Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: smuteczek24 (---.netcontrol.pl)
Data: 03 maj 2007 - 21:33:53

Mam pytanie odnosnie tej pomadysmiling smiley czy ktos z was to stosował dostałam to dziś z francji na 100% ine jest to steryd.Czy ktos to stosowal a jesli tak to jakie byly skutki???

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2007 - 08:41:13

Daivonex ,jest to maść z witaminą D3 i nie ma w niej sterydu.Dostępna jest w aptekach na receptę ,kosztuje koło 60 zł.Polski i tańszy odpowiednik tej maści to sorel.Trochę było już na ten temat ,więc można sobie poszukać i poczytać.Mi osobiście słabo pomaga,trochę przygasza ale plamy wraz są.

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2007 - 23:14:50

dla mnie bomba daivonex zawsze mi pomaga fakt jest drogi ale pomaga najpierw wszystko wypalilam cygnolina a nastepnie zaleczalam daivoneksem od wrzesnia nie mam zmian dlatego tzrymam kciuki i pozdrawiam

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Agnieszka (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 14 maj 2007 - 12:28:21

Ja stosowałam!Po 5 miesiącach pobyłam się ł. z głowy.Co do maści.Mnie nie pomogła,bo pochod. wit.D3 (sorel,daivonev) sa na łuszczycę zwykłą.Na krostkową nie ma zaleceń producenta.Ale płyn na głowę cud!!!

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Hektor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2007 - 15:50:13

Daivonex to przeciez steryd...!

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Agnieszka (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 14 maj 2007 - 21:50:57

Daivonex (o wiele tańszy jest SOREL) to drogi Hektorze pochodna witaminy d3.Jak nie wiesz,to nie wprowadzaj innych w błąd.Zanim napiszesz - sprawdź!Od czego w końcu są wyszukiwarki???

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Hektor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 15:24:40

Droga Agnieszko wiem ze to steryd bo lekarz przepisal mi to i szukalem cos na temat tego leku i dowiedzialem sie ze jest to masc sterydowa...pozatym po posmarowaniu sie mialem efekty takie jak po posmarowaniu sterydem,wiec nie pisz prosze ze wprowadzam kogos w błąd bo wiem co to za lek

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Hektor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 15:31:19

Pomylka.Bardzo przepraszam za pomylke ale chodzilo mi o Daivobet a nie o Daivonex winking smiley jeszcze raz przepraszam

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 15:34:58

Sorry,że się wtrącam ale Daivonex nie jest sterydem,steryd zawiera podobna maść o nazwie daivobet.Daivobet, o ile pamiętam to mieszanina sterydu i pochodnej D3.

Daivobet
Wysłane przez: hanka293 (---.awacom.net)
Data: 19 lut 2014 - 08:46:05

Kochani maść Daivobet jest sterydem tylko w mniejszych ilościach.Ja stosuję ją jak tylko mi coś wyskoczy na skórze

Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: mysia1lo (79.97.143.---)
Data: 04 mar 2014 - 08:08:07

Witam, posiadam daivonex masc 30gram-30zl oraz daivonex krem 100gram-80zl plus wysylka kontakt [email protected]