Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: tomka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2007 - 21:12:54

ja mam juz ł jakieś 11 lat.. ale od dłuższego czasu prawie nic z nią nie robię, jeśli chodzi o smarowanie, bo nawet po szpitalu remisja była bardzo krótka i w końcu się poddałam bo miałam dosyć codziennego maziowania, które mi pomagało na bardzo krótko.. ale smarowałam się kiedys cygnoliną i jedyne co pamiętam z tego okresu to brązowe przebarwienia!!! tez takie macie???? to trochę nie za fajne, teraz gdy jest tak ciepło, zwłaszcza że mi te przebarwienia utrzymywały się bardzo długo..
a maścią cholesterolową tez się smarowałam i nawet ją lubiłam, podobnie jak witaminowa na lekobazie.. ale jakoś o niej już zapomniałam, chyba muszę udać się do lekarza po receptę.. buziaki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: E (---.satfilm.net.pl)
Data: 16 cze 2007 - 22:49:18

tomku koniecznie idz po cholesterolowa i cygnolinke tlyko slabiutka o,1 % i trzymaj 2 godziny po czym dokladnie zmyj ta gombka nawet 2 razy dokladnie i mocno szorujac..
wtedy zadnych przebarwien nie bedzie..
przebarwienia sa jesli sie uzywa masci o duzym stezeniu..
a stosujac taka 0,1% przy codziennym stosowaniu gwarantuje ze ci pomoze
slabe stezenie oznacza ze jest slabe dla skory nie dla luszczycy!!
mi dermatolodzy w przychodni zawsze mocna kazali uzywac np 1 %
lub 0,5 co dawalo mi tylko przebarwienia a efektu wyleczenia calkowitego 0

dopiero ci w szpitalu mnie przekonali a raczej zmusili do uzywania cygnoliny 0,1 i po 3-4 tygodniach wszystko zniknelo..
teraz leczac sie w domu tez uzywalam 0,1% 4 tygodnie i sladu nie mam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHOLESTEROLOWA zamiast MELKFETTU
Wysłane przez: slawek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2007 - 13:08:30

witam przeczytałem wszystko i jutro lecę do dermatologa dziekówa i to wielka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.