Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: martynka (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 04 lis 2007 - 11:26:02

Czesc wszytskim,
Mam juz od 5 lat mocna luszczyce glowy. Stosowalam juz duzo roznych lekow by jakos zalagodzic objawy i podrazniona skore. Puki co wszystkie leki mnie zawodzily, albo mialy tylko krotkotrwale zastosowanie.
Ostatnio wyszedl w aptece nowy szampon firmy Schering (FREEDERM TAR), smierdzi niesamowicie ale jest niezawodny, kosztuje ok 23 (apteka internetowa) do 28zl w normalnej aptece. Jest bardzo wydajny i nie szczypie podczas stosowania.

POLECAM!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: J. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lis 2007 - 19:49:00

To nie jest nowy szampon, pamiętam czasu jak kosztował 9 zł hehe :-) Mi osobiście on nie pomagał :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: martynka (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 07 lis 2007 - 21:13:57

No to widze co aptekarze robia by zarobic! bo zapewnila mnie ta pani ze nowy!
No ale najwazniejsze ze jest lepiej... juz sam fakt ze mam lepsze samopoczucie jest warty 26 zl smiling smiley
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2007 - 08:28:41

Też kupiłam i zaczęłam stosować narazie jeden raz więc nic powiedziec jeszcze nie mogę ale zobaczymy czy działa. Naprawde śmierdzi okropnie ale jak sie spłucze to jakoś na włosach bardzo nie pozostaje ten zapach. U mnie kosztował 21 zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: Buka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2007 - 16:46:05

Dla mnie najlepszy jest TGEL Neutrogeny do łupieżu tłustego. Super wydajny i naprawdę bardzo skuteczny.Polecam i nie śmierdzi!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2007 - 11:33:52

Witam!!! Od miesiąca stosuję (CODZIENNIE) SZAMPON EXOREX.Nigdy nie wierzyłam w mocniczą moc szamponu na łuszczycę ale w tym wypadku naprawde pomaga.Myję głowę oczywiście codziennie,trzymam piankę ma głowie parę minutek tzn.od 5 do 15 min.Szampon nie śmierdzi i łatwo się rozprowadza.Polecam,warto!! Zaznaczam,że pare miesięcy miałam skorupę na głowie,smarowałam COCOISEM,kładłam maseczkę z drożdzy,używałam Salicylol i efekty były marnne.Teaz nic mi się nie sypie,nie swędzi i jest ok,tylko nie wiem na jak długo ale cieszę się tym co jest. Szampon nie jest drogi,kosztuje niecałe 7 funtów i jest bardzo wydajny.Pozdