Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: paula (---.centertel.pl)
Data: 18 mar 2010 - 19:24:04

Cja uzywam szamponu polytar i jest skuteczny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: vanilla (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 18 mar 2010 - 22:28:28

ja dzisiaj drugi raz uzylam szamponu garniera neril przeciw wypadaniu wlosow jak dla mnie super...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 19 mar 2010 - 16:21:09

Ja także polecam Polytar AF podobno lepszy od tego zwykłego winking smiley nie wiem czym i w jakim stopniu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Darling (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2010 - 19:47:15

A jak dziala ten polytar? nawilza czy wysusza? jak szybko pomaga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: justyna (89.228.114.---)
Data: 28 mar 2010 - 13:45:42

Witam,
ja używam z firmy Farmaceris seria P Puri-Ichtilum szampon i płyn do mycia ciała z problemem łuszczycy koszt ok. 25 - 30 zł/225ml
używam od jakiegoś roku i mogę go polecić ponieważ skóra jest nawilżona, a kiedyś stosowałam zwykłego szamponu z dziekci ok 7-8 zł skóra na włosach lepiej ale włosy były suche.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Ewelina (---.lodz.mm.pl)
Data: 30 mar 2010 - 20:00:36

ja w tej chwili używam szamponu polytar liquid i stosuję płyn do skóry głowy daivonex. kilka lat temu mi to pomogło, ale teraz znowu pojawiła mi się plama na głowie i przerabiam to znowu. osobiście uważam że sam szampon nie pomoże...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Ewelina (---.lodz.mm.pl)
Data: 30 mar 2010 - 20:01:06

ja w tej chwili używam szamponu polytar liquid i stosuję płyn do skóry głowy daivonex. kilka lat temu mi to pomogło, ale teraz znowu pojawiła mi się plama na głowie i przerabiam to znowu. osobiście uważam że sam szampon nie pomoże...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: marcinw (---.gb.net.pl)
Data: 31 mar 2010 - 12:18:04

spróbuj szamponu xerial p
troche drogi ale w miare dobty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 mar 2010 - 15:26:35

Ja sprobowalam masci majerankowej bardzo dobrze schodzi luska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: klaudia (---.skynet.net.pl)
Data: 02 lip 2010 - 00:08:44

sznurowadełko Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> te timotei czy fructisy to nie maja wogole zadengo
> zastosowania w luszczycy...
> ale nie wiedzialam ze jest szampon cocois smiling smiley
> masc jest dobra ale taka tubka starcza mi na 3
> razy wiec bym musiaal kupic masci z 5 czy 6
> opakowan
> ale szampon z checia wyprobuje ..
> ale najpierw ten XERIAL smiling smiley jutro maja mi go
> sciagnac wiec zobaczymy


































































































moja córeczka ma na główce łuski,lekarz dał szampony ale to nie pomogło? jakiego szamponu lub maści mogę użyc aby jej pomogło













mh

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: del piero (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 lip 2010 - 18:51:26

Witam , osobiście wypróbowałem i polecam żel do mycia ciała i skóry głowy firmy Pharmaceris

http://www.sklep.eris.pl/p792-pharmaceris-puri-ichtiliumzel.do.mycia.ciala.i.skory.glowy.htm

Efekty widać po pierwszym myciu .. jest na prawdę bardzo dobry i nie posiada przykrego zapachu jak polytar czy inne cóś .

gg: 9272672 ( szczerzę doradzę )

Pozdrawiam biedronki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Anka (77.252.183.---)
Data: 29 sie 2010 - 18:46:05

Witam
Czytam wasze opinie i widzę że wszystko zależy od zaawansowania łuszczycy, zależy jaka sucha skóra, sam szampon żaden nie pomoże, myć włosy codziennie, łuszczyca nie lubi wody i wilgoci, jeżeli smaruje się tłustą maścią np propolisowa, majerankową łuski nieźle schodzą ale włosy tłuste, można też olejem laurowym, ale włosy też tłuste, płyny sterydowe nie tłuszczą włosów np Elokom płyn tylko na receptę
Osobiście używałam różnych szamponów, Polytar zmienił ulotkę podejrzewam że również skład bo nie pomaga tak jak kiedyś, seria Pharmaceris super ale nie na owłosiona skórę głowy na głowę tak sobie
Za Wasza radą wypróbuję Denorex może Xerial zobaczymy co apteki oferują
Dam znać jak zniknie "hełm"
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: BedzieDobrze (---.noc.fibertech.net.pl)
Data: 27 lut 2011 - 21:10:00

