Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 17 maj 2007 - 10:36:03

hejsmiling smiley))nie ma sie co przejmowac tym facetem ktory tak napisał , jesli to prawda ze ten lek zostal odkryty to bedzie rewolucja dla NAS biedroneczek , sam mam kilku znajomych w Chicago napisałem juz do nich emaile i sprobuja cos zalatwic , jakies info itd....jak tylko sie czegos dowiem to dam WAM znać!!!
GŁOWA DO GÓRY --- ZYCIE JESY PIEKNE!!!!

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Olka (195.117.249.---)
Data: 17 maj 2007 - 12:21:11

Może Marek usłyszał, że Ameryka wynalazła lek który zalecza a nie całkowicie ulecza, ale dobrze, że w ogóle dał na forum ten temat, może wspólnie coś znajdziemy czegoś się dowiemy, Marek napisał nazwę leku, ale dokładnie nie zna nazwy. Wiecie jak to jest gdy się usłyszy coś w telewizji mimo chodem. To albo nie dosłyszysz albo nie doczytasz. Ale wspólnie coś zadziałamy. W tą Amerykę jestem skłonna uwierzyć. Bo w Polskę już wcale, teraz w Polsce zajmują się lustracją a nie łuszczycą.

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: rabatek (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 17 maj 2007 - 12:24:30

mam nadzieję że jak już wyleczymy ta łuszczycę to będą jeszcze zloty i spotkania forumowe. pozdrawiam i wierzę w amerykę

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Lok (---.telpol.net.pl)
Data: 17 maj 2007 - 14:14:32

Ależ zamieszania narobiłem, no...

panie marku - przykro mi, iż pana uraziłem, jednakże niestety nie wierzę w pańską informację o cudownym leku sad smiley Przeszukałem wszystkie możliwości, pytałem mase znajomych i mniej znajomych o to, czy nie słyszeli/widzieli/czytali o czymś co uleczy łuszczycę ! Niestety nie... Póżniej podał pan nazwę - Troxicond B - jedyne co znalazłem to Troxi - jest to firma która zajmuje się utylizacją śmieci... więc sensownie - nie ma takiego czegoś. Co do tego że pan usłyszał coś radio/tv - media są takie że jak coś się dzieje w jednym miejscu, to zaraz jest w drugim. każdy news jest dobry - a szczegolnie taki! a tu cisza... nic a nic... dziwne...
poza tym spojrzałem na temat jeszcze raz - tylko pan i pani(?) iwonka o podobnym jesli nie tym samym hoscie slyszeliscie ta cudowna informacje... to troche dziwne...

Panie marku - ja panu po prostu nie wierze. Ale dobrze miec nadzieje, i to calkiem nieglupie, ze ja pan ludziom daje!

Zebym nie zostal calkowicie spalony na stosie - wycofuje sie z tego tematu!

Pozdrawiam i zycze wyleczenia !

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Misiekq (---.dolsat.pl)
Data: 20 maj 2007 - 10:15:55

I co to jednak chyba ściema sad smiley(((((

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: SEBASTIAN (---.dip.t-dialin.net)
Data: 20 maj 2007 - 22:49:14

tez tak chyba myśle Misiekq....że to ściema...moze kiedyś....gdzieś....ale narazie glowy do gory i życie toczy się dalej....!!!smiling smiley

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Marek (---.leb.vectranet.pl)
Data: 20 maj 2007 - 23:26:50

Przepraszam Was wszystkich, ta nazwa to nie lek na łuszczycę, a Ameryka nie wynalazła leku na wyleczenie się całkowite z łuszczycy tylko nad tym wciąż pracują. Oglądałem program włączyłem w trakcie i usłuszałem to co chciałbym, ale to nie tak. Oglądała to też moja kuzynka i dzisiaj się wszystko wyjaśniło. Dlatego prostuje to i przepraszam, że zrobiłem nadzieję. Ale tak naprawdę to ta nadzieja jest, bo prawdą jest, że Ameryka nad tym pracuje.

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: darekz (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 22 maj 2007 - 23:07:57

A życie toczy się dalej...

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 22 maj 2007 - 23:32:35

tak to juz jestsmiling smiley))żyemy dalej i ....musimy życ ta nadzieja ze ktos...gdzies...kiedys...cos znajdzie i nam pomozesmiling smileydobrej nockismiling smiley

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: darekz (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 24 maj 2007 - 00:14:12

Teraz Amerykanie myślą nad tym , by wyrolować Słowianów i wcisnąć im tarczę antyrakietową , jak nam odpowiedzą ruskie to nie będziemy musieli sie martwić o to czym się smarować

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: DAREKZ (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 31 maj 2007 - 01:09:21

No i co ? Amerykanskie i zdechło a Czesi z torfem czeguś kombinują!

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 26 sie 2007 - 01:05:59

musze powiedziec , ze zaskoczyliscie mnie tymi informacjami, gdyz mieszkam w Stanach i o zadnym "cudownym" leku nie slyszalam . Jezeli znacie angielski to odsylam do http://www.psoriasis.org/home/

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 15:13:09

Jeżeli wy w to wierzycie to dajcie więcej informacji

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 15:21:34

A ja praktycznie całkowicie zaleczyłem rozległą łuszczycę tylko i wyłącznie stosowaniem pewnej kombinacji leków.

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: ewa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sie 2007 - 19:02:28

Hellboy podaj ta kombinacje lekow pozdro

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 21:45:51

"Hellboy podaj ta kombinacje lekow pozdro" bardzo rozbudowana wypowiedź smiling smiley brzmi bardziej jak jakis hip-hopowy kawałek niż poważna prośba.Jaka prośba taka odpowiedź.Zgadnij smiling smiley

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Misiek (---.dolsat.pl)
Data: 26 sie 2007 - 22:10:34

Weź pajacu goń dupe chyba jaki wpis taka prośba chciałes powiedzieć durniu.zamiast chwalic sie to mogłeś napsiać jaka to kombinacja a nie jakies góna tu wypisujesz któe nikogo nieinteresują co za gnom.......

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: ewa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 sie 2007 - 12:25:47

Misiek dziekuje za obrone mojej osoby .
Faktycznie nie mialam czasu zeby wiecej sie rozpisywac ,
ale dla chcacego pomoc drugiej osobie to by wystarczylo.
Rzadko kiedy spotyka sie tak niemila osobe .
pozdrwaiam

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 21:49:43

Brak słów na skomentowanie co niektórych...Na żywo też taki mocny jesteś "pajacu"?Pewnie jak chodzisz w dresiku po osiedlu z kolegami to niezły z ciebie cwaniaczek,ale sam jeden niewiele byś zdziałał. W necie każdy z osobna jest cwany,wiadomo przez sieć nikt z nikim nie może się skonfrontować.

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 21:52:40

A co do ciebie Ewo, to jeśli chcesz konkretnej i rzeczowej odpowiedzi to po prostu normalnie zapytaj.Pozdrawiam i naprawde jestem chętny pomóc.