Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12345678910-->
Bieżąca strona: 1 z 10
Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: Tomek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 cze 2007 - 22:32:09

Mam problem z łuszczycą od jakiś 5 lat, pojawiła sie nagle kiedy miałem 28 lat! Była mało uciążliwa ale z czasem objawy sie nasilały! Stosowałem różne metody łącznie z wyciągaczami kasy czyli On clinic, która nie pomogła a kasy wydałem bardzo duzo na maści, maseczki, i wizyty w gabinecie!
Stosowałem maści różnego rodzaju sterydowe również, które nasiliły objawy - bo leczą ale tylko miejscowo! Wreszcie trafiłem do doktora z AM w Gdańsku - dostałem Neotigason,Cignolina 2% i jest super! Do tego witamina C, kontrola cholesterolu i duzo maści nawilżających typu Emolium, Cerkobalm, Iwostin stosowane trzy cztery razy dziennie i róznego rodzaju szampony i kremy Physiogel i odpukać wszystkie plamy, kropki zniknęły!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: viper (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 cze 2007 - 22:45:22

Witam!
A jak długo sie leczyłeś, od miesiaca biore Neotigason i powoli choroba sie cofa, do tego cygnolina 0,1% tylko strasznie mnie skóra swedzi i nie wiem co mam z tym poradzić smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: Tomek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 cze 2007 - 23:01:20

Skóra swędzi strasznie to fakt, neotigason brałem około 2 miesięcy może 2,5 miesiąca, początkowo jedna tabletke dziennie a nastepnie po zrobieniu wyników cholesterolowych i pokazaniu sie u lekarza - on stwierdziłze zwiekszymy dawke i brałem dwie tabletki dziennie przez miesiąc! Cygnoline miałem 2% - pierszego dnie posmarowałem sie - trzymałem ją 10 minut! Ale skóra schodziła mi płatami - poparzyłem sobie ją trochę - ale myślę ze to dobrze! Ważne ze sa efekty!

Trzymam kciuki! pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: TYTANIK88 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 cze 2007 - 12:08:27

ŁUSZCZYCE MAM JUŻ 16 LAT JEST TO CHOROBA KTÓREJ NIE IDZIE ZALECZYĆ JEDYNIE PODLECZYĆ.UŻYWAŁEM JUŻ WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH ŚRODKÓW POLSKICH JAK I ZAGRANICZNYCH.NAJSKUTECZNIEJSZYM LEKIEM NA DZIEŃ DZISIEJSZY DLA MNIE CYGNOLINA 2% KĄPIEL W WODZIE Z SOLĄ MORSKĄ I PŁYN DERMOWATE NAPRAWDE WARTO SPRÓBOWAĆ.W OKRESIE LETNIM KĄPIEL POWTAŻAŁEM 3 RAZY DZIENNIE.PRZEZ 16 LAT JAK MAM ŁUSZCZYCE DO ROKU 2006 LATEM CHODZIŁEM W SPODNIACH I W DŁUGICH KOSZULACH W ZESZŁYM ROKU MOJE CIAŁO ZOBACZYŁO PROMIENIE SŁOŃCA PONIEWAZ WSZYSTKO ZACZĘŁO ZNIKAĆ PO TYCH KĄPIELACH I DERNOWATE.NAPRAWDE SPRÓBUJCIE!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: olivia (62.29.166.---)
Data: 03 cze 2007 - 16:25:21

Tomek, Viper
czy wy wiecie, ze po Tigasonie rodzily sie dzieci potwory, czy wy czytaliscie?
Swojego czasu dawali do w Klinice Dermatologicznej w W-wie. Poniewaz byl tragicznym lekiem to go troche ulepszyli i nazwali Neotigason.
Ja bym nie wierzyla.
Czy musieliscie podpisac lekarzowi cyrograf? Dal wam?
Bo mojej chrzesnicy podsunal papier do podpisania (byla w Lodzi u jakiegos dermatologa)i nie zdecydowala sie , za duze ryzyko.

