Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: albert (---.adslpremium.ch)
Data: 20 lut 2006 - 20:30:35

a poco ia wedzic mozna szybciej tylko trzeba sok z kory zywicznej jest czarny i troche snmierdzi ale mozna dostac i chyba tez sprubuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 20 lut 2006 - 20:39:41

o! albert twoja teoria co do kory brzozowej się potwierdza Ja naprawdę rozejrzę się za tą brzozą i przeciwko wędzeniu też nic nie mam,poczekam do wiosny, mieszkam koło lasu jak będę spacerować z psem to teraz będę się rozglądać za brzozą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: albert (---.adslpremium.ch)
Data: 20 lut 2006 - 21:09:01

dana moje gg4817730 i tez sprubuje zobacze bo ma sok z nniej tyko czysty zobaczymy co bedzie po tym a niechce sie rozpisywac dlatego podaje gg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Dam (80.51.255.---)
Data: 20 lut 2006 - 21:09:03

NIe wierze kolesiowi ze kiedykolwiek był chory przynajmniej nie w ciezkim stanie bo nie miałby sumienia sprzedawac czegos takiego. Po tym co ja przezywam i mysle ze 95% uzytkownikow tego forum gdzyby udalo mi sie wyleczyc zrobilbym najwiecej aby pomoc innym. A taki kit moze sprzedac kazdy wiedzac ze wiele ludzi zrobi wszystko aby sie tego pozbyc. Kazdy moze powiedziec za ma cudowny lek a potem powiedziec trudno widocznie masz inna odmiane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: albert (---.adslpremium.ch)
Data: 20 lut 2006 - 21:17:29

a odnosnie tego goscia to jak zeczywiscie taki jest dobry ten jego sposob to niech idzie po nagrode nobla to wezmie wiecej niz z doij z nas

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.