Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: Caisse (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 cze 2010 - 22:49:21

Jeśli nie pomogą Wam ,,leki,,chemiczne/jeśli tak je można nazwać/ ,to prosze spróbujcie herbatkę ESSIAC /INDIAŃSKA/ Jest troche droga ,ale za to skuteczna no i sprawdzona .Myślę , że nic lepszego nie ma . Można ją kupić częstochowie u polskiego przedstawiciela.Jest przebadana .I spokojnie można ją pić nawet w większych ilościach .

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: kas (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 23 cze 2010 - 22:40:21

to ja wam troche powiem o neotigasonie. dotknely mnie jego skutkiu uboczne. i od razu mowie - cholernie nieprzyjemne. skora nie ulegla poprawie, CO WIECEJ, zaczela paskudnie schodzic ze stop i dloni od strony wewnetrznej i to w taki sposob jakby... hmm.. odchodzila zewnetrzna czesc naskorka. nie widac miesa, czy tez nie leciala krew, ale sam widok jest paskudny. chowalam rece jak tylko mozna :/ mam psoriasis vulgaris - czyli zwyczajną, ale nie polecam ŻADNYCH antybiotykow. Moze jeszcze ciekawostka dla niktorych smiling smiley moja kumpela miala luszczyce na glowie i pofarbowala sobie wloski farba Garnier czarna z dodatkiem np mango, awokado czy aloesu (cos co sprawia, ze skora nie jest taka sucha) i na glowie zeszlo jak reka odjal smiling smiley wiec polecam wynalazek. mi w sumie nie zeszlo, ale ona jest jawnym dowodem, ze mozna smiling smiley

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: ewelina001 (---.aster.pl)
Data: 27 cze 2010 - 19:53:38

ala Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Świetnie tylko ile kosztuje ten
> Neotigason,Cignolina 2% ?.Prosze odpiszczcie mi bo
> miemam juz siły stale walczyc z tą
> chorobą.Dzięki
witam wszystkich borykam sie z tym swinstwem ok 5 lat,ostatnio odkrtłam naswietlanie lampami puva,to jest naprawde skuteczne niemam jak narazie ani jednej plamki!!!!!!!!!!!!

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: roksia (---.artronik.net)
Data: 16 lip 2010 - 00:08:49

Cześć. Ja choruje od 10 lat i jakoś się przyzwyczaiłam, ale teraz chciałam dostać się na studia na Akademie Morską i właśnie przez łuszczyce zostałam nieprzyjęta to staram się pozbyć tego świństwa na wszystkie sposobny... Od tygodnia biorę neotigason i jest wszystko dobrze. Do tego łykam dziennie wiesiołek i czekam na efekty.
Pozdrawiam winking smiley

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: kamila (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 19 lip 2010 - 20:40:13

Przechodziłam kurację Neotigasonem jakieś 2 lata temu.Luszczyca zginęła całkowicie ale tylko na około 3 miesiące,za to skutki uboczne miałam fatalne:wyszło mi tak dużo włosów że musiałam chodzić w peruce,zastrzały paznokci, schodząca skóra ze stóp i wewnętrznej części dłoni,stany zapalne spojówek,zajady.A jak nastąpił nawrót choroby to jakby ze zdwojoną mocą tzn mam więcej ognisk niż przed leczeniem.Dlatego zdecydowanie odradzam stosowanie tego leku

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: kamila (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 19 lip 2010 - 20:41:04

Przechodziłam kurację Neotigasonem jakieś 2 lata temu.Luszczyca zginęła całkowicie ale tylko na około 3 miesiące,za to skutki uboczne miałam fatalne:wyszło mi tak dużo włosów że musiałam chodzić w peruce,zastrzały paznokci, schodząca skóra ze stóp i wewnętrznej części dłoni,stany zapalne spojówek,zajady.A jak nastąpił nawrót choroby to jakby ze zdwojoną mocą tzn mam więcej ognisk niż przed leczeniem.Dlatego zdecydowanie odradzam stosowanie tego leku

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: BlachAcs (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 30 lip 2010 - 13:41:20

Najlepsze metody na KASE!
Zdobyłem 146zł w 2min! Przelew trwał 5min!
http://puzz.org.pl/?p=4buJbPrK2phW
Zarabiam również nic nierobiąc! hehe <-(Polecam)
Prawdopodobnie najlepszy surfbar na świecie.
Zarabiasz pieniądze nie robiąc właściwie nic.
Wystarczy że sciągniesz mały program i w oknie będą
wyświetlały się reklamy.
Minimum do wypłaty 20 $.Konto PayPal.
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=117669

Re: Łuszczyca - co zrobić?
Wysłane przez: Michał1993 (---.sta.asta-net.com.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 16:04:22

Witam. Łuszczyca pojawiła się u mnie około rok temu, na początku miałem zmiany tylko na głowie było to bardzo nieprzyjemne dla mnie ponieważ wszyscy widzieli co mam na głowie i nie przyjemne komentarze w moją strone i tak dalej...
Do dnia dzisiejszego nie było ani chwili polepszenia wręcz przeciwnie. Całe ciało mam pokryte zmianami ,,, Jedne małe drugie duże , nic nie pomaga. Jestem 17-sto latkiem który nie miał problemu z dziewczynami kolegami imprezami. Od czasu łuszczycy wszystko sie zmieniło... Dziewczyny uciekają jak zobaczą zmiany , Ja juz nie mam siły na to wszystko... Brak jakich kolwiek chęci do życia....

