Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011-->
Bieżąca strona: 4 z 11
Re: RENTA
Wysłane przez: ewelina1984 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2008 - 13:06:00

agaa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Hellboy szkoda że nie masz takiej łuszczycy na
> całym ciele, nawet nie wiesz ile kasy potrzeba
> zeby chodz troche to podleczyć, może wtedy byś
> zrozumiał.
> I to nie jest naciaganie panstwa ! chorym na
> łuszczyce należy sie renta socjalna i
> pielegnacyjne tylko to właśnie od humoru lekarzy
> zależy czy ją przyznają czy nie !!!
jaka to jest luszczyca stawowa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: grzesiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2008 - 17:12:47

ja tez jestem na rencie, i mi sie ona nalezy jak psu miska, zachorowalem na łuszczyce jak mialem 20 lat, i mnie tak wysypalo ze mialem erytodermie, leczylem sie w szpitalu 2, 5 miesiaca, wyszedlem czysciutki, przed 10 lat maialem spokoj , czyli male wysiwy, parenascie krostek na ciele, ale w wieku 30 lat dostal1em gronkowca złocistego i mnie calego wysypalo, od stop do glow(erytodermia) i do tej pory tak mam oslabiony organizm, zre nie moge sobie poradzic, ale jestem na dobrej drodze.dostalem 1,5 roczna rente, tez bym chcial pracowac a nie siedziec na tej nedznej rencie ktora wynosi 700 zł, i tylko dlatego tyle mam bo zarabialem 5 razy wiecej, ale uwierzcie mi nie zdolalem pracowac, wszystko mnie bolalo, swedzilo, spalem po 2 godz. na dobe, smarowalem sie po 4 razy na dobe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: maria (---.aduro.pl)
Data: 15 lut 2008 - 08:36:03

mam luszczyce na twarzy i calym ciele czy tez moge sie starac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.argonet.pl)
Data: 18 lut 2008 - 16:40:04

starać się możesz bo na to się należy lecz wymaga to pełno papierów i kartotek które trzeba zabrać na komisje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: bella (---.centertel.pl)
Data: 27 lut 2008 - 01:20:27

Witam Was bardzo gorąco!!!Odpiszcie mi proszę ,jak długo w szpitalnym archiwum przechowywane są dokumenty w postaci kart pacjentów ,ponieważ zamierzam stawać przed Komisją Lekarską z powodu łuszczycy,na którą cierpię od 11-ego roku życia.Za odp.z góry Wam serdecznie dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.argonet.pl)
Data: 29 lut 2008 - 13:57:55

z tego co wiem to bardzo długo ale najlepiej w szpitalu zapytać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: aaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lut 2008 - 14:01:05

wydaje mi sie ze szpitale nie moga po ilus tam latach niszczyc kartotek poprostu akta przechodza do archiwum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Nutelka (---.pogodanet.pl)
Data: 14 mar 2008 - 12:10:45

Jestem winna sprostowania,otóż ostatnim razem pisałam,że dostałam lekki stopień niepełnosprawnosci i staram sie o zasiłek pielegnacyjny...Cóż,przeliczyłam sie poniewaz z tym stopniem nie ma zadnych ulg a co dopiero zasiłku.Odwołałam sie od tej decyzji,miałam następną komisję i udało się.Dopiero teraz mogłam z umiarkowanym stopniem starać sie o ten dodatek.Mam go na rok ale chociaz tyle...potem znowu komisja itd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: nutelka (---.pogodanet.pl)
Data: 27 mar 2008 - 13:59:55

