Re: Naturlane sposoby leczenia łuszczycy
Wysłane przez: GARRASpa (---.178-40-193.t-com.sk)
Data: 11 maj 2010 - 14:37:12

Nova Napisał(a):Leczenie luszczycy rybkami Garra Rufa na Slovacií. www.garraspa.sk
-------------------------------------------------------
> Ja go juz kiedys pilam i na rok mialam spokoj ale
> nie jestem pewna czy to od soku wiem napewno ze
> najlepszy jest taki z czastkami owocow i bez cukru
> te inne sprawdzalam i bez skutku

Re: Naturlane sposoby leczenia łuszczycy
Wysłane przez: gslav (---.abhsia.telus.net)
Data: 28 lis 2011 - 21:18:36

Moj typ luczszczy to skora glowy,uzywalem wielu masci ktore pomagaly lecz zapominalem o czestym uzywaniu i luszczyca wracala.Na dzien dzisiejszy mam czystą glowe bez swedzenia i lusek lub zaczerwienien,moja metoda to szampony:"Neutrogena" 1%coal tar(smola weglowa)i "Tersa tar" 3% destylowanego TAR(mniej zapachowy)oraz "Selsun blue" 1%cynku tymi szamponami na mycie glowy na przemian(trzymac na glowie nie mniej niz 10 min)mi pomoglo i mam nadzieje ze komus rowniez.Pozdrawiam

Re: Naturlane sposoby leczenia łuszczycy
Wysłane przez: spakwarium (---.cdma.centertel.pl)
Data: 14 gru 2011 - 20:22:36

Witam,

Zapraszam do nowo otwartego punktu Spakwarium z rybkami Garra Rufa, stosowanymi do leczenia łuszczycy. Lokalizacja Warszawa - Targówek
Na co dzień mam klientów z łuszczycą w moim punkcie i widzę jak bardzo poważna i "męcząca" to choroba. Nikt cudów nie obiecuje, zawsze zachęcam do spróbowania. Rybki potrafią załagodzić podrażnienia i delikatnie oczyścić skórę. Z tego co mówią klienci rybka daje ulgę w nieprzyjemnych stanach zapalnych (działanie Diathanolu). Co do długoterminowych rezultatów to jeszcze za wcześnie, ale będę informował na bieżąco w sprawie opinii moich klientów o efektach kuracji. Najważniejsze, że usługa nie kosztuje wiele (1min/1zł) i każdy chętny może spróbować zamiast toczyć dyskusje czy to coś da czy nie.
Zapraszam więc. Wszelkie detale znajdziecie Państwo na stronie: www.spakwarium.pl lub tel. 517218583

Pozdrawiam