Szybkie efekty
Wysłane przez: Matej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2007 - 15:08:26

w ten wtorek dostalem masc od lekarza,łuszczyce mialem na brzuchu,nogach,rekach,plecach.po 3 dniach smarowania sie tą mascia jestem czysty!!! oby tak pozostalo jak najdluzej smiling smiley

Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: martin (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 20 pa� 2007 - 15:51:42

hmm...jezeli tak szybko podziałalo to zapewne lekarz przepisal ci steryd!!!Tyle ze org sie szybko przyzwyczaja!!

Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: nz (195.205.199.---)
Data: 20 pa� 2007 - 16:50:14

jaka to masc i ile kosztowała ?? ?? ?? ? ?? ? ?? plisss odp smiling smiley

Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: matej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 pa� 2007 - 21:28:05

to nie sa czyste sterydy,jest to masc mieszana (daivonex,diprosalic i jakies witaminy) hmm kosztowala okolo 250zl

Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 22 pa� 2007 - 21:50:47

Prosimy jednak o przepisanie nazwy z tubki. Chyba, że to maść robiona w aptece.

Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: Matej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 pa� 2007 - 09:26:40

jest to masc robiona w aptece a na tubce jest napisane (diprosalic maśc 2 opakowania, daivonex krem 2 opakowania,emolium krem specjalny 1 opakowanie.)

Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: mała (---.tpspark.pl)
Data: 14 lut 2008 - 11:45:09

słuchajcie daivonex nie jest sterydem posiadam go w postaci płynu jest bardzo dobry ale diprosalic tak. działa szybko ale na krótko po jakim czasie zaprzestania smarowania się przynajmniej u mnie zmiany powracały. nie znosze sterydów. posiadam delatar ktorego używam już długi czas i jestem bardzo zadowolona.szpikowali mnie sterydami swego czasu mało sie przez nie nie wykończyłam. dawali mi po dwa rodzaje sterydów i kazali się smarować po dwa razy dzienie .wszystko to przenikało do mojego organizmu i skończyło sie szpitalem. mialam lekarke wariatke! zmieniłam lekarza i pzreszło trzy lata mam spokój.