Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Łusczyca na twarzy...czy jest na to jakis sposób??
Wysłane przez: rada (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 01 lut 2011 - 19:46:20

dermika odzywcza maseczka rozana do cery suchej i bardzo suchej nakladac w opor na luszczyce pomaga koszt ok 4 zl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łusczyca na twarzy...czy jest na to jakis sposób??
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:35:29

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łusczyca na twarzy...czy jest na to jakis sposób??
Wysłane przez: Kasia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 11:40:29

Opiszę swój problem, bo na razie nie trafiłam na podobny. Na ł. choruję od kilku miesięcy, ale na twarzy mam ją krócej. Na twarzy, od początku, są to intensywnie różowe plamy. Dostałam krem Advantan, raz dziennie. Nie pomaga. Może czasami plamki są trochę jaśniejsze.
W zeszłym tygodniu smarowałam 2 razy dziennie. Wyjaśniało. W poniedziałek prawie ładna buzia, plamek prawie nie było już widać, więc zmniejszyłam smarowanie, by całkiem już zrezygnować z kremu. Wczoraj nowy wysyp. Jeszcze więcej. Na czole mam ok. 50 mniejszych lub większych plamek. Na reszcie twarzy troszkę mniej (owłosiona głowa i uszy to osobny temat). Wrócić z desperacji do Advantanu? Chciałabym spróbować tej maści cynkowej, rumiankowej. Nie wiem jak to stosować. Rano jedno, wieczorem drugie? Lekarka mówiła, aby nie łączyć przepisanych przez nią kremów i maści z innymi lekami. Jak długo czekać z pierwszym smarowaniem po odstawieniu Advantanu? Czy reszta ciała też się liczy?
Czytałam też na forum o trądziku sterydowym. Jak to wygląda? Mam intensywnie różowe plam(k)i. Opuszkami palców raczej nie wyczuwa się wypukłości a mocno wysuszoną skórę.
Advantan można stosować do 12 tygodni. Ja stosowałam znacznie krócej. Ale na reszcie ciała miałam silne sterydy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łusczyca na twarzy...czy jest na to jakis sposób??
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 15:01:23

Ja smarowałam najpierw rumiankową czekałam jak się troche wchłonie i na to cynkową zawsze przed wyjściem na dwór a tą od lekarza (Adwantan) możesz na noc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łusczyca na twarzy...czy jest na to jakis sposób??
Wysłane przez: Kasia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 20:57:35

@N, dzięki. Na opakowaniu maści rumiankowej pisze, by stosować 2-3 razy dziennie. Też tak robiłaś? Po jakim czasie widziałaś poprawę?

Czy jest ktoś, kto też miał takie plamki?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łusczyca na twarzy...czy jest na to jakis sposób??
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 21:27:21

Ja oprócz tych maści stosowałam zioła do przemywań lub okładów (kora dębu,ziele skrzypu,dziurawiec,owoc jałowca) i dopiero smarowałam poprawa była po paru dniach po dwóch tygodniach twarz miałam czystą co drugi dzień nakładałam też maseczkę z glinki kambryjskiej do cery trądzikowej a rumiankową łącznie z cynkową stosowałam jeszcze przez całe lato chociaż plamy zeszły po dwóch tygodniach nie stosowałam też żadnych kremów ani sterydów które mi lekarka pisała.Przestałam sie wtedy stosować ścisłe do tego co zalecała lekarka a obserwowałam co pomaga i sama kupowałam.Do tej pory z twarzą mam spokój.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.