Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 18:04:23

do wszystkich ktorzy chca zakupic Melkefett niech najpierw poprosza dermatologa o recepte na robiona masc cholesterolowa.

w moim przypadku dziala cuda. i nie tlyko w moim bo lezac w szpitalu ludzie ktorzy byli nia smarowani, wszystkim ladnie luszczyca robila sie jasniutka ..blada a potem znikala

za masc robiona placi sie 5 zł.

a pozatym jest swietna teraz w okresie opalania smiling smiley balsamy z drogerri dla luszczykow sie nie nadaja bo zawieraja alkohole ktore podrazniaja skore, substanje zapchowe i barwniki ktore podrazniaja ogniska luszczycowe.
a po takim opalaniu jak sie posmaruje mascia cholesterolowa na drugi dzien skora jest jak pupcia niemowlaka smiling smiley

nawilzona i milutka w dotyku smiling smiley i bez luszczycy co najwazniejsze..

jesli ktos bedzie potrzebowal sklad to piszcie a podam sklad mojej masci cholesterolowej bo wiem ze istenieje kilka ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: Sylwia23 (---.saton.pl)
Data: 15 cze 2007 - 18:19:35

Cześć! Na imię mi Sylwia. Jeśli możesz bardzo bym chciała wiedzieć jaki jest skład tej maści. Proszę podaj mi go.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: Arpe (---.crowley.pl)
Data: 15 cze 2007 - 18:22:13

czesc

nie czekaj, tylko napisz jaki jest sklad tej masci
i dlaczego to ma byc zamiast Melkfet, ma to cos wspolnego ?

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: elzbieta (---.master.pl)
Data: 15 cze 2007 - 18:47:24

do E.....jesli znasz sklad tej masci..to prosze napisz tutaj, wiele ludzi potrzebuje pomocy...wskazowek ....ja oczywiscie takze....wiec dziekuje za napisanie skladu tej masci...goraco pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 19:40:11

juz wam pisze sklad tej masci

Vit A 100,000j
ung Cholesteroli ad 100,0
Mf ung

napisalam ze warto wyprobowac zamiast zaopatrzac sie w ten drogi Melkefett bo za niego zaplacicie w najlepszym przypadku ponad 20 zl a tu jeden z kolegow pisal ze u handlarza nawet 40 zł
a za te masc 5 zł a ma to samo dzialanie: natluszczac i nawilzac.. oprocz tego powoduje ze mocno czerwone zmiany luszczycowe robia sei blade a przy jednoczesnym stosowaniu np cygnoliny znikają smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 19:47:12

dodam ze mnie i wiele osob tak wlasnei wylecyzli jak lezalam w szpitaluy. rano smarowanie cygnoliną 0,1 % po 2 godzinach zmywanie i nakladanie wlasnei masci cholesterolowej.. wieczorem mozna jeszcze raz nalozyc te masc...
do tego jak zastosujecie slonce to na wiecej niz rok macie spokoj ( oczywiscie przy zalozeniu ze stosujecie te mieszanke codziennie przez 3-4 tygodnie)

ja jestem wielka pasjonatka takich masci robionych, juz dawno wyleczylam sie ze stosowania balsamow np czerwonego garniera ktory ma podobno najsilnieszy efekt nawilzajacy i natluszczajacy ( do bardzo suchej skory)
ale prawda jest taka ze jesli ktos ma luszczyce to kazdy balsam bedzie podraznial..stad luszczyca ma bardzo czerwone ogniska.. a stosujac taka masc cholesterolowa ( podobnie dziala masc parafinowa) zmiany staja sie bladsze a skora ma swietna kondycje .. zadnych sztucznych substancji .. i cena przystepna dla kazdego ...