Czesc!Czy ktoś z Was orientuje sie jak sprawa wygląda z rentą socjalną dla łuszczyków?Mam w orzeczeniu s stopniu niepełnosprawności napisane,że moge starać sie o zatrudnienie w warunkach pracy chronionej.Nawt niezle,ale problem tkwi w tym,że łuszczyca na palcach rąk pęka,krwawi i sprawia ból przy najmniejszych czynnościach domowych.Czy moge starać sie o tą rentę i czy bedę mogła stawić sie na komisji ZUS-owskiej skoro nie mam napisane "Całkowita niezdolnosć do pracy"?Pomóżcie!Czekam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.argonet.pl)
Data: 27 mar 2008 - 16:29:14

Raczej możesz bo np ja tak mam i pracowałam na warunkach pracy chronionej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: nutelka (---.pogodanet.pl)
Data: 28 mar 2008 - 12:25:18

ok,dziękuje agaa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: elzbieta (---.smgr.pl)
Data: 27 sie 2008 - 21:29:16

mam zasilek pielegnacyjny i umiarkowany stopien niepelnosprawnosci przyznany od dziecinstwa w roku 2007 czy naleza mi sie przejazdy za darmo gdzie udac sie po legitymacje mam 54 lata Ela

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: TETKA (---.rev.masterkom.pl)
Data: 01 wrz 2008 - 01:27:54

DZIEKI ZE DZIS ZNALAZLAM TYLE CIEKAWYCH WSKAZOWEK .NA LUSZCZYCE CHORUJE JUZ PONAD 32LATA A OD 7 LAT CIERPIE NA ZAPALENIE LUSZCZYCOWE STAWOW MAM DO 3O KWIETNIA 2009R PRZYZNYLEKKI STOPIEN NIEPELNOSPRAWNOSCI I NIC WIEC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: grzecho (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 wrz 2008 - 08:29:21

Ja własnie bylem na komisji Zus dostalem na rok rente, teraz konczy mi sie swiadczenie rehabilitacyjne, jestem troche wysypany (ok 30% ciala) wiekszosc na nogach i rekach, nie ma tragedii ale dostalem, nie wiem czy sie cieszyc czy nie, bo chcialem wrocic do pracy, teraz bede dostawal psie pieniadze, ale wypoczne i zwalcze ta cholere, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 wrz 2008 - 21:32:15

Mam łuszczyce na plecach - kilka wiekszych plam, na rece ze 3 plamki, na nogach duzo mniejszych i dwie całkiem spore + cała głowa. Wiem ze moge sie starac o przyznanie stopnia niepełnosprawności, są szanse ? Pierwsze objawy pojawiły sie 3 lata temu natomiast leczyc zaczełem sie ponad pół roku temu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: agaa (---.argonet.pl)
Data: 08 wrz 2008 - 17:20:29

do Elzbiety. Jesli ma sie stopien niepelnospr. przyznany to mozna sobie legitymacje wyrobic wlasnie w zespole to spraw od orzekania o niepelnospr.

a co do Adama, mysle ze zalezy od lekarza na jakiego sie trafi jednemu wystarczy pokazac zmiany na ciele a drugiemu sterte papierów z leczen...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: ted (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09 wrz 2008 - 04:40:42

nie zalamuj sie.Nowotwory zawsze u kogos stwierdza.Gdyby to bylo na 100 % tak ze wywoluja te masci nowotwory to by je dawno wycofali.A wykryto te nowotwory chyba u 4 stosujacych na 10 000 i to bez pewnosci ze to przez protopic czy elidel.Bardziej szkodzi czytanie tych strasznych nowinek.Zycie i tak szkodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: KACHA (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 15:39:20

TETKA NAPISZ CZY MIAŁAŚ JAKIEŚ PROBLEMY ZE ZAŁATWIENIEM RENTY NA ŁZS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: Adam (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 21:48:13

no wlasnei u mnie z ta dokumentacja przez te pół roku od zdiagnozowania choroby jest niewiele no ale nic bede sie starał pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RENTA
Wysłane przez: kacha (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 22:07:06

z tego co wiem to trzeba 180 dni być na chorobowym potem można się się starać o rente

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011-->
Bieżąca strona: 4 z 11



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.