Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Bedze kiedys lek
Wysłane przez: ....... (193.19.105.---)
Data: 05 gru 2004 - 20:02:00

Bedze kiedys lek na to swinstwo tak zeby juz to nigdy nie powrociło
Mam 16 lat i dopiero mi sie to hujostwo rozwija ja nie wiem co mam zrobic z tym, wsyd jest na w-f i wogole <płacze>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bedze kiedys lek
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2004 - 20:23:20

Hej.Ja tez mam 16 lat i mam ten sam problem co ty. Wf i te sprawy. Tylko ze ja jestem dluzej chora niz ty. Czasem mysle sobie, ze zamaist prezentu na mikolaja czy pod choinke chcialabym dostac jedna jedyna rzecz-bycie zdrowa. Oddalabym wszystko za to...ale niestety jest to chyba niemozliwe...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bedze kiedys lek
Wysłane przez: ....... (193.19.105.---)
Data: 05 gru 2004 - 20:31:30

no chyba kiedys bedze na to lek ze powiedza ci " Dziekujemy za pobyt w szpitalu jestes w 100 % wyleczonu bez nawrotu"
Mi sie zaczyna ta choroba ale co sie dowiedzałem to bedze jedna z gorszych odmian, elocom nie pomaga cala glowa i troche nogi i rece
Ja chyba se kupie sznurek i pojde do lasu jakies ladne drzewo znalesc :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TAK,Bedze kiedys lek
Wysłane przez: zioła (213.155.175.---)
Data: 06 gru 2004 - 01:13:38

tygodnik Polityka, nr 48 - s.82 - "Łuszczyca z genów - Jesteśmy coraz bliżej rozwiązania tajemnicy łuszczycy - przewlekłej choroby polegającej na nadmiernym złuszczaniu naskurka, która dotyka na świecie 125 mln ludzi i której przyczyn wciąż nie znano. Naukowcy z Leicester University zidentyfikowali gen CDSN, którego odmiana wystepuje szczególnie często u chorych z łuszczycą i ma prawdopodobny związek z odczynem zapalnym skóry. Ujawnienie genetycznego podłoża choroby to dobry wstęp do odkrycia skutecznego leczenia." Głowa do góry, według mnie za nie więcej niż 5 lat poznamy przyczyny tej choroby i wtedy odkryjemy skuteczne leczenie tego świństwa.... będzie dobrze, pozdrawiam zielarz smiling smiley


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bedze kiedys lek
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2004 - 15:08:20

No takich mysli ze sznurkiem to ja jeszcze nie mialam winking smiley A jaka postac masz ze mowisz ze gorsza?? To tak nagl;e u ciebie wyskoczylo? Bo u mnie to po komarach hehe jak bylam mala :/ Glowa do gory.... jeszcze kiedys bedziemy sie z tego smialy....zobaczysz...hehe. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.