Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 6 z 8
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: lucy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 wrz 2009 - 14:31:45

Witam, mam pytanie. Czy przy łuszczycy paznokci może występować ropa pod płytką? Byłam u lekarza i ten stwierdził własnie łuszczyce choć ja myślałam że to grzybica. Przepisał mi Diprosalic i Propodia. To ostatnie to krem do stóp, a ja mam zmiany na dłoniach. Poza tym i tak to nie pomaga a stosuje juz od 1,5 miesiąca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Pałka (---.multi-play.net.pl)
Data: 26 wrz 2009 - 15:37:42

polecam takie tabletki - SILICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Sa na bazie ziol. Mi pomoglo na paznokcie. Wiadomo ze na efekty trzeba troche poczekac. ale uwazam ze warto

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: nadzieja (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 02 pa� 2009 - 00:09:11

Witaj!Daj spokuj z tymi lekarzami chorowałam na łuszczyce 10 lat wyleczył mnie zielarz rużne rodzaje łuszczycy leczy wpisz w wyszukiwarke( zielarz wielki nakło łuszczyca) i poczytaj sobie o nim numer telefonu 785297194 wizyta kosztuje 80zł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Zygfryd (89.72.48.---)
Data: 03 pa� 2009 - 13:45:08

Lucy coz nie wiem czy akurat pod plytka moze wystepowac ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze moga sie pojawiac stany ropne przynajmniej na owlosionej skorze. Jak nie pomaga daj spokoj, zmien na cos innego... Mi osobiscie pomogly lampy.

Pałka owszem też łykałem tabletki Silica chyba jakies 2,5 - 3 m-ce ale powalajacych zmian nie zaóważyłem i dałem sobie spokoj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: łuszczyk (---.swidnica.mm.pl)
Data: 05 pa� 2009 - 11:25:11

witam Was . błagam o rade nałuszczyce choryje od 15 lat ale ostatnio paznokcie mam w tragicznym stanie najgorsze ze to jest wszystko pod płytką i nie wiem co robić , na dodatek powykręcało mi palce bo łuszczyca zaatakowała stawy . ma ktoś na to jakąś rade choć zeby paznokcie jakoś wyglądały bo lekarze są bezsilni. dziekuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: magia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2009 - 13:32:35

Tez mam łuszczyce, na głowie, ciele i paznokciach niestety też. Okropnie to wygląda.. a niestety też nic nie pomaga na nie... Mi sie juz nawet nie chce wychodzić z domu, bo ludzie patrzą na mnie jak na trędowatą, Najgorzej własnie te paznokcie i glowa.. na głowie to mam straszniesad smiley nie dość że weszło mi na czoło to jeszcze włosy mi wypadają od ich czesania ;/ ostatnio w autobusie pewna kobieta spytała czy mam raka ;/ eh ale widzę że ta choroba dotyka wiele osób, mam nadzieje że znajdzie sie ktos kto wynajdzie skuteczny lek na łuszczyce... sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: łuszczyk (---.swidnica.mm.pl)
Data: 16 pa� 2009 - 11:20:09

witaj na głowe spróbuj używać ELOCOM w płynie ja uzywam go cały czas i naprawde pomaga ,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: NECIA1605 (---.centertel.pl)
Data: 16 pa� 2009 - 22:17:08

Łusczyku ale elocom to silny steryd, nie używaj go za często.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 18 pa� 2009 - 16:04:31

Mam l. na paznokciach. Najgorzej wyglądał paznokieć wskazujący lewej dłoni. NIczego nie zmieniałam a paznokieć zaczyna odrastać piękny i nowy...Jedyna zmiana to taka, że z synem zakupiłam blender i codziennie wypijam okropne mieszanki typu mleko, jabłko, gruszka albo mleko i banan oraz kakao. Czasami moje dziecko dodaje do tego chudy ser lub mleko dla niemowląt (np,Bebiko). Nie mam pojęcia czy to od tego ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Nadal jem mięso, palę, jeśli mam ochotę to piję...a paznokieć jak nie mój. Odrasta gładki. Ostatnio nie stosuję sterydów. Bo to by wszystko tłumaczyło.
O kurczę, patrzę, gładziutki jak dupa niemowlaka. Fajnie popatrzeć.Już 1/3 paznokcia...Nie wiem? Mleko?????? Chyba nie.
Jeszcze jedno. Kupiłam RANIMAX (kac i wątroba) oraz maxivit (jak falvit). Nic więcej. Alę biorę raz dziennie, chyba, że zapominam, to rzadziej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: PAJONK (---.telpol.net.pl)
Data: 24 pa� 2009 - 16:45:06

