Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 6 z 10
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: Caisse (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 cze 2010 - 22:49:21

Jeśli nie pomogą Wam ,,leki,,chemiczne/jeśli tak je można nazwać/ ,to prosze spróbujcie herbatkę ESSIAC /INDIAŃSKA/ Jest troche droga ,ale za to skuteczna no i sprawdzona .Myślę , że nic lepszego nie ma . Można ją kupić częstochowie u polskiego przedstawiciela.Jest przebadana .I spokojnie można ją pić nawet w większych ilościach .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: kas (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 23 cze 2010 - 22:40:21

to ja wam troche powiem o neotigasonie. dotknely mnie jego skutkiu uboczne. i od razu mowie - cholernie nieprzyjemne. skora nie ulegla poprawie, CO WIECEJ, zaczela paskudnie schodzic ze stop i dloni od strony wewnetrznej i to w taki sposob jakby... hmm.. odchodzila zewnetrzna czesc naskorka. nie widac miesa, czy tez nie leciala krew, ale sam widok jest paskudny. chowalam rece jak tylko mozna :/ mam psoriasis vulgaris - czyli zwyczajną, ale nie polecam ŻADNYCH antybiotykow. Moze jeszcze ciekawostka dla niktorych smiling smiley moja kumpela miala luszczyce na glowie i pofarbowala sobie wloski farba Garnier czarna z dodatkiem np mango, awokado czy aloesu (cos co sprawia, ze skora nie jest taka sucha) i na glowie zeszlo jak reka odjal smiling smiley wiec polecam wynalazek. mi w sumie nie zeszlo, ale ona jest jawnym dowodem, ze mozna smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: ewelina001 (---.aster.pl)
Data: 27 cze 2010 - 19:53:38

ala Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Świetnie tylko ile kosztuje ten
> Neotigason,Cignolina 2% ?.Prosze odpiszczcie mi bo
> miemam juz siły stale walczyc z tą
> chorobą.Dzięki
witam wszystkich borykam sie z tym swinstwem ok 5 lat,ostatnio odkrtłam naswietlanie lampami puva,to jest naprawde skuteczne niemam jak narazie ani jednej plamki!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: roksia (---.artronik.net)
Data: 16 lip 2010 - 00:08:49

Cześć. Ja choruje od 10 lat i jakoś się przyzwyczaiłam, ale teraz chciałam dostać się na studia na Akademie Morską i właśnie przez łuszczyce zostałam nieprzyjęta to staram się pozbyć tego świństwa na wszystkie sposobny... Od tygodnia biorę neotigason i jest wszystko dobrze. Do tego łykam dziennie wiesiołek i czekam na efekty.
Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: kamila (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 19 lip 2010 - 20:40:13

Przechodziłam kurację Neotigasonem jakieś 2 lata temu.Luszczyca zginęła całkowicie ale tylko na około 3 miesiące,za to skutki uboczne miałam fatalne:wyszło mi tak dużo włosów że musiałam chodzić w peruce,zastrzały paznokci, schodząca skóra ze stóp i wewnętrznej części dłoni,stany zapalne spojówek,zajady.A jak nastąpił nawrót choroby to jakby ze zdwojoną mocą tzn mam więcej ognisk niż przed leczeniem.Dlatego zdecydowanie odradzam stosowanie tego leku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: kamila (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 19 lip 2010 - 20:41:04

Przechodziłam kurację Neotigasonem jakieś 2 lata temu.Luszczyca zginęła całkowicie ale tylko na około 3 miesiące,za to skutki uboczne miałam fatalne:wyszło mi tak dużo włosów że musiałam chodzić w peruce,zastrzały paznokci, schodząca skóra ze stóp i wewnętrznej części dłoni,stany zapalne spojówek,zajady.A jak nastąpił nawrót choroby to jakby ze zdwojoną mocą tzn mam więcej ognisk niż przed leczeniem.Dlatego zdecydowanie odradzam stosowanie tego leku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: BlachAcs (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 30 lip 2010 - 13:41:20

Najlepsze metody na KASE!
Zdobyłem 146zł w 2min! Przelew trwał 5min!
http://puzz.org.pl/?p=4buJbPrK2phW
Zarabiam również nic nierobiąc! hehe <-(Polecam)
Prawdopodobnie najlepszy surfbar na świecie.
Zarabiasz pieniądze nie robiąc właściwie nic.
Wystarczy że sciągniesz mały program i w oknie będą
wyświetlały się reklamy.
Minimum do wypłaty 20 $.Konto PayPal.
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=117669

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - co zrobić?
Wysłane przez: Michał1993 (---.sta.asta-net.com.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 16:04:22

