Wyleczylam sie..
Wysłane przez: neska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2007 - 20:40:08

Witam Wassmiling smiley 4 lata temu zaczela sie ta okropna łuszczyca...i poniekąd zostalo do dzis mam krostke na nodze i na lokciu..Moja leczenie wygladalo pewnie jak wasze probowalam WSZYSTKIEGO zeby sie tego pozbyc.Masci nie potrafilabym zliczyc...ziolka...szpitale..senatorium...i inne metody..ograniczeniasad smileyaz pewnego dnia stracilam juz sily i odlozylam wszystko na bok,masci itp... natluszczalam skore balsamem,pilam Alveo (polecam) i tak z czasem mneij sie przejmowalam choroba chyba sie przyzwyczailam...i po miesiacu calkowice mi znikla.Mialam tylko biale plamki po cygnolinie...(poparzenia)aktualie mam 3 krostki..natluszczam skore..pije pale...smiling smiley i nic mi nie szkodzi.Najgorzej wplywa na mnie stres.. trzeba sie tego unikac i bedzie giciorsmiling smiley hehe opisalam moja historie zwiazana z łuszczyca.,piszcze jak pozbyliscie sie tej choroby tak jak ja (nie do konca)

Re: Wyleczylam sie..
Wysłane przez: JA31 (---.tp.unicity.pl)
Data: 10 sie 2007 - 21:06:17

Hej Neska. Ja też ostatnio "wrzucilam na luz" i mam spokoj. A bylo strasznie. Ale wiesz napewno, ze ta franca tylko sie czai i czeka na nasze slabsze momenty, zeby uderzyc? Jezeli chodzi o Alveo, to tez to pilam. Mnie to tylko oczyscilo portfel a efekty zadne. Pozdrawiam

Re: Wyleczylam sie..
Wysłane przez: neska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2007 - 21:24:21

no tak trzebasmiling smiley a to alveo nie pomoglo mi tak szybko...dopiero po roku.Chwale sobie to do dzis naprawde..ale tez ie kazdemu mzoe pomoc..ja sie nie znam na tym

Re: Wyleczylam sie..
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2007 - 22:47:42

a ja narazie walczęsmiling smiley ale zauważyłam, że mimo że przestałam brać leki i smarować tego cholerstwa (z przyczyn niestety czysto ekonomicznych) i nie przejmowałam się niczym, to mi jakoś zbladło xD to chyba jedyne lekarstwo - nie drapać, nie denerwować się i nie dołować x] pozdrówka