Re: RENTA
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2015 - 08:10:22

Albo sie ktoś podszywa pod Z.E.J- a, albo na prawde osiągnął Pan szczyt bezczelnosci.grinning smiley

Re: RENTA
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 15 sty 2015 - 12:40:30

Myślę, że to falsyfikat ale podróbka jest doskonała! Sama też dałam się nabrać. Można by pogratulować, gdyby nie chodziło o poważną sprawę.(Ale to może też jest sposób).

Re: RENTA
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 15 sty 2015 - 13:00:00

Jeśli numer telefonu jest właściwy, no to żadna podszywka.
Jest to celowe i świadome szukanie kolejnej ofiary. ZEJu najpierw podaj skład, bo to nie może stanowić żadnej tajemnicy(nikt nie chce ich proporcji) i od tego żaden szanujący się zielarz nie uchyla, następnie co z atestami-wszak piałeś z zachwytu,że są tuż, tuż, z jakimi lekarzami współpracujesz, ba z jaką kliniką i gdzie te rzesze wyleczonych-wszak na forach cisza, w stowarzyszeniach też cisza.I czy dogadałeś się z Mirkiem, który po Twoich smarowidełkach wylądował w szpitalu.
A już myslałam, ze poczytałeś książeczkę Helenki i sporządniałeś. Nie wiem, czy Helenka, czy ta firmowana książeczka ma tu na wielu zbawienny wpływ. Ba, przynajmniej na mnie, bo wywołuje we mnie wesołość.
Całuski dla Helenki.
Kazka

Re: RENTA
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 15 sty 2015 - 20:50:44

Dobry wieczór. Witaj Kaziu
Już bardzo krótko (nie jesteśmy w temacie). Z Twojego pisania widać, że jesteś trochę "nie w czasie". Pewne sprawy, etapy mamy już za sobą (a numer telefonu był akurat najmniejszym problemem, jest powszechnie znany). Myślę, że szybko się wdrożysz.
Zaglądaj do nas. Tutaj dzieje się historia!
Helena

Re: RENTA
Wysłane przez: ziben (---.LAN1.mega-net.pl)
Data: 27 cze 2016 - 20:10:58

witam wszystkich u minie ta choroba zaatakowała w wieku 40 lat to że wyglądam jak przez okno to moje ja wiem co to jest ale widzę że macie większy problem ,ja wziąłem na klatę choć chciałbym iść na basen założyć krótkie spodenki .wspólnik zabrał mi firmę bo ci co maja łuszcycę to alkoholicy tak ten szczur mnie załatwił tylko że to jemu zabrali prawo jazdy dwa razy anie mi ,płace zus 15 lat ale teraz stawy mi tak siadły że rano nie ruszam rękom ani nogom myślę że nie długo rozdrapię się na śmierć .byłem wszędzie lekarze kasowali mnie jak za zboże szkoda tych pieniędzy mogłem dać na dom dziecka.nie wiem ile jeszcze dam rady z tym walczyć.w rodzinie nie było takiej choroby ale mam dzieci zdrowe na razie czy mogę dostać jakieś wsparcie od ojczyzny

Re: RENTA
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 cze 2016 - 09:41:03

Wiele żalu w twoim poscie ale mało konkretów.Aby dostac rentę trzeba naprawdę wykazac systematyczne leczenie i przede wszystkim postęp choroby uniemożliwiający narmalną egzystencję.Musisz miec jakisc udokumentowane leczenie,leczenie najnowszymi sposobami i lekami.Jest wiele osrodków ,które proponują leczenie biologiczne,ale żeby sie do takiego programu dostac to musisz przejsc procedury ,których bez lekarzy nie przejdziesz: naswietlania PuVa i UVB311,leczenie CYKLOSPORYNA, leczenie METHOTREKSATEM 25g tygodniowo....wszystko bez rezultatu,wtedy masz szanse na zakwalifikowanie sie do leczenia biologicznego i to jeszcze zmiany i skórne i w stawach muszą byc dosc spore.Mysllę że musisz najpierw postarac sie o leczenie konkretne w jakiejs przychodni,potem szpital,bez tego nie masz szans na otrzymanie renty.Piszę z własnego doswiadczenia,obecnie mam już rente na stałe ale łatwo to nigdy nie było,chociaż dostawałam rente na 3 lata ,każdorazowo jak stawałam na komisje.Teraz niie wazne są poszczególne wypisy od lekarza,potrzebna jest SKSEROWANA cała dokumentacja leczenia od....wszystkich lekarzy,czyli dermatolog i w twoim przypadku reumatolog.Oczywiscie wstepny arkusz może wypełnic lekarz prowadzący-rodzinny ale musi byc dołączona dokumentacja medyczna. Nie wiem na ile ci pomogłam,powodzenia. grinning smiley

