Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
szampon na łuszczyce
Wysłane przez: sznurowadełko (---.satfilm.net.pl)
Data: 27 cze 2007 - 15:47:33

chcialabym wiedziec jaki pomaga wam szampon na łuszczyce..
stosowalam kiedys DENOREX i był swietny ale teraz kosztuje jeszcze raz tyle i jest w malej tubce sad smiley.. oczywiscie sklad tez sie zmienił sad smiley

jutro chce kupić XERIAL SVR. czy ktos z was go uzywał? tez jest drogi ale ma 200 ml ..inne szampony przewaznie 150

Kiedys uzywałam tez POLYTAR ale wogole mi nie pomagał, głowa dalej swedziała i łuszczyca tez nie znikneła..


wpisujcie jakich szamponów uzywacie i ich pojemnosc oraz ceny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Sonia (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 27 cze 2007 - 18:58:47

mi pomagaja przeciwlupiezowy fructis, timotei z mieta i zielona herbata i ziaja z czarnej rzepysmiling smiley aha...i jeszcze kiedys vichy, ale jest dosc drogi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Pałka (---.kolornet.pl)
Data: 27 cze 2007 - 19:34:43

Sam szampon nie wyleczy łuszczycy. Moze tylko wspomóc leczenie. Ja polecam Polytar (biały, a nie brazowy) i cocois(szampon, nie masc, chociarz masc tez jest bardzo dobra)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: sznurowadełko (---.satfilm.net.pl)
Data: 27 cze 2007 - 19:48:56

te timotei czy fructisy to nie maja wogole zadengo zastosowania w luszczycy...
ale nie wiedzialam ze jest szampon cocois smiling smiley masc jest dobra ale taka tubka starcza mi na 3 razy wiec bym musiaal kupic masci z 5 czy 6 opakowan
ale szampon z checia wyprobuje ..
ale najpierw ten XERIAL smiling smiley jutro maja mi go sciagnac wiec zobaczymy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2007 - 22:49:51

może nie leczą, ale ja np. po fructisie wzmacniającym nie mam łupin we włosach tyle co po innychtongue sticking out smiley i skóra nie jest tak sucha:|

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Anka (---.eranet.pl)
Data: 28 cze 2007 - 13:34:40

ja stosowalam juz rozne szampony. po politarze np zadnych cudow nie bylo. uzywalam tez szamponu z czarnej rzepu o ktorym bylo wyzej i szampon pokrzywowy. teraz obecnie stosuje szampon pantene pro-v. nie jest to szampon na luszczyce, ale oprocz tego ze wlosy sa ladnie po nim smiling smiley to jeszcze nawilza skore glowy i nie sypie mi sie z wlosow tak jak po innych szamponach. w ogole po pantene skora jest o wiele bardziej miekka. poza tym dobre efekty przynosilo mi tez plukanie wlosow w naparze z pokrzyw. tylko ze to dosc pracochlonne i nie zawsze mi sie chce przygotowywac cos takiego. ktos tez wspominal o plukaniu wlosow w wodzie z octem. tez pomaga, tylko ze ocet moze niszczyc wlosy. ja pocecam dodawanie do wody soku z cytryny.
o szamponie xerial czytalam w gazecie, ale nie stosowalam. jesli zaczniecie go uzywac,napiszcie jakie efektysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Pałka (---.kolornet.pl)
Data: 28 cze 2007 - 22:14:40

Stosowalam linie kosmetykow Xerial. Musze przyznac ze sa drogie i jest tego malo. a efektow rewelacyjnych nie ma

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Anka (---.eranet.pl)
Data: 29 cze 2007 - 17:40:31

tak wlasnie myslalam, ze kosztuje sporo a efekty takie same jak po stosowaniu kazdego innego szamponu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 29 cze 2007 - 19:40:36

od dzis bede uzywala Xerial bede pisala oczywiscie o efektach sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Bogus (---.chello.pl)
Data: 29 cze 2007 - 22:12:32

ja odkad uzywam Polytar AF ...pozegnalem chelm i luszczyce na glowie...
ale jak przestaje uzywac tego dziegcia ....po woli mnie cos tam swedzi ..czyli wraca ..

wiec uzywam non stop

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Olusia89 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2007 - 22:18:06

Ja uzywam zamiennie POLYTAR (brazowy) Kerium (niestety drogi ok 40 zl) oraz Freederm z cynkiem (niepamietam ceny). Chelmu juz nie mam ale nadal nie zakladam ciemnych ubran bo wygladam jakbym posypala sie maka ;p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: naluszczyce.pl (94.42.92.---)
Data: 13 lip 2009 - 19:20:34

sznurowadełko Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> te timotei czy fructisy to nie maja wogole zadengo
> zastosowania w luszczycy...
> ale nie wiedzialam ze jest szampon cocois smiling smiley
> masc jest dobra ale taka tubka starcza mi na 3
> razy wiec bym musiaal kupic masci z 5 czy 6
> opakowan
> ale szampon z checia wyprobuje ..
> ale najpierw ten XERIAL smiling smiley jutro maja mi go
> sciagnac wiec zobaczymy

