Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DOVOBET!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: madzia (---.bb.sky.com)
Data: 11 sie 2007 - 17:59:13

hejsmiling smiley mieszkam od niedawna w uk.... tymczasowo...
po przeczytaniu postow postanowilam ze pojde do lekarza zeby przepisal mi exorex lotion (wczoraj).... wszczyscy go teraz bardzo chwala

tam (u lekarza) sympatyczna babka powiedzila mi ze nie moze mi tego narazie przepisac..troche sie zasmucilam... proszenie nic nie pomogło.
a to dlatego ze ona musi najpierw dac mi cos innego... nie wiem dlaczego

wiec przepisala mi masc DOVOBET!!!
Po wczorajszym zastosowaniu widze lekka roznice, minimalna ale jest...
Nie wiem czy to dlatego ze wczesniej uzywalam cygnoliny przez 1,5 tygodnia ale to nic nie pomagalo wiec przestalam uzywac..

przypadek czy lek?????? (nie mam pojecia smiling smiley ale nie chce zapeszac)

Moze ktos uzywal z was tego leku wczesniej... jesli tak to prosze napisanie czegos szczegolowego. Trzeba liczyc sie tez z tym ze na kazda skore kazdy lek dziala inaczej.

P.S. za lek nie zaplacilam nic gdyz nie mam skonczonych 18-stu latgrinning smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DOVOBET!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Olusia89 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sie 2007 - 21:49:26

This medication is used to treat the skin condition psoriasis. Calcipotriol belongs to the family of medications known as vitamin D analogues. It works by controlling the excessive production of skin cells seen in psoriasis. Betamethasone belongs to the family of medications known as corticosteroids. It works by reducing itching and inflammation.


Znalazlam to na jakiejs angielskiej stronie, niestety masc zawiera sterydy wiec chyba nie warto jej stosowac :/ ale zycze zdrowia moze tobie sie udasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.