Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Revitol.pl (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2010 - 11:59:23

Dlatego jestem,zdania,że trzeba wybrać tą najlepszą i najbardziej odpowiednia firmę. Walka z łuszczyca to cieżka sprawa,dlatego tym bardziej nie można oprzyjmować byle jakich preparatów na jej zmniejszenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: krolowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2010 - 09:45:34

Aga..Ja używałam różnych Melkeftów ...ale nalepiej mi pomógł Melkeft od dr.Schleker , ma barwę żółtą -nie plami-jest dobry bardzo -ma delikatny zapach. Można go kupić w Niemczech ale tylko w drogeriach....białe pudełko z niebieskimi opisami . Mnie sprzedała kol. Jadzia z Zielonej Góry też chora na Ł..tera mi się skończył i mam biedę...nie mogę dostać.A czy próbowałaś PROTOPIC..ponoć bardzo dobry... podaję Ci mójego e-maila : [email protected] gdybyś potrzebowała dorady..Ja już choruję 37 lat na "Ł"...tak że ona mnie kocha a ja ją. Próbowałam już różnych rzeczy i nawet byłam w Morzu Martwym...i nic ?? Pa Pozdrawiam Was ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: error404 (---.static.3s.pl)
Data: 09 maj 2012 - 10:00:29

Widzę, że wątek nieco stary, ale pewnie problemy z łuszczycą te same winking smiley
Ostatnio po przeczytaniu jednego z postów na jakimś forum postanowiłem zakupić melkfett i sprawdzić na sobie.
Zakupiem go na tej aukcji http://www.allegromat.pl/aukcja105883 (dałem link do zarchiwizowanej aukcji co by nie znieknęła i każdy mógł zobaczyć którego Melkfetta używam, bo z tego co tu widzę, to jest chyba kilka rodzajów)
i jestem miło zaskoczony.
Na około miesiąc przed odkryciem Melkfett stosowałem Dermovate przez jakieś 2 tygodnie, po lekkim zaleczeniu nastąpiło spore pogorszenie stanu moich łokci (tam mam najwiejsze zmiany) swędzenie stało się nie do zniesienia, zrobiła się straszna łuska którą zrywałem płatami. I właśnie wtedy natrafiłem na Melkfeet już po kilku dniach nastąpiła poprawa świąd ustapił, łuska znikła, a łokcie zrobiły się o wiele gładsze. Aktualnie mija 3 tydzień jak nim smaruję i fakt, że nadal mam czerwone plamy wielkości denka od kubka, ale wygląd skóry jest o niebo lepszy. Mam równiez mniejsze zmiany na dłoniach i nogach, niestety nie znikają one całkowicie (przynajmniej na chwilę obecną), ale po smarowaniu melkfettem, zamiast swędzących białych skorup/łusek mam niewielkie czerwone plamki. Za miesiac wylatuje do hispzanii mam nadzieję, że melkfett w połączeniu z tamtejszym słońcem zadziała jeszcze lepiej.

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 09 maj 2012 - 12:20:22

2. Hautbalsam
Od wielu lat stosuję Melkfett, z dobrym skutkiem. Ostatnio byłam w drogerii, "Natura" i tam zobaczyłam w identycznym opakowaniu jak Melkfett,krem o nazwie Hautbalsam. Dzisiaj poszłam i sprawdziłam skład. To jest balsam produkcji niemieckiej, skład, konsystencja jest prawie identyczna, jest tego kilka rodzajów: mit Ringelblume na suchą pękającą skórę, z innymi dodatkami a to na pękające naczynia itd. Coś takiego umieściłam na forum jakieś 7 tyg. temu. Przeszło to bez echa. Balsam kosztuje niecałe 10 zł. Jest też coś takiego także w aptekach, cena też podobna. Napewno to nie wyleczy, ale może złagodzić. Od 2007 roku miałam przwie czystą skórę. Stosowałam tylko melkfett i czasami solarium a latem plaża. W tej chwili silne stresy no i łydki oraz plecy usiane są czerwonymi plackami. Muszę zacząć chodzić na solarium

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2012 - 22:54:13

Ja polecam Żyworódkę( nalewkę ) + solarium( minimalnie ) smiling smiley A melkfett też na noc co jakiś czas nakładam smiling smiley) Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: qwertyuiop (---.zabrze.vectranet.pl)
Data: 31 lip 2012 - 18:28:34

mi pomógł nie raz na alergie jak robiła mi się sucha i czerwona skóra, która do tego swędziała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Barbara (---.kalisz.mm.pl)
Data: 04 mar 2014 - 09:29:22

Mam już ciężką postać łuszczycy. dostałam chemię, dwa dni po ostatniej tabletce pojawiły się pierwsze zmiany. potem dwie sytuacje stresowe i wiadomo co. Melkfett stosuję po raz drugi. W pierwszym przypadku wysypało mnie podczas pobytu w Niemczech i panie z drogerii podały mi właśnie tę maść. Po tygodniu zmiany zniknęły, ale krem zastosowałam zaraz po zauważeniu pierwszych plam. Teraz w oczekiwaniu na wizyte u lekarza kierującego na lampy czwarty dzień stosuję melkfett i od razu zmniejszył się świąd, znika łuska, nie ma obrzęku kostki, Jest to specyfik firmy Balnea

