Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Naturlane sposoby leczenia łuszczycy
Wysłane przez: GARRASpa (---.178-40-193.t-com.sk)
Data: 11 maj 2010 - 14:37:12

Nova Napisał(a):Leczenie luszczycy rybkami Garra Rufa na Slovacií. www.garraspa.sk
-------------------------------------------------------
> Ja go juz kiedys pilam i na rok mialam spokoj ale
> nie jestem pewna czy to od soku wiem napewno ze
> najlepszy jest taki z czastkami owocow i bez cukru
> te inne sprawdzalam i bez skutku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Naturlane sposoby leczenia łuszczycy
Wysłane przez: gslav (---.abhsia.telus.net)
Data: 28 lis 2011 - 21:18:36

Moj typ luczszczy to skora glowy,uzywalem wielu masci ktore pomagaly lecz zapominalem o czestym uzywaniu i luszczyca wracala.Na dzien dzisiejszy mam czystą glowe bez swedzenia i lusek lub zaczerwienien,moja metoda to szampony:"Neutrogena" 1%coal tar(smola weglowa)i "Tersa tar" 3% destylowanego TAR(mniej zapachowy)oraz "Selsun blue" 1%cynku tymi szamponami na mycie glowy na przemian(trzymac na glowie nie mniej niz 10 min)mi pomoglo i mam nadzieje ze komus rowniez.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Naturlane sposoby leczenia łuszczycy
Wysłane przez: spakwarium (---.cdma.centertel.pl)
Data: 14 gru 2011 - 20:22:36

Witam,

Zapraszam do nowo otwartego punktu Spakwarium z rybkami Garra Rufa, stosowanymi do leczenia łuszczycy. Lokalizacja Warszawa - Targówek
Na co dzień mam klientów z łuszczycą w moim punkcie i widzę jak bardzo poważna i "męcząca" to choroba. Nikt cudów nie obiecuje, zawsze zachęcam do spróbowania. Rybki potrafią załagodzić podrażnienia i delikatnie oczyścić skórę. Z tego co mówią klienci rybka daje ulgę w nieprzyjemnych stanach zapalnych (działanie Diathanolu). Co do długoterminowych rezultatów to jeszcze za wcześnie, ale będę informował na bieżąco w sprawie opinii moich klientów o efektach kuracji. Najważniejsze, że usługa nie kosztuje wiele (1min/1zł) i każdy chętny może spróbować zamiast toczyć dyskusje czy to coś da czy nie.
Zapraszam więc. Wszelkie detale znajdziecie Państwo na stronie: www.spakwarium.pl lub tel. 517218583

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.