jak widze łuszyca dotyka wiele osob sam jestem jedna z nich mam luszczyce na wszystkich paznokciach jest tragicznie szczegolnie kiedy sie rozwarstwiaja sa zdeformowane i mam na nich takie bolace punkty cieniutki paznokiec probowalem wsmarowuwac masc sterydowa Clobederm 0,5 niestety nic nie daje rady myslalem o malowaniu paznokci jakims bezbarwnym lakierem czy odrzywka choc jestem facetem a takrze o solarium aby sie powygrzewac troszke powiem jeszcze jedno.... kolega zaczol spawac bez rekawic ...powstajacy luk elektryczny dziala jak lampa uv wyleczyl tak paznokcie u jednej reki... Pozdrawiam wszystkich nie poddawajcie sie w leczeniu !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Bugsik (---.kpsi.pl)
Data: 05 lis 2009 - 21:16:12

Witam Wszystkich!
Rok temu na dwoch paznokciach mialem zmiany podobne dla luszczycy - wtedy jeszcze o tym nie wiedzialem. Pozniej zmiany ustapily. Od lipca mam to samo na tych samych dwoch paznokciach, dodatkowo zaatakowalo mi jeszcze jeden... Moj derm. na poczatku dal mi leki przeciwgrzybiczne, ale od poczatku twierdzil, ze to luszczyca, poniewaz nastapil nawrot. Dzis otrzymalem lek Diprosalic... Po przeczytaniu Waszych postow oraz skutkow ubocznych sterydow, zastanawiam sie czy wogole rozpoczac taka kuracje.
Mam nadzieje, ze zmiany nie przeniosa sie na skore... Najgorsze jest wrazenie, ze caly czas patrza na Twoje paznokcie...
Pozdrawiam Wszystkich z tym problemem!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: elle (---.tvteletronik.pl)
Data: 11 lis 2009 - 11:21:44

Witam, przez wiele lat keczono mnie na grzybicę a okazało się że to łuszczyca paznokci. Antybiotyki na grzybicę nie pomagały. Więc kupiłam ocet i moczyłam paluszki w tym specyfiku. potem smarowałam maścia clotrimazolum. Oczywiście dbałam o pzanokcie i natłuszczałam. Pomaga. Bruzdy znikają. Ale kiedy przerywałam kurację bruzdy wracają.Więc wracam do octu, clotrimazolum i oliwki którą natłuszczam paznokcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: djkonik (---.cable.ubr01.sgyl.blueyonder.co.uk)
Data: 17 lis 2009 - 09:18:35

Ja mam luszczyce juz od okolo 10 lat - ale na poczatku mialem tylko na glowie tak troszke - potem stwierdzono u mnie HCV - pare lat temu bylem na leczeniu interferonem - i to byla masakra - dostalem wypryski na ciele, cala glowa, i paznokcie - teraz co najgorsze chyba nawet stawy - spuchniete oba duze palce u stop oraz prawy kciuk, oraz stopy bola coraz mocniej - zwlaszcza rano - od miesiaca stosuje diete i zobaczymy czy beda efekty - szczerze najbardziej przeraza mnie fakt ze coraz trudniej rano chodzic - masakryczny bol - i mam pytanko - czy paznokcie smarujecie zwykla oliwa z oliwek czy czyms innym? jak dieta cos bedzie dawac to opiszesmiling smiley poki co nie ma co zapeszacsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2009 - 09:43:28

Witam wszystkich ,
Ja choruję na łuszczyce paznokci od 30 lat , a mam 37 .Cały czas lekarze stosuja wszysko co im pod ręke wpadnie ale nic nie pomaga.Ostatnio usłyszałam od lekarza ,że niestety na ta chorobę nic nie wymyslono i trzeba się z nia pogodzić.U mnie choroba cały czas wystepowała na paznokciach teraz pojawiają się plamy na ciele .Może ktoś zna jakie ziła pomagają na łuszczycę , ktoś pisał że był u zielarza .Pozdrawiam Kasia

Opcje: OdpowiedzCytuj
łuszczyca;
Wysłane przez: EUBOS (---.echostar.pl)
Data: 19 lis 2009 - 20:31:49

Witam,

polecam nasze kosmetyki firmy EUBOS, seria UREA.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Wiemy z relacji chorych na łuszczycę, że pomaga i działa.
To nie jest reklama, prześlemy 20 pierwszym chętnym po 3 próbki gratis, celem próby. Dermokosmetyki dostępne tylko w dobrych aptekach. Info na naszej stronie www.eubos-polska.pl

Pozdrawiamy,
EUBOS Polska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Chcemy pomóc! To nie jest reklama.
Wysłane przez: EUBOS (---.echostar.pl)
Data: 19 lis 2009 - 21:45:28

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy: [email protected]
lub o kontakt za pośrednictwem naszej strony www.eubos-polska.pl
.
Przesyłki będą oznaczone numerami od 1 do 20 w/g kolejności zgłoszeń.