Re: Łuszczyca - co zrobić?
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 18:00:32

sproboj leczenia szpitalnego niuktorym to pomaga wiem jak musis sie czuc mam corki troszke starsze od ciebie i znam ich zdanie na ten problem

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: balwina (---.intertele.pl)
Data: 12 wrz 2010 - 20:01:21

czesc michal sprubuj neotigason wielu osoba pomaga

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: Ella (---.cm-5-6d.dynamic.ziggo.nl)
Data: 02 lis 2010 - 16:56:00

ala Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Świetnie tylko ile kosztuje ten
> Neotigason,Cignolina 2% ?.Prosze odpiszczcie mi bo
> miemam juz siły stale walczyc z tą
> chorobą.Dzięki

Witajcie, ja na luszczyce stop choruje od wielu lat ( conajmniej 22 lat)
Oprocz typowej luszczycy pod stopami i suche zrogowacialej skory i zaczerwienienia
robia sie pecherzyki wypelnione plynem surowicznym. One pekaja -bardzo bolesne) lub przebarwiaja sie w kolor piegow i zluszczaja sie. Na poczatku smarowalam kremem Diprosalic f-my Schering-Plough. Jest to masc sterydowa wiec nie mozna jej uzywac cale zycie nieprzerwanie bo powoduje to ogromne skutki uboczne dla organizmu. Kiedy moja choroba osiagnela "apogeum" 4 lata temu dostalam od dermatologa neogason.Juz po niewielkiej dawce po 3 tygodniach zaczely mi sie otwierac paznokcie u nog i leciala z nich ropa, dostalam wysypki na plecach i wlosy wychodzily mi garsciami. jednym slowem mialam wszystkie skutki uboczne jakie opisywala ulotka. "Jechalam"wiec (przerazona na najmniejszej moZliwej dawce jeszcze jakis czas - w sumie chyba ze 2 miesiace. Niewiele mi pomoglo i organizm mial wiecej szkod niz korZysci taki byl bilans.
Teraz chodze na lampy PUVA 3 razy w tygodniu. ( Juz 2 razy korzystalam z tej terapii i za kazdym razem pomoglo i zlagodzilo chorobe) Jak na razie nie widze poprawy ( dopiero 3 tygodnie chodze) ale trzeba miec cierpliwosc.
Moja szwagierka w Polsce tez korzystala z lamp i jej pomagalo.Tylko chyba w Polsce trzeba placic. Ja mieszkam w Holandii i mam to w swoim ubezpieczeniu.
Mnie lekarz zaleca slonce. Trzeba tez smarowac regularnie i nawilzac chore miejsca.
Aha, wszelkie stresy, powoduja zaostrzenie sie luszczycy jakiegokolwiek rodzaju.
Co to jest Cignolina 2 % , nigdy nie slyszalam.
Aha nie wierze w jakies wspaniale cudowne zastryzki o ktorych ktos pisal na forum, I w dodatku daje je lekarz "cichcem" nie mowiac co wstrzykuje. jakos to mi pachnie podejrzanie.

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: tomasz tomasz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2010 - 19:41:10

Witam mam luszczyce od jakis 4 lat byl i jest to dramat dlamnie stosowalem roznych masci itp natomiast proponuje solarium jest naprawde lepiej w tym roku wlecie moglem chodzic juz w ktotkich spodniach i rekawach polecam

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: ilośka (83.238.5.---)
Data: 14 lis 2010 - 12:40:59

ja piję mieszanke ziół przez okres jesien/ zima ( w lato nie wolno) i poki co mam okres remisji ok 3 lat.....

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: SEBA (91.84.214.---)
Data: 14 lis 2010 - 19:52:48

ikos podaj jakieeeeeeee pliss

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: dayton675 (---.skleporion.net)
Data: 17 gru 2010 - 20:25:55

jesli chcecie zeby znikła łuszczyca wystarczy chodzic na solarium ok 2razy w tyg potem choc raz na msc i po problemie, z leków novate tanie nie szkodliwe

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 gru 2010 - 21:11:06

Niestety Novate to steryd i to silny szkodliwe jak diabli solarium nie kazdemu pomaga niektórym szkodzi a mnie znikła po wyciagu z kasztanowca niedrogi naturalny i nie ma przeciwwskazan

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: goska (---.121.113.82.net.de.o2.com)
Data: 28 gru 2010 - 21:00:51

Pewnego razu zlapalam angine,lekarz zalecil zastrzyki z penicyliny. Luszczyca odeszla razem z choroba.no ale jak to z nia bywa wrocila po 3 mieszkach,niepokonana.

Re: Łuszczyca -
Wysłane przez: monia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 sty 2011 - 15:12:02

mam pytanie do osoby która pisze o tych zastrzykach, moze moglabys napisac co wiecej:nazwe szpitala, podac nizwisko tej lekarki?odp jak mozesz: [email protected]

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: rysa (---.146.127.167.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 19:43:54

forma leczenia z nieznaną nazwą w zastrzykah to metoda leczenia biologicznego. a nie została wprowadzona do polski poniewaz to leki gdzie nizna sie ih skutkuw ubocznyh po 2 latah

Re: Łuszczyca - neotigason- skuteczna metoda
Wysłane przez: rysa (---.146.127.167.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 19:54:55

a jeśli hodzi o nowate to jest straszne dziadostwo. efekt odbicia tego leku jest niesamowicie potężny i co gorsze może zabierac skure tz.że może narobić rozstępy