Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Czy bedzie gorzej?
Wysłane przez: Pawel (---.noname.net.icm.edu.pl)
Data: 02 gru 2004 - 15:45:18

Witam
Mam luszczyce od paru lat, ale szczesliwie na ciele mam gora 15 ognisk. Raczej male, ale jest tez pare wiekszych. Z glowa jest gorzej. Wlasnie jestem po wizycie u lekarza. Przepisal mi jakis szampon (teraz nie pamietam, ale w domu sprawdze-chyba kartynol lub jakos tak). Uzywalem go pare razy i jak narazie wydaje sie ze jest lepiej. Ale zobaczymy.
Do tej pory uzywalem litikort. Dobry ale na krotka mete.
Moje pytanie brzmi:
Czy skoro po paru latach choroby nie mam az tak powaznego stanu to czy moge sie spodziewac ze podobny stan sie utrzyma? Co prawda czasami pojawiaja sie nowe, ale raczej male. Lekarz twierdzi, ze raczej nie, ale wole poradzic sie ludzi bardziej doswiadczonych w tym temacie.

Pozdrawiam Naprawde Goraco i Trzymajcie Sie !!
Pawel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy bedzie gorzej?
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 02 gru 2004 - 19:52:58

Hmmm
Widzisz, na to nie ma reguły. Moze Cię zsypać za godzinę, a może zniknąć i już nigdy nie wrócić. Trochę to stresujące, ale da się żyć.
Zapraszam na gg.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy bedzie gorzej?
Wysłane przez: Pawel (---.acn.waw.pl)
Data: 02 gru 2004 - 21:52:25

Dzieki. Z checia pogadam na ten temat!
Moje gg to 1147923. A twoje?

Pawel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy bedzie gorzej?
Wysłane przez: rafal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2004 - 20:19:08

czesc
ja choruje od 13 roku życia, na poczatku ł miałem tylko na głowie ale po kilku latach rozlazla sie na cale cialo . na to nie ma reguly, w szpitalu widzialem faceta ktorego w ciagu 4 dni wysypalo na calym ciele , a przez pare miesiecy przed mial zupelny spokoj , zycze ci abys nigdy nie musial przezywac dramatu pt "luszczyca na calym ciele" , jezeli wystepuja nowe ogniska u ciebie to im nie odpuszczaj , walcz z nimi do upadlego czyli do czystej skóry, (cygnolina z prodermimna w odpowiednim stezeniu czyni cuda ( uwazaj na stezenia bo jak sie przypalisz to wylezie tam nowa l )) luszczyca ma to do siebie ze wraca w miejsca gdzie juz byla, moim najwiekszym bledem bylo to ze za pozno poszedlem do szpitale , w momencie gdy l mialem na calym ciele , teraz mam nawroty w tych miejscach , nie dopuszczaj do rozlewania sie ognisk, wiem wiem ,latwo sie mowi ale w twoim przypadku powinno sie udac, czasami podanie antybiotyku wydatnie poprawia stan skory ( chodzi o wybicie paciorkowcow czy czegos takiego) , zycze zdrowia, moje gg 7443691

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.