma 8 paznokci zaatakowanych przez łuszczyce chciałam się starać o zasiłek stały i pielęgnacyjny ale 2 lekarzy dermatologów stwierdziło że na to mi się nawet pielęgnacyjny nie należy bo to nie jest upośledzenie umysłowe i nie mam co nawet próbować proszę was pomóżccie jestem zdołowana nie wiem co mam zrobić była w szpitalu teraz staram si o sanatorium dla niej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011-->
Bieżąca strona: 2 z 11



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.