luszczyca skóry i stawowa
Wysłane przez: Aneta (---.play-internet.pl)
Data: 29 sie 2016 - 18:06:53

Witam serdecznie. Dzisiaj by?am na komisji we Wroc?awiu niestety Pani ktora mnie badala uzdrowila mnie nie wiem czemu skoro widac bardzo duze zmiany na skorze i wida? jak mam wykrecona stope od luszczycy stawowej nie zadawala pytan bynajmniej wielu i po 20 minutach stwierdzila ze jestem zdrowa mam cala dokumentacje plus te badania ktore zrobione zostaly do dnia komisji ktorych wogole nie mialam skserowanych jak wysylalam nic nie chciala a widziala ze mam plik dokumentacji pomocy co mam robic dodam ze staralam sie o swiadczenie rehabilitacyjne a nie o rente. Mam 31 lat 12 lat starzu pracy a chorobe mam od 9 roku zycia

Re: RENTA
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 30 sie 2016 - 18:51:50

Myslę ze nie uzdrowiła a zgodnie z procedurami stwierdziła że twoja choroba nie przeszkadza w zadnej mierze w normalnym funkcjonowaniu.Nie jest to przyjemne stwierdzenie ale niestety bardzo czeste. Jeżeli choroba istnieje od 9roku życia i masz na to dokumentacje to powinny tez pojawiac sie dos duże zmiany w kolejnych stawach,jeden staw niestety ale nie da ci renty.Poza tym wiec....31lat to niestety nie czas na rente-to nie moja opinia.Proponuje stanąc na komisje do spraw niepełnosprawnosci i tam starac sie o grupe,gdy uzyskasz stopien umiarkowany,czyli II grupe możesz liczyc na ulgi w pracy i prace w zakłądach specjalnie przystosowanych dla ludzi chorych. Podpowiem ci że żadnej dokumentacji nie dostarczam na samą komisje,wszystko wysyłam razem z wnioskiem,wtedy jest szansa że ktos sie z tym zapozna,na komisje przynoszę TYLKO najwieższe badania i ewentualnie zdjecia.To twój reumatolog popełnił błąd bo jeżeli widział koniecznosc renty powinien napisac w odpowiednim formularzu iż twój stan zdrowia nie pozwala na wykonywanie pracy zarobkowej....widac takiej potrzeby nie widział.Poza tym bardzo cięzko jest dostac rente na jedną chorobę,chyba że łuszczyca zajmuje 95%ciała

Re: RENTA
Wysłane przez: malgonia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 lis 2018 - 23:57:12

Witam
Na komsji bylam 2 tygodnie temu ,nie jestem niezdolna do pracy .
Ta formulka mnie rozwala
Od 2013 grudzien biore metotrexat teraz metex

zaatakowane wszystkie stawy ,caly kregoslup ,stopy ,dlonie .Nie moge utrzymac szklanki czy kubka w reku ,problem z chodzeniem o schodach nie wspomne
Nanogi nie wchodza buty po paznokcie sa zdeformowane ,u rak to samo palce nie dzialaja .
Bol kregoslupa calego nie moge wstac z lozka
A wg Zus zdolna do pracy ,jakiej na jaki czas po 10 min dretwieja czesci ciala
mam juz grupe umiarkowana na 2 lata , jeszcze chialabym dostac rente.
pozdrawiam
zycze duzo zdrowka