ja tez chcialam zainwestowac w ten Melkfett ale przypomnialam sobie wlasnie o tym masciach robionych ktore mialam przed laty w szpitalu .. jestem po 4 tygodniu tej kuracji cygnilina+ cmasc cholesterolowa+ slonce i na ciele zostaly mi 2 malutkie kropeczki na lydkach ktorym daje jeszcze 4 moze 5 dni smiling smiley
sama mascia cholesterolowa smaruje tez czoło.. i zastanawiam sie czy nie uzyc na glowe.. bo z luszczyca w glowie nie moge sobie poradzic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: bogus (---.chello.pl)
Data: 15 cze 2007 - 20:03:33

niestety ..musze cie zmartwic...znika ci szybko bo to hydrocotizon + steryd...znam ta masc doskonalem ja generalnie na dluzsza mete nie polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 20:45:12

bogus jaki steryd jaki hydrocortizon ? hahah ta masc ma 2 skladnikismiling smiley to nie zaden steryd ani hydrocortizon smiling smiley
masccholestorolowa to masc ktora smarujesz cale cialo zamiast balsamu smiling smiley
albo pomyliles watki albo cos ci sie pomylilo bogusiu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 20:48:34

dodam ze mascia cholesterolowa smaruje sie silne oparzenia w celu zlagodzenia stanu zapalnego i wszelkie uczulenia ( nawet na twarzy , powiekach i miejscach intymnych)

tam nie ma mowy o sterydach smiling smiley nie potrzebnie wprowadzasz bogusiu ludzi w blad.. chyba za duzo godzin spedziles dzis na sloneczku smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: Sylwia23 (---.saton.pl)
Data: 15 cze 2007 - 21:06:28

Mam pytanie do Bogusia. Czy jesteś pewien że to steryd. Bo jeśli tak to ja dziękuję za taką maść. Smarowałam się maśćmi o konsystencji sterydowej. Owszem dają szybki efekt,ale potem te inne dorabiane mają spóżniony efekt w leczeniu. Już sama nie wiem w co mam wierzyć. Wszyscy na forum podają cudowne efekty leczenia, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Przecież ta choroba jest niewyleczalna. Przeczytałam ostatno że jest ona spowodowana tym,że skóra każdego człowieka odbudowywuje się tak normalnie co 30 dni, w naszym przypadku proces ten jest niesamowicie przyśpiezony,a mianowicie u nas łuszczaków trwa to za szybko bo od 3 do 5 dni a potem szybko obumiera i dlatego są tego efekty widoczne na naszej skórze. Chyba nie ma się oszukiwać moi drodzy, ta diablica opuści nas dopiero w grobie. Pozdrawiam was wszystkich i życzę wam porawy w tym co macie na ciele. Sylwia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 21:14:01

to nei zaden steryd smiling smiley
bogusi chyba pomylił posty...

ja choruje na luszcyzce od lat i wiem co to steryd smiling smiley
mascia cholesterolowa smaruje sie cale cialo lacznie z twarza smiling smiley
nawet noworodki w szpitalach sie nia smaruje jak maja jakas wysypke smiling smiley

bogus nie potrzebnie wprowadzil zamieszanie smiling smiley

zreszta poczytajcie o tej masci w necie czy spytajcie dermatologa smiling smiley
pozdrawiam

a ty sylwia nie badz taka sceptyczna smiling smiley moja mama juz 20 lat temu pozbyła sie luszczycy a ja wlasnei cygnolina, i mascia cholesterolowa zawsze na 3 - 4 lata ja zaleczam calkowicie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 21:20:36

aha jeszcze co ejst wazne
wlasnie masci choleterolowa jest idealna dla osob ktore dlugo lecyzly sie sterydami.. bo skutki posterydowe sa tragiczne w niektorych przypadkach nawet zanik skóry..

a moze jeszcze maly cytat ze strony dermatologicznej poswieconej luszczycy

"masc cholesterolowa to bardzo dobra maść obojętna, wskazana zwłaszcza w przypadkach nietolerancji innych maści po długotrwałym leczeniu maściami steroidowymi, które powodują zaniki i zniszczenia skóry. Stosowana do receptury."

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: Sylwia23 (---.saton.pl)
Data: 15 cze 2007 - 21:29:12

Tak wogule to chciałam sie z wami podzielić swoim nieszczęściem. Otóż 2 lata temu coś sie zaczęło dziać z moim lewym kolanem. Zaczęła mi się zbierać w nim woda. Zaczęłam chodzić z tym do lekarza. Wierzyłam że nie będzie to takie straszne. Jedno ściągnięcie wody potem drugie, skończyło się na jedenastym. Niedawno dowiedziałam sie że mój lekarz podał mi w zastrzyku steryd. Efekt na mojej skórze był natychmiastowy. Przed tym wszystkim miałam 4 plamki dwie na łokciach i dwie na kolanach. Obecnie cała jestem wysypana tym paskudztwem. Poprostu w 3 dni miałam całe ciało zajęte małymi krostkami. W chwili obecne wygląda to tak jak niezaleczona ospa. Powiem wam szczeże że jestem tm załamana bo wtedy kiedy miałam tego tak malutko to mogłam to jakoś kontrolować, w chwili obecnej nie mogę tego opanować. Jestem tym załamana i mam wielki żal do mojego lekarza. Teraz moje kolano jest też spuchnięte i czeka mnie zabieg w szpitalu. Strasznie się boję bo nie wiem czym będą mnie tam faszerować i czy to znowu nie odbije się na wyglądzie mojej skóry. Naprawdę się boję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 21:42:42