Blagam uwazajcie. I lepiej odczekac 5 lat z poczeciem dziecka. Tak bynajmniej pisza w broszurze (taka mala ksiazeczka o luszczycy - dostalam od lekarza)
O tych cholernych tigasonach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: viper (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 cze 2007 - 22:05:03

olivia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tomek, Viper
> czy wy wiecie, ze po Tigasonie rodzily sie dzieci
> potwory, czy wy czytaliscie?
> Swojego czasu dawali do w Klinice Dermatologicznej
> w W-wie. Poniewaz byl tragicznym lekiem to go
> troche ulepszyli i nazwali Neotigason.
> Ja bym nie wierzyla.
> Czy musieliscie podpisac lekarzowi cyrograf? Dal
> wam?
> Bo mojej chrzesnicy podsunal papier do podpisania
> (byla w Lodzi u jakiegos dermatologa)i nie
> zdecydowala sie , za duze ryzyko.
>
> Blagam uwazajcie. I lepiej odczekac 5 lat z
> poczeciem dziecka. Tak bynajmniej pisza w
> broszurze (taka mala ksiazeczka o luszczycy -
> dostalam od lekarza)
> O tych cholernych tigasonach.

Czytałem dokładnie co jest napisane w ulotce dołączonej do leku, piszą w niej że trzeba odczekać 2 lata i dopiero wtedy można rodzić dzieci. Olivio ja bym oddał wszystko aby sie pozbyć łuszczycy, a co do poczęcia dziecka, na razie mnie to nie grozi, bo nie mam partnerki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: olivia (62.29.166.---)
Data: 03 cze 2007 - 22:14:38

Viperku , ja tez oddalabym wszystko aby pozbyc sie tego scierwa. Ja tego niezaakceptuje. Nie pogodze sie z tym. Nienawidze tego. Mam cholernie zgrabne dlugie nogi i nigdy ich nie pokazalam swiatu, wiecznie w spodniach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 cze 2007 - 09:38:35

Właśnie zgadza się nalezy odczekac 2 lata i to w przypadku kobiet. Lek ten hamuje podziały komórek dlatego płód nie rozwija sie we właściwy sposób.
A jesli chodzi o podpisanie tego oświadczenia przed rozpoczeciem kuracji to normalna sprawa ... podpisujesz dokument w którym potwierdzasz że zapoznałas się ze sposobem działa, skutkami ubocznymi i tym że nie wolno Ci zajść w ciążę przez 2 lata.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: viper (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 cze 2007 - 11:46:14

Olivio, ja choruje od 15 roku życia, teraz mam 25 lat i trzeba sie z tym pogodzić. Gdzie ja już nie byłem i ciągle efekty takie same, tylko kasa poszła... Mnie możesz pokazać te cholernie zgrabne i długie nóżki smiling smiley Pozdrawiam kochane biedroneczki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: Ania (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 cze 2007 - 18:02:53

lecze sie od kilku miesiecy i bez rezultatow niewiem co moge jeszcze zastosowac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: viper (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2007 - 16:16:58

Ania Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> lecze sie od kilku miesiecy i bez rezultatow
> niewiem co moge jeszcze zastosowac

Ja własnie kilka dni temu odstawiłem neotigason, dzis czuje sie dużo lepiej, a co najlepsze skóra nie łuszczy mi sie tak, nie wiem dlaczego, ale ten lek chyba mi nie służy. Najlepsza metoda dla mnie: około południa opalanie słoneczkiem, a po południu cygnolina 0,1%, wieczorem maść salicylowo-siarczana. Powoli to cholerstwo schodzi, a mam tego naprawde dużo...

A jaką masz dawke tego leku? ja brałem dwie tabletki po 25mg.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca -
Wysłane przez: Katia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2007 - 17:32:47

Witam wszystkich. Jestem tu pierwszy raz. Też oczywiście choruję na tę głupowatą chorobę, która jest tak samo toksyczna dla ducha jak i ciała.Widzę, że szukacie rozwiązań na nią. Mam coś ciekawego, ale sama nieznam nazwy. Choruję od ok 10 lat. Od ok 8 lat biorę tzw. Szczepionki jak to nazywa lekarka. Nie są znane żadnemu lekarzowi z jakim rozmawiałam. Po zastrzyku, który lekarka podaje mi już w strzykawce, a nigdy nie pokazuje opakowania, już na następny dzień widać poprawę. W ciągu tygodnia nic nie mam. Nic więcej nie używam. Nie trzymam diety i chodzę na imprezy. Reemisja występuje po ok 2 miesięcy, wtedy znowu do niej idę.
napewno nie są to sterydy, bo po tylu latach mój odganizm by wysiadł. Lekarka też to potwierdza. Szczepionkę ściąga z Belgii, albo z USA. Wiem tylko, że to wyciąg z naskórka. Podaje 1 ml bezbarwnego płynu. Nazwy leku strzeże i nikt jej nie zna. Ponoć na zachodzie znają ten lek, tylko w naszym kraju nie został dopuszczony (jeszcze) do sprzedaży. Lekarka niestety często wyjeżdża i wtedy mam problem. Może ktoś z Was słyszał o takiej formie leczenia? Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: modja (---.tkk.pl)
Data: 09 cze 2007 - 09:24:43

Przeczytajcie proszę na forum psoriaris -> forum główne-> metody niefarmakologiczne -> temat pt. "Najlepszy lek nieinwazyjny i skuteczny" - opisuje działanie oliwki Dabur Amla Hair Oil. Odpowiem na forum na wszelkie pytania. To naprawdę działa i wielu osobom mógłby pomóc. Pozdrawiam
Monika

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: Arek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2007 - 16:08:32

Równiez brałem Neotigason i miałem dośc długą remijse chorby jakiś roczek, tylko jest jedne problem ten lek powoduje duże skutki uboczne podczas leczenia miałem okropne zajady, a no i co również ważne podczas brania leku i do 2 lat po zakończeniu kuracji zalecana jest pełna antykoncepcja gdyz lek prowadzi do uszkodzenia płodu.Jeśli ktoś z Łodzi stosuje ten lek to mam do odsprzedania kilka listków gdyż na mnie juz on nie działa.
A no i jeszce jedna sprawa jest dosyć drogi i najlepiej kupować w całych paczkach tzn po chyba 100 szt o bnardziej sie opłaca. Pytajcie w Aptece

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: matafix (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2007 - 18:27:47

Hej mam na imię Mateusz z moją nierozłączną koleżanką walcz już ok 15lat choć mam dopiero 23 od ok 4-5lat prawie 30% mojego ciała jest non stop wysypane a szczególnie ręce i nogi ulubione miejsca mojej koleżanki już 5lat nie chodzę w krótkim rękawie ani w spodenkach przed wczoraj mój nowy dermatolog powiedział mi neotigason uśmiechnołem się na myśl o perspektywie podleczenia się lecz po tym co tutaj słyszę chodzenie w długim rękawie to fajniejsza sprawa niż chore dziecko czy zniszczony organizm powiem mojemu lekarzowi niech sam sobie wcina to g.....o aa tak wogóle nie łamcie się chociaż wiem ze są takie dni gdy cały dzień masz zabitą głowe myślisz sobie czemu ja itp to mija pobyty w szpitalu dobrze robią mi przynajmniej pod względem psychicznym bo tam są ludzie tacy sami jak ja niczego i nikogo tam się nie wstydzę i jest git już nie nudze pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: ala (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2007 - 19:41:00

Świetnie tylko ile kosztuje ten Neotigason,Cignolina 2% ?.Prosze odpiszczcie mi bo miemam juz siły stale walczyc z tą chorobą.Dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2007 - 10:24:52

Neotigason ok 60 zł za 30 tabletek z tego co pamiętam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: m (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2007 - 21:05:27

A cygnolina ok 5zł za opakowanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: matafix (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2007 - 21:21:43

Ale neotigason stosuje się w skrajnych przypadkach Do tej pory najlepszym lekarstwem dla mnie jest cygnolina stęzenie powinno się zwiększać co 7-10 dni stopniowo gdyż użycie wysokiego stężenia na nie oswojoną spowoduje poparzenie zdrowych miejsc i rozprzestrzenienie ognisk gdy zaatakowana jest duża część ciała radził bym smarować cały obszar i tez tą zdrowa skórę w około gdyż po przejściu na mocniejsze a stężenie przypadkowo możemy poparzyć zdrową skórę i na tym miejscu mogą pojawić się nowe ogniska jeśli ktoś ma jakieś pyt piszcie na [email protected] pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: asmen (82.177.36.---)
Data: 24 cze 2007 - 23:50:46

Jeżeli chodzi o Neotigason, to nie ma nic wspólnego z Tigasonem, jest to zupełnie inny lek.

Ajeżeli chodzi o Tigason, to był najbardziej skuteczny lek na łuszczycę, ale ze względu na nieporządane działanie na płód, został wycofany.
Większych skutków ubocznych na organizm nie stwierdzono, ale był zakaz stosowania, szczególnie dla kobiet planujących macierzyństwo, ale jak to w życiu bywa, i przez nie ten skuteczny lek był też używany, co później miało negatywny wpływ na płód.
Lek ten mógł być tylko używany dla tych co nie planowali dzieci.
Ale nie udało się tego przestrzegać, i dlatego firma zmuszona była do wycofania tego skutecznego leku z rynku.
A szkoda, były z nim duże nadzieje.

Andrzej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12345678910-->
Bieżąca strona: 1 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.