Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: albert (---.adslpremium.ch)
Data: 20 lut 2006 - 20:30:35

a poco ia wedzic mozna szybciej tylko trzeba sok z kory zywicznej jest czarny i troche snmierdzi ale mozna dostac i chyba tez sprubuje

Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 20 lut 2006 - 20:39:41

o! albert twoja teoria co do kory brzozowej się potwierdza Ja naprawdę rozejrzę się za tą brzozą i przeciwko wędzeniu też nic nie mam,poczekam do wiosny, mieszkam koło lasu jak będę spacerować z psem to teraz będę się rozglądać za brzozą.

Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: albert (---.adslpremium.ch)
Data: 20 lut 2006 - 21:09:01

dana moje gg4817730 i tez sprubuje zobacze bo ma sok z nniej tyko czysty zobaczymy co bedzie po tym a niechce sie rozpisywac dlatego podaje gg

Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Dam (80.51.255.---)
Data: 20 lut 2006 - 21:09:03

NIe wierze kolesiowi ze kiedykolwiek był chory przynajmniej nie w ciezkim stanie bo nie miałby sumienia sprzedawac czegos takiego. Po tym co ja przezywam i mysle ze 95% uzytkownikow tego forum gdzyby udalo mi sie wyleczyc zrobilbym najwiecej aby pomoc innym. A taki kit moze sprzedac kazdy wiedzac ze wiele ludzi zrobi wszystko aby sie tego pozbyc. Kazdy moze powiedziec za ma cudowny lek a potem powiedziec trudno widocznie masz inna odmiane.

Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: albert (---.adslpremium.ch)
Data: 20 lut 2006 - 21:17:29

a odnosnie tego goscia to jak zeczywiscie taki jest dobry ten jego sposob to niech idzie po nagrode nobla to wezmie wiecej niz z doij z nas