Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: Ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 18:36:58

Mam do sprzedania Exorex lioton 2 szt. i Aveeno oil 1 szt. Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail-owy [email protected] lub telefoniczny 504 401 110. Pozdrawiam. Ula

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: Lok (---.telpol.net.pl)
Data: 15 maj 2007 - 22:00:08

tak z ciekawosci - pomogl pani?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: Ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2007 - 14:09:29

Sprawa jest tego typu. Mąż pracuje w UK. Podejrzewano u niego łuszczycę. Po powrocie do kraju skonsultował się ze swoim lekarzem dermatologiem i okazało się że to nie łuszczyca tylko bardzo silne zapalenie skóry spowodowane np. od wody, bądź jakiegoś pokarmu. Tym sposobem mam dwie 100 ml nieużywane butelki Exorex lotion i balsamu natłuszczającego do kompieli Aveeno oil. Osoby wypowiadające się na tym pofum, bodajże właśnie pod temetem "Exorex" bardzo dobrze wypowiadały sie na temat tego leku, niektórzy nawet prosili o sprowadzenie. Kiedy dowiedzieliśmy się, że to co ma mąż to nie łuszczyca, postanowiliśmy to komuś chętnemu odsprzedać a nie poprostu wyrzucać do kosza. Pozdrawiam Ula

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: Ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2007 - 14:15:45

http://www.luszczyca.pl/read.php?1,41859 na tej stronie www jest opisany Exorex - to to samo forum o którym wspomniałam wcześniej - tam wypowiada sie osoba która ma łuszczycę i używa exorex-u. Jeszcze raz pozdrawiam . Ula

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2007 - 22:17:23

ULU,JESTEM ZAINTERESOWANA EXOREXEM.CZEKAM NA [email protected] I POZDRAWIAM .DO PRZECZYTANIA.KASIA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: Ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2007 - 22:23:10

Witaj Kasiu niestety Exorex już wyprzedałam. Miałam 2 butelki 100 ml ale wyprzedałam zaraz po ogłoszeniu, że mam na sprzedaż. Został mi jedynie Aveeno Oli - ale to jest balsam natłuszczający - również z Wielkiej Brytanii. Pozdrawiam Ula

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: lovebird (---.cpe.net.cable.rogers.com)
Data: 01 kwi 2008 - 01:05:55

sprzedam exorex gel 250 mililitrow kupiony w Canadzie,Chetnych prosze o wiadomość na email- wtedy wystawie na allegro- cena za tyle mililirow to 300 zl plus przesylka.Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex
Wysłane przez: spidi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2009 - 11:05:17

Ula Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sprawa jest tego typu. Mąż pracuje w UK.
> Podejrzewano u niego łuszczycę. Po powrocie do
> kraju skonsultował się ze swoim lekarzem
> dermatologiem i okazało się że to nie
> łuszczyca tylko bardzo silne zapalenie skóry
> spowodowane np. od wody, bądź jakiegoś pokarmu.
> Tym sposobem mam dwie 100 ml nieużywane butelki
> Exorex lotion i balsamu natłuszczającego do
> kompieli Aveeno oil. Osoby wypowiadające się na
> tym pofum, bodajże właśnie pod temetem "Exorex"
> bardzo dobrze wypowiadały sie na temat tego leku,
> niektórzy nawet prosili o sprowadzenie. Kiedy
> dowiedzieliśmy się, że to co ma mąż to nie
> łuszczyca, postanowiliśmy to komuś chętnemu
> odsprzedać a nie poprostu wyrzucać do kosza.
> Pozdrawiam Ula


WITAM CZY MOŻE PANI MI TO ODSPRZEDAĆ? PROSZĘ O KONTAKT TEL 0609506223 LUB E-MAILEM [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: anko (---.leed.cable.ntl.com)
Data: 08 maj 2009 - 11:35:02

hmm... 300 zł.to strasznie duzo zwazywszy,ze w Anglii kosztuje max 15 funtow. wiem, bo mieszkam w anglii. prosze nie oszukuj innych i nie probuj zarabaiac na ich nieszczesciu. łuszczyca to i tak kosztowna choroba. pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: Pluum (---.chello.pl)
Data: 08 maj 2009 - 16:44:21