Do wypróbowania nowe szampony na łuszczycę NeuroPsori i Ovimed. BlueCap wszyscy chyba znaja: http://naluszczyce.pl/Szampony-k6-0--default.html

Pozdrawiam
Wojtek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Ala17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2009 - 19:38:37

Hej ja też stosowałam bardzo wielu.o różnych składach szamponów i próbowałam różnych metod.Mama kiedys polewała mi głowe naparem z lnu,póżniej było coś tam z jajkami,cytryną.Co do szamponów to na początku zaczęłam kupować te najdroższe(bo myślałam że pomogą)ale efekty były nikłe albo było jeszcze gorzej bo wysuszały mi skóre głowy,póżniej przeszłam na te szampony które nie są sugerowane dla łuszczyków,np pantene pro v,elseve no i łudziłam się że mam mniej czerwonych plam na głowie ale raczej sie myliłam.Ostatnio zaczęłam używać szamponu pokrzywowego (heh najtańszego jaki może być z "Biedronki"winking smiley i efekty marne,następnie kupiłam szampon przeznaczony dla dzieci i też nic(może nawet troszke podrażnia).Dzisiaj mama mi kupił Denorex jakaś nowa skuteczna formuła i stad moje pytanie myslicie że ten szampon jest wart swojej ceny???(nie jest on aż tak drogi,ale jest bardzo mały)Komu on pomógł???Proszę napiszcie co o nim sadzicie!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: BIOARP (---.marsoft.net)
Data: 13 lip 2009 - 20:37:06

Witam

pod koniec lipca na stronie firmy BIOARP www.bioarp.pl będzie w sprzedaży specjalny szampon dermatologiczny "Dziegciowy - tradycyjny"
Szampon oparty na naturalnych składnikach: mydlnica lekarska (naturalny środek pieniący), dziegieć brzozowy (tradycyjny środek przeciwgrzybiczy, antyseptyczny, normalizujący funkcjonowanie gruczołów łojowych, poprawiający ukrwienie skóry),witamina PP oraz 1% klimabazolu. Szampon dziegciowy jest pomocny w walce z objawami łuszczycy, oczyszcza skórę, normalizuje jej funkcjonowanie, poprawia wygląd włosów, oraz skutecznie likwiduje łupież wszelkiego pochodzenia
Pojemność 300 ml,cena 15 zł.
Aby skutecznie dać sobie radę z objawami łuszczycy we włosach, i na innych częściach ciała, radzimy zastosować Kartalin. Jego skuteczność została potwierdzona przez wiele osób, które są już po kuracji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Michał Mikołajczak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lip 2009 - 06:30:17

Witam, mojej mamie, która miała całą głowę w strupach,swędzenie niesamowite i do tego plamy na łokciach pomógł "Szampon z minerałami MORZA MARTWEGO" firmy Apis smiling smileybutelka 330ml koszt około 12zł często trzeba zamawiać w aptekach bo nie mają. Efekt super po trzech dniach praktycznie wszystko zeszłosmiling smileytak samo jak mojej koleżance, której to poleciłemsmiling smiley niestety na mnie nie działa!!!muszę brać tabletki Equoral 100mg. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Ala17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lip 2009 - 10:41:28

Dzisiaj jest środa a głowe umyłam w poniedziałek szamponem Denorex i jestem bardzo zadowolona.Głowe musiałam smarować co 2 dni(czyli dzisiaj)ale nie ma takiej potrzebysmiling smileyW trakcie mycia głowy pierwszy raz poczułam że mam szampon na głowie(ten szampon ma coś w sobiesmiling smiley)Myślę że po dłuższym czasie stosowania tego szamponu na głowe zaczne używać go na ciało.Co o tym myślicie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: aneta25(---neoplus.adsl.tpnet.pl) (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2009 - 16:22:09

JA POLECAM JEDNAK DENOREX SAMA GO UŻYWAM INNEGO NIE CHCĘ TEN JEST SPRAWDZONY W 100PROCENTACH

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 14 lis 2009 - 00:26:50

a ja polecam Blue cap

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: Lakonczita (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2009 - 17:27:50

Czy ktoś uzywal jeszcze szamponu firmy Apis z minerałami z morza martwego? Czytalam post p. Michala Mikołajczaka, ale chcialambym zaczerpnać wiedzej informacji. Chce go wyprobowac, a mam duza czesc glowy w łusce;( Nie wiem czy zadziala. Jesli ktoś ma jakies informacje albo doświadczenie, proszę o odzew.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczyce
Wysłane przez: andrzej77 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lis 2009 - 21:40:23

Ostatnio stosuję szampon Polski ZDRÓJ na bazie solanki Busko Zdroj.

Jest tańszy od zagranicznych i skuteczny,

Jeżeli ktoś ma długie włosy to całe włosy umyć jakimś szamponem a tylko na skórę nanosić ww szampon żeby było taniej.

Zauważyłem, że dobrze jest myć głowę codziennie jakimkolwiek szamponem jak leczniczym, tylko co trzeci dzień. Codzienne mycie głowy nie wpływa na osłabienie włosów, a szampon może być choćby zwykły dla dzieci.

Zdróweczka a77

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.