Dziękujemy i pozdrawiamy,

EUBOS Polska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: ozdrowialy (---.chello.pl)
Data: 30 lis 2009 - 01:01:20

luszczyca jest ulaczalna! Mam dla Was dobrą wiadomość... te dolegliwości można wyleczyć w 100%... przez 12 lat cierpiałem na dolegliwości skórne, swędząca, pękająca sucha skóra z tendencjami do przetłuszczania się (nie wiem, jak to możliwe, ale ja tak miałem)... do tego miałem alergię i astmę... przez ten cały czas chodziłem od specjalisty do specjalisty, podejrzenia i leczenia pod różnymi kątami: egzema, alergia, astma, łojototkowe/atopowe zapalenie skóry, trądzik... i żadnej poprawy.

Lecz ostatnim czasy odkryłem coś wspaniałego, co mi pomogło przezwyciężyć te dolegliwości. Nazywa się to [b]MMS (Miracle Mineral Suplement)[/b] (to nie jest żadna reklama, to nie jest produkt farmaceutyczny czy przemysłowy)... stosuje się to zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie (a najlepiej zewnętrznie i wewnętrznie)... oto kilka bardzo treściwych stron o MMS:

streszczenie ksiazki o MMS
[url]http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm[/url]

MMS opis dzialania!
[url]http://free4web.pl/3/2,55537,215462,7746306,Thread.html;jsessionid=idayj1f9xhnp[/url]

The standard method of use MMS
[url]http://jimhumble.biz/biz-normal.htm[/url]

Basic considerations for using MMS
[url]http://jimhumble.biz/biz-fundamentals.htm[/url]

w leczeniu chorób skórnych dobrze jest zacząć zmieniając dietę (ja początkowo zrezygnowałem z nabiału, mięsa i tłuszczów, potem po kolei przywracałem poszczególne składniki do diety i muszę powiezieć, że najgorszy wpływ na mnie miał nabiał)

w razie wątpliwości proszę pytać, pisać na priv, na maila

pozrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Jadwiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2009 - 14:21:13

Luszczyca paznokci jest chorobą dziedziczną i poza przemyślnym maskowaniem nic sie nie da zrobic.Teraz w dobie tipsów to juz mniejszy problem.W mojej rodzinie ze strony ojca miała łuszczycę paznokci jego babka,matka,wszystkie jej dzieci łacznie z moim ojcem,następnie po ojcu odziedziczyło tę przypadłośc nas dwoje na troje dzieci,brat i ja i znów brata dzieci i moja córka.Natomiast dzieci mojej siostry-która nie odziedziczyła tej łuszczycy też nie mają.Wszyscy przodkowie mieli tylko i wyłącznie łuszczycę paznokci a innej,tzn.skóry,włosów,stawów-nie.Ja jestem w wieku emerytalnym i kiedyś w ogóle nie było żadnego leczenia,dlatego radziłam sobie spiłowywaniem na płasko mocnym pilnikiem i malowaniem a dzis moja córka spiłowuje również na płasko frezarką do paznokci i przykleja tipsy-innej rady nie ma,trzeba się z tym pogodzić i wyspecjalizować w maskowaniu,z tym da się zaprzyjażnic i oswoić,jak nić nie można poradzić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Wanda (83.2.112.---)
Data: 28 gru 2009 - 15:46:42

Masz łuszczyce paznokci od kilku miesięcy.Stosuje różne odżywki do paznokci trochę pomaga.Najgorsze co może być przy łuszczycy paznokci to OBGRYZANIE łuszczyca tego nie znosi i dla tego robi się wstrętna.Łuszczyca paznokci nie jest prosta do wyleczenia! a praktycznie to wogulesad smiley też się tym przejmuje!

PS. Jeżeli ktoś zna jakieś zioła lub maści mogą być drogie to proszę o podawanie nazw.

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci
Wysłane przez: IZA (92.29.122.---)
Data: 14 sty 2010 - 20:07:43

Co za cholerstwo sie przyczepilo do moich paznokci u stop to niwe wiem ale wyglada to nastepujaco .Pod paznokciem robi sie szczelina z czasem sie powieksza do momentu az zaatakuje caly paznokiec po czym on schodzi mam cos takiego regularnie raz w roku przewaznie na zime czy ktos moze mi powiedziec co to takiego - pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 6 z 8



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.