Zauważcie, że to są wpisy z 2007 i 2008 roku. Nie ciągnijcie tematu ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX
Wysłane przez: andrzej28 (82.206.226.---)
Data: 12 maj 2009 - 16:29:27

WITAM
WIEM ŁUSZCZYCA TO STARASZNA CHOROBA WIEM BO MA MOJA 13 LETNIA CÓRECZKA.PROBOWAŁEM RÓŻNYCH ŚRODKOW DROGICH MAŚCI,LEKI,SOK NONI ITP NIC NIE POMAGAŁO.GDY BYŁEM W ANGLI SŁYSZAŁEM O LEKU EXOREX I KUPIŁEM.BO MOZNA KUPIC LOTON BEZ RECEPTY ZA 29.99GBP.PO 3 TYG SMAROWANIA LOTONEM PLAMY ZNIKIŁY I JAK NARAZIE NIE POJAWIAJĄ SIE DZIĘKI BOGU.CÓRKA STOSUJE LOTION I SZAMPON NA GŁOWE.
GDYBY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY LOTONEM I SZAMPONEM TO MAM JEDNĄ BUTELKE LOTONU I SZAMPONU 250ML.
PROSZE O KONTAKT POD ADRES:[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX
Wysłane przez: megi (---.as13285.net)
Data: 17 sie 2011 - 21:15:01

Jest rowniez dostepny w Uk bardzo dobry krem od luszczycy.Moja 7-letnia curka stosuje go dopiero tydzien a efekt jest zadziwiajacy,prawie wszystkie plamki juz znikly smiling smiley a miala je na calym ciele.Ta masc to:ALPHOSYL HC.Niestety wydaje mi sie ze dostepny jest tylko na recepte.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ALPHOSYL HC
Wysłane przez: megi (---.as13285.net)
Data: 17 sie 2011 - 21:16:52

Jest rowniez dostepny w Uk bardzo dobry krem od luszczycy.Moja 7-letnia curka stosuje go dopiero tydzien a efekt jest zadziwiajacy,prawie wszystkie plamki juz znikly smiling smiley a miala je na calym ciele.Ta masc to:ALPHOSYL HC.Niestety wydaje mi sie ze dostepny jest tylko na recepte.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2011 - 21:37:25

Zaciekawił mnie krem o którym pisze megi,nie słyszałam wcześniej o nim,czy ktoś to stosował i czy dostępny jest on w Polsce ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 sie 2011 - 22:00:20

Nie znałam tej maści ale z tego co wyczytałam to w skład Alphosol HC wchodzi smoła węglowa, hydrocortizon i alantoina. W Polsce sporo maści na bazie smoły węglowej zostały wycofane przez rzekomo szkodliwe działanie rakotwórcze np. Delatar, co oczywiście nie zmienia faktu, że był stosowany dziesiątki lat i wielu osobom pomógł. Z dodatkiem smoły jest także Exorex i Cocois (na głowę).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 18 sie 2011 - 13:07:00

Kiedyś, kiedyś, bardzo dawno lekarz przy wypisie ze szpitala dał mi receptę na Alpholyl lotio. Duża butelka chyba 250 ml. Na uporczywą łuszczycę głowy. Smarowałam długo ale się opłaciło. Przez wiele lat miałam remisję. Ale jak znowu wylazło na głowie i chciałam receptę od innej już lekarz to ona stwierdziła że takiego leku nie ma. Fakt lek ten przywiozła mi znajowa z Angli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: ted (---.dip.t-dialin.net)
Data: 22 sie 2011 - 19:22:46

W Niemczech i innych krajach Europy Exorex nie zostal dopuszczony do sprzedazy z powodu wysokiego ryzyka zachorowania na raka.Szczegolnie przy stosowaniu na skore glowy.Tyle o Exoreksie pisza na niemieckich forach o luszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2011 - 21:41:10

Pociągnę dalej temat Alphosylu,może ktoś orientuje się czy jest on dostepny np.w Norwegii ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: [email protected] (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 15 mar 2019 - 23:09:15

JESTEM ZAINTERESOWANA LEKIEM ALE NAPRAWDE BARDZO DOBRYM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bardzo dobry angielski lek na łuszczycę
Wysłane przez: [email protected] (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 15 mar 2019 - 23:09:16

JESTEM ZAINTERESOWANA LEKIEM ALE NAPRAWDE BARDZO DOBRYM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.