Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Grzybica
Wysłane przez: wiga50 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sie 2007 - 22:05:10

Czy ktoś leczył łuszczycę lekami przeciwgrzybiczymi i z jakim skutkiem jeśli tak to proszę o wiadomość będę wdzięczna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grzybica
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2007 - 09:20:40

Looknij na wątek pazuryłuszczycowe.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grzybica
Wysłane przez: wiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2007 - 13:35:32

Ale mi chodziło o leki doustne przeciwgrzybicze np.fluconazol itd. i czy ktoś robił badanie kału lub łusek na obecność grzybów czyli tzw. badanie mikologiczne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grzybica
Wysłane przez: Denna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2007 - 14:50:25

Tak, ja leczyłam. Pierwsza diagnoza lekarza to była grzybica - bo ja nie mam nigdzie indziej łuszczycy, tylko na paznokciach. Badania mykologiczne wyszły ujemne, tzn nie wykazały grzybicy. Jednak mimo to zapisano mi wtedy ORUNGAL - terapię pulsową. Lekarz twierdził, że często tak się zdarza, że analiza nie wykazuje grzybicy, a paznokcie poddają się leczeniu. Po pierwszych trzech pulsach pani doktor kazała mi brać ten Orungal dalej. Ponieważ skutku nie było, odstawiła Orungal, a zapisała mi Flumycon. I tez nic. A ja jak takie cielę brałam go dalej, az rozwaliłam sobie wątrobę. Miałam w międzyczasie kilka razy wykonywany posiew i hodowlę - wychodziły ujemne. No i w końcu postawiono diagnozę - łuszczyca.
CZasem zdarza się przy paznokciach łuszczycowych nadkażenie grzybicze i wtedy leki przeciewngrzybicze moga okazać się pomocne. Jednak mysle, że lepiej zastosować terapię miejscową, a nie ogólną - nawet jesli nietrafiona, to będzie mniej szkód w organizmie. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grzybica
Wysłane przez: wiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2007 - 19:08:37

Dzieki za wiadomość

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grzybica
Wysłane przez: orungal Itrakonazol sprzedam (---.revip9.asianet.co.th)
Data: 10 cze 2018 - 05:53:46

Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież

Odstąpię Itrakonazol 100mg pod nazwa Icozole, 10 tabletek w listku.

Liczę 3.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł.

Firma V.S. Pharma Co z Bangkoku. Ważny 01.2020.
Każdy listek opisany nazwą, składem, numerem rejestracyjnym zezwolenia na produkcję, na folii wytłoczona data produkcji 1.2018, ważność i numer produkcji.
Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 300zł, włącza koszt wysyłki.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Grzybice układowe lub wieloogniskowe: aspergiloza, kandydoza, kryptokokoza (włącznie z kryptokokowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu), histoplazmoza, sporotrychoza, parakokcydioidomikoza, blastomikoza, chromomikoza i inne rzadkie grzybicze zakażenia układowe.

Dermatologia: łupież pstry, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej wywołane przez dermatofity i/lub grzyby z rodzaju Candida.

Okulistyka: grzybicze zapalenie rogówki wywołane przez dermatofity i/lub drożdżaki.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.