Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: myszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2007 - 18:32:06

Czesc wszystkim. J choruje na to paskudztwo od 8 lat. Juz nia mam sil. Nie moge z tym zyc. POMOZCIE MI.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem z Lublina. Gdzie dostane ten krem.?????????????? Czy w normalnej aptece mozna go kupic??????? Jak stosowac to???????? Prosze piszcie. tyle rzeczy probowalam. Luszczyca dopadla mnie w okolicach glowy. mam pol glowy w tym swinstwie. Piszcie proszeeeeeee.
Pozdrawiam.

Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: myszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2007 - 20:36:34

Prosze pomozcie mi. J juz nie mam sil walczyc z ta choroba. mam polowe glowy w tym swinstwie. Nie wiem co mam robic. Juz stracilam nadzieje. chruje od 8 lat. Ta mas, to gdzie ja dostane, w aptece mozna kupic? ile kosztuje??jak sie ja stosuje?
pomozcie!!!!!!!!
Pozdrawiam

Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: UnietdGirlxD (---.4web.pl)
Data: 19 sie 2007 - 21:47:10

Ludzie...błagam pomozcie mi!! Już mam dosyc tej choroby! Wszyscy piszecie inna nazwę tego kremu...Mam kogoś w Niemczech kto mógłby mi to kupić ale mam pytanko...Czy to jest to opakowanie>> http://www.auricashop.de/melkfett-250-ml-p-135.html?cPath=21&osCsid=27fe8dc49ce6577670d85220acdcf11e&page=2 << Proszę napiszcie mi czy to jest to...Daje moje gg 691783 Niech pisze każdy kto chce o kremie pogadać ...plis...czekam:*

Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: rybka- (---.gorzow.mm.pl)
Data: 12 wrz 2007 - 17:46:42

witajcie,posiadam maść MELKFETT - HAUTPFLEGE niemieckiej firmy HERBAMEDICUS,

jest to maść koloru białego do suchej skóry, regeneruje i pielegnuje skórę.

Opakowanie /pudełeczko/ 250 ml kosztuje ok. 2 euro.

Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Elwira (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2007 - 18:47:17

Czy ktoś byłby w stanie kupić mi tę maść?Albo chociaż podać konkretne namiary na kogoś kto je sprowadza. Na alegro nie potrafię tego znaleźć.Byłabym niezmiernie wdzięczna.

Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2007 - 19:31:05

Nie wiem jakie są naprawdę efekty u innych, ale ja stosowałam ten krem firmy Aurica o którym pisała Pynia i na mnie on nie działa.Zamawiałam go przez znajomych sąsiadki,krem sprowadzony na zamówienie z Niemiec i co, rozczarowanie ,zwykła ciekała parafina którą można u nas kupić bez recepty w aptece.

Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: marta100 (---.slp.vectranet.pl)
Data: 15 wrz 2007 - 19:24:15

kupiłam teraz ten specyfik na allegro czekam na niego i do smarowania jak będą efekty dam znać

Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Annika (---.pool.einsundeins.de)
Data: 28 pa� 2007 - 14:41:18

Z Wikipedii (przetlumaczone z niemieckiego)


Melkfett to krem pielegnacyjny na bazie parafiny do ochrony wymion krowich.

Melkfett jest produktem pobocznym z gazow ziemnych, wazeliny i skladnikow, ktore zmniejszaja podraznienie skory. Do kremu sa dodawane w malych ilosciach srdoki dezynfekujace i antybiotyki do ochrony przed infekcjami

Melkfett jest stosowany najczesciej przed dojeniem.


ALE UWAGA!!

KOSMETYCZNY MELKFETT

W sprzedazy istnieje wiele produktow pod nazwa "Melkfett", ktore roznia sie czesciowo od pierwotnego Melkfettu.

Kosmetyczny Melkfett nie moze zawierac szkodliwych substancji, jak np. pestydydy. Dodawane sa takie skladniki jak: wiatamina E, rumianek,nagietek, olej sojowy, wosk pszczeli, oraz nie podrazniajace skory substancje zapachowe.

ZASTOSOWANIE I WLASCIWOSCI KOSMETYCZNEGO MELKFETTU:

- u ludzi z silnym zrogowaceniem skory. Powierzchnia skory pokrywa sie izolujaca, nieprzepuszcalna dla wody warstwa. Ta warstwa ochronna zapobiega wydzielaniu sie loju i nawilza naskorek, przez co usuniecie zrogowacialego naskorka staje sie latwiejsze.

- do ochrony przed utrata temperatury dla sportowcow w sezonie zimowym(narciarzy etc.)Dzieki Mekfettowi utrata ciepla i ryzyko odmrozenia sa zminimalizowane

- do ochrony przed sloncem- w sprzedazy z filtrem przeciwslonecznym LSF do numeru 6. Uzywany najczesciej przez sportowcow w sezonie zimowym.

-do pielegnacji skory przy podraznieniu ostrymi wydzielinami, jak kal, mocz

-uzywany jako wosk do wlosow

-stosowany przy stosunku plciowym (odpowiednik wazeliny)

UWAGI:
Stosowanie Melkfettu jest w niektorych przypadkach polecane, jednak produkt budzi tez pewne zastrzezenia. Generalnie wszystkie tluste masci zatykaja pory i hamuja naturalne, fizjologiczne oddychanie skory. Dlatego substancja powinna byc usunieta ze skory po paru godzinach. Obecnie istnieja lepsze substancje o podobnym dzialaniu, ktore jednak nie powoduja zatykania porow. Z tego powodu Melkfett nie jest dzis juz na przyklad uzywany w przypadku leczenia i profilaktyce odlezyn.

Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: [email protected] (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 09 kwi 2014 - 18:38:58

rybka- Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witajcie,posiadam maść MELKFETT - HAUTPFLEGE
> niemieckiej firmy HERBAMEDICUS,
>
> jest to maść koloru białego do suchej skóry,
> regeneruje i pielegnuje skórę.
>
> Opakowanie /pudełeczko/ 250 ml kosztuje ok. 2
> euro.

witam potrzebuję jak na razie 2 szty tego kremu melkfett hautplege gdzie w gorzowie mogę go kupić można go dostać do domu za pobraniem