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Majka (---.slubice.vectranet.pl)
Data: 10 mar 2014 - 22:18:40

Spotkalam dzis pewną Panią, która zna problem mojej corki - ciezkie AZS - ona syna smarowala wlasnie ta mascia i efekty sa niesamowite, pojechalismy i kupilismy- mieszkamy na granicy z Niemcami:-) Wg Jej wskazowek w Maec Geiz za 1,25 eu firmy Herbamedicus. Ma 2 skladniki - Petrolatum - wspomniana wazeline i paraffinum liquidum - parafinę. Jestem ciekawa efektow.
Na marginesie zauwazylam, ze moj maly Atopik reaguje swietnie na zel z zyworodka i lawenda z Rabki Zdroj(pierwsza minuta to wrzask, bo piecze, ale boje sie nadkazen i stanow zapalnych) - sprowadzam przez doz.pl oraz na sol bochenska, choc lepsza zablocka-tez sprowadzam przez doz. Miesiecznie zuzywamy jeszcze 1 kg Medidermu i innych masci, bron Boze sterydowych - potworny "efekt odbicia". Oprocz diety BIO podaje jeszcze oprocz antyhistaminowych Omegamed, bo te kwasy zapobiegaja przejsciu AZS w astme.
Jeszcze niewiele wiem, ciagle szukam, wiec moze Melkfett bedzie strzalem w 10? Oby! Jak sie uda, napisze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 11 mar 2014 - 07:46:42

Majka odstaw dzieciakowi mączne i słodkości sklepowe efekt zauważysz nie od razu ale zauważysz,może jeszcze deserki mleczne sklepowe itp
też chorowałam na AZS mam spokój teraz zostało trochę łuszczycy
zwykłe smarowidła zaczną zaleczać skórę z dobrym skutkiem
to tylko sugestia zrobisz jak zechcesz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Majka (---.slubice.vectranet.pl)
Data: 04 maj 2014 - 23:04:24

Dzięki za sugestie, ale gluten-mix i słodkie w ogóle nie są obecne w diecie Małej, o serkach nie wspominając. Ludzie dziwią się, że bazujemy na tak niewielu produktach,ale można naprawdę, w dodatku nie robiąc krzywdy dziecku- preparat mlekozastepczy, ryż bezglutenowy, jabłka, banany-bo z cytrusów mało przyswajaja toksyn,a są pozywne, ziemniaczki, marchew tylko bio-przyswaja dużo toksyn, ziarna dyni i słonecznika, ksylitol zamiast cukru i glukozy, kleik kukurydziany, chrupki kukurydziane, pieczywo ryzowe tylko Sonko ze względu na skład, soki tylko dla niemowląt bez cukru mocno rozcienczone, ogórki gruntowe. Cały czas się uczę i na pewno nie wiem wszystkiego,ale jeśli komuś coś podpowiem,to będę się cieszyć:-) a wróciłam do wątku Melkfettu,bo bardzo nam pomógł-nie ma już otwartych ran i skóry spekanej jak na pustyni.. Jej skóra była tak sucha,ze smarujemy dwukrotniei nie ma efektu zatkanych gruczołów. Jedną Niemka podpowiedziala nam ostatnio jeszcze masc Avocado B12, ale w niemieckiej aptece była tylko na zamówienie,jestem ciekawa. Ale Melkfett polecam i pozdrawiam Atopikow:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 05 maj 2014 - 19:09:02

Poczytajcie sobie o ostropeście plamistym i czarnuszce oraz occie jabłkowym.Czarnuszka, ostropest do wewnątrz organizmu, sama robię ocet jabłkowy i nawilżam zmiany a mam ich 5 sztuk a przed snem natłuszczam melkfetem a właściwie to Hautbalsamem kupionym w sklepie ziołowym ( to jest to samo co melkfet ). Miałam mieć teraz zabiegi typu solanka i lampy ale przeniosłam je na jesień bo nie mam co naświetlać. Ostatni raz na solarium chodziłam w ubiegłym roku na wiosnę. Do dermatologów nie chodzę bo po tych mazidłach kupionych w aptece było tylko gorzej. Od prawie 10 lat radzę sobie sama.Wszystkim tego samego życzę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: irena brac (---)
Data: 11 lis 2018 - 20:45:26

Stosuję go na codzień przy leczeniu odleżyn, zmacerowanej skóry osób leżących, w pampersach. Swietnie wygaja wszelkie odparzenia, zaczerrwienienia, ranki. Szkoda , że dopiero too wynalezli kilka lat temu bo moja praca bylaby o wiele atwiejsza. Pielegniarka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.