wiesz musisz od razu mowic w szpitalu ze masz luszczyce bo przy tej chorobie nie wolno pewnych lekow podawac. na przyklad penicyliny wam nie wolno bo po penicylinie na 99% bedziemy wygladac jak muchomorki smiling smiley

a jak masz cale cialo wysypane to w domu sie nie katuj niczym tylko pol sie na dermatologiczny oddzial. ja po pierwszym wysypie bylam cala obsypana w ciagu paru dni ( co zreszta zawalilo moja kariere modelki .. ale nie ma co zalic bo to dawne czasy ) lezalam w Plocku 2 razy i potem mialam spokoj na 3 lub 4 lata.. a teraz tylko pare krostek mi wyskoczylo wiec to juz mozna w domu wyleczyc..
ale jak jest cale cialo opanowane to od razu szpital , lampy i cygnolina. dadza ci PUVA po PUVie natluszcza skorke mascia cholesterolowa i po 3 tygodnaich bedziesz bez 1 plamki ..
nie mysl dlugo tylko pros skierowanie na oddzial swojego lekarza
powodzenia Sylwia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: Sylwia23 (---.saton.pl)
Data: 15 cze 2007 - 22:00:18

Dziękuje za radę zrobię tak jak mówisz. Czasami zastanawiam się dlaczego,ja tym bardziej że wiem że w mojej rodzinie nikt nie chorował na to dziadostwo. Ale jakie to ma teraz znaczenie. Mam to ijuż! Myślę że będą tacy mądrzy i w końcu znajdą dla nas lekarstwo. Oczywiście dostępne dla nas wszystkich. To jest jedno z moich wielkich mażeń,zapewne i twoich. Ale cuż pozostaje tylko czekać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 cze 2007 - 22:11:08

masz racje pozostaje czekac ale nie z załozonymi rekami
trzeba dbac o skore i zaleczac na jak najdluzej .. a to tylko zapewnia lampy i smarowanie.. fakt ze to wyklucza z zycia na 3 czy 4 tygodnie ale trzeba..
idz do szpitala a napewno sie wyleczysz na dlugo
trzymam kciuki za ciebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: Sylwia23 (---.saton.pl)
Data: 15 cze 2007 - 23:10:37

Nie wiem czy dziękować. Nie chcę zapeszac bo i tak wiem że czeka mnie trudna przeprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: Sylwia23 (---.saton.pl)
Data: 15 cze 2007 - 23:15:55

Gdybyś chciała coś do mnie napisać to podaję swój numer gadu. 5618353

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 16 cze 2007 - 17:49:55

Czy ta maść jest na receptę, czy jak podam skład to mi poprostu ją zrobią ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 16 cze 2007 - 18:31:32

na recepte sa masci robione.. i wtedy kosztuja 5 zł ( bo reszte placi NFZ)
daj poprostu swojemu dermatologowi przepis na te masc ( mozesz nawet dac lekarzowi pierwszego kontaktu , on tez wyda ci taka recepte bo to masc obojetna a nie jakas tam ktora moze zaszkodzic )

a czy apteka zrobi taka masc bez recepty to nie wiem ..moze i zrobi ale wtedy bedzie drozsza bo NFZ nie zwroci jej kosztow..ale nie jestem pewna wiec nie wprowadzam w blad..
zadzwon do apteki i sie spytaj a jak nie to idz po recepte do pierwszego najblizszego lekarza smiling smiley

ja msuze sie zaopatrzec w kolejne opakowanie bo mi tu cala rodzinka podkrada: mama bo ma sucha skore i uzywa tez jej zamiast balsamu do ust , babcia bo ma suche piety ahhh mowie wam tok szok smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.