Witam. Łuszczyca pojawiła się u mnie około rok temu, na początku miałem zmiany tylko na głowie było to bardzo nieprzyjemne dla mnie ponieważ wszyscy widzieli co mam na głowie i nie przyjemne komentarze w moją strone i tak dalej...
Do dnia dzisiejszego nie było ani chwili polepszenia wręcz przeciwnie. Całe ciało mam pokryte zmianami ,,, Jedne małe drugie duże , nic nie pomaga. Jestem 17-sto latkiem który nie miał problemu z dziewczynami kolegami imprezami. Od czasu łuszczycy wszystko sie zmieniło... Dziewczyny uciekają jak zobaczą zmiany , Ja juz nie mam siły na to wszystko... Brak jakich kolwiek chęci do życia....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - co zrobić?
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 18:00:32

sproboj leczenia szpitalnego niuktorym to pomaga wiem jak musis sie czuc mam corki troszke starsze od ciebie i znam ich zdanie na ten problem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: balwina (---.intertele.pl)
Data: 12 wrz 2010 - 20:01:21

czesc michal sprubuj neotigason wielu osoba pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: Ella (---.cm-5-6d.dynamic.ziggo.nl)
Data: 02 lis 2010 - 16:56:00

ala Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Świetnie tylko ile kosztuje ten
> Neotigason,Cignolina 2% ?.Prosze odpiszczcie mi bo
> miemam juz siły stale walczyc z tą
> chorobą.Dzięki

Witajcie, ja na luszczyce stop choruje od wielu lat ( conajmniej 22 lat)
Oprocz typowej luszczycy pod stopami i suche zrogowacialej skory i zaczerwienienia
robia sie pecherzyki wypelnione plynem surowicznym. One pekaja -bardzo bolesne) lub przebarwiaja sie w kolor piegow i zluszczaja sie. Na poczatku smarowalam kremem Diprosalic f-my Schering-Plough. Jest to masc sterydowa wiec nie mozna jej uzywac cale zycie nieprzerwanie bo powoduje to ogromne skutki uboczne dla organizmu. Kiedy moja choroba osiagnela "apogeum" 4 lata temu dostalam od dermatologa neogason.Juz po niewielkiej dawce po 3 tygodniach zaczely mi sie otwierac paznokcie u nog i leciala z nich ropa, dostalam wysypki na plecach i wlosy wychodzily mi garsciami. jednym slowem mialam wszystkie skutki uboczne jakie opisywala ulotka. "Jechalam"wiec (przerazona na najmniejszej moZliwej dawce jeszcze jakis czas - w sumie chyba ze 2 miesiace. Niewiele mi pomoglo i organizm mial wiecej szkod niz korZysci taki byl bilans.
Teraz chodze na lampy PUVA 3 razy w tygodniu. ( Juz 2 razy korzystalam z tej terapii i za kazdym razem pomoglo i zlagodzilo chorobe) Jak na razie nie widze poprawy ( dopiero 3 tygodnie chodze) ale trzeba miec cierpliwosc.
Moja szwagierka w Polsce tez korzystala z lamp i jej pomagalo.Tylko chyba w Polsce trzeba placic. Ja mieszkam w Holandii i mam to w swoim ubezpieczeniu.
Mnie lekarz zaleca slonce. Trzeba tez smarowac regularnie i nawilzac chore miejsca.
Aha, wszelkie stresy, powoduja zaostrzenie sie luszczycy jakiegokolwiek rodzaju.
Co to jest Cignolina 2 % , nigdy nie slyszalam.
Aha nie wierze w jakies wspaniale cudowne zastryzki o ktorych ktos pisal na forum, I w dodatku daje je lekarz "cichcem" nie mowiac co wstrzykuje. jakos to mi pachnie podejrzanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: tomasz tomasz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2010 - 19:41:10

Witam mam luszczyce od jakis 4 lat byl i jest to dramat dlamnie stosowalem roznych masci itp natomiast proponuje solarium jest naprawde lepiej w tym roku wlecie moglem chodzic juz w ktotkich spodniach i rekawach polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: ilośka (83.238.5.---)
Data: 14 lis 2010 - 12:40:59

ja piję mieszanke ziół przez okres jesien/ zima ( w lato nie wolno) i poki co mam okres remisji ok 3 lat.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: SEBA (91.84.214.---)
Data: 14 lis 2010 - 19:52:48

ikos podaj jakieeeeeeee pliss

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: dayton675 (---.skleporion.net)
Data: 17 gru 2010 - 20:25:55

jesli chcecie zeby znikła łuszczyca wystarczy chodzic na solarium ok 2razy w tyg potem choc raz na msc i po problemie, z leków novate tanie nie szkodliwe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 gru 2010 - 21:11:06

Niestety Novate to steryd i to silny szkodliwe jak diabli solarium nie kazdemu pomaga niektórym szkodzi a mnie znikła po wyciagu z kasztanowca niedrogi naturalny i nie ma przeciwwskazan

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: goska (---.121.113.82.net.de.o2.com)
Data: 28 gru 2010 - 21:00:51

Pewnego razu zlapalam angine,lekarz zalecil zastrzyki z penicyliny. Luszczyca odeszla razem z choroba.no ale jak to z nia bywa wrocila po 3 mieszkach,niepokonana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca -
Wysłane przez: monia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 sty 2011 - 15:12:02

mam pytanie do osoby która pisze o tych zastrzykach, moze moglabys napisac co wiecej:nazwe szpitala, podac nizwisko tej lekarki?odp jak mozesz: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: rysa (---.146.127.167.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 19:43:54

forma leczenia z nieznaną nazwą w zastrzykah to metoda leczenia biologicznego. a nie została wprowadzona do polski poniewaz to leki gdzie nizna sie ih skutkuw ubocznyh po 2 latah

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: rysa (---.146.127.167.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 19:54:55

a jeśli hodzi o nowate to jest straszne dziadostwo. efekt odbicia tego leku jest niesamowicie potężny i co gorsze może zabierac skure tz.że może narobić rozstępy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 6 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.