Witam,
Trochę przejżałem ten wątek i doszedłem do wnosku, że warto by podsumować go preprowadzając ankietę dzięki której będzie można wytypować najpopularniejsze sposoby jednocześnie najbardziej skuteczne na poradzenie sobie z problemem na głowie.

Męczę się z tym już jakiś czas i trafiłem tutaj przez google. Temat ten ciągnie się od 2005 roku i trudno jest coś naleźć a każdy ma swój sposób, swoje doświqdczenia i opinię.

Moim pomysłem jest przygotowanie i przeprowadzenie ankiety, która pomoże innym. Oczywiście wiem, że każdy organizm jest inny, ale niech wynik ankiety będzie swojego rodzaju drogowskazem.

Niestety nie bardzo wiem jakie sposoby, leki do ankiety wpisać dlatego chciałbym zaprosić was do wspólnego stworzenia takiej listy, którą będziemy mogli (ja to zrobię) przetworzyć na ankietę. Ostatecznie gotową ankietę zamieścimy na kilku forach (bo pewnie każdy gdzieś tam pisze i może to zrobić).

Co wy na to?

Jeżeli odzew będzie pozytywny to przemyślę jak zebrać te wszystkie dane do ankiety, oczywiście z waszą pomocą.

To jak towarzysze? Pomożecie? smiling smiley


Pozdrawiam, i nie drapcie! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: kropka (89.238.39.---)
Data: 27 lut 2011 - 22:33:21

Ja stosuję selsun blue...
Jestem zadowolona... skóra nie jest sucha i sie nie sypie z głowysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: robson (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 07 wrz 2011 - 20:40:14

Stosuję co jakiś czas szampon Xerial P, ale nie widzę efektów praktycznie żadnych. Na drugi dzień po umyciu skóra bardziej sucha i w łuskach niż przed umyciem. Dodam,że szampon ten jest bardzo drogi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2011 - 21:29:53

polecam szampon garniera ten niebieski z kwasem salicylowym on naprawde pomaga,stosuje go dopiero od tygodnia a juz jest mała poprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: kasia (---.30.204.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 24 sty 2014 - 11:48:50

Witam mi pomagał polytar tyle, że ja nie mam puki co jakiś ogromnych głębokich plam ani na głowie ani na ciele. Niestety polytar jak się bodajże rok temu dowiadywałam bo chciałam kupić wycofali. Spisałam sobie jakieś trzy z listy wymienionych przez Was w aptece zapytam o cenę, wybiorę któryś i będę próbować. Mam nadzieję, że trafię za pierwszym razem na dogodny dla mnie szampon. Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: nati (---.21.199.109.static.rdi.pl)
Data: 28 maj 2014 - 10:47:37

fajny jest:

Pharmaceris p - puri-ichtilium żel do mycia ciała i skóry głowy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Kojak (---.play-internet.pl)
Data: 28 maj 2014 - 21:36:05

Akurat Pharmaceris P, to drogie gówno. Jeśli ktoś nie potrzebuje szamponu leczniczego, tylko takiego, który nie potęguje łuszczycy, to proponuję Isana Med UREA Shampoo. Do nabycia w Rossmanie za 8 zł. Zawiera 5% mocznika, jest neutralny dla skóry głowy, lekko nawilża. Ogolenie cała seria Isana UREA z mocznikiem jest zajebista. Kosztuje grosze w porównaniu z pseudo specjalistycznymi dermo - kosmetykami. Mleczkiem do ciała 10% mocznika podleczyłem sobie paznokcie. W zasadzie wyleczyłem. Również 8 zł. Jest jeszcze chyba balsam, ale nie stosowałem.
Opis mleczka z czyjegoś bloga:
http://dbambolubie.blogspot.com/2013/09/isana-med-10-urea-mleczko-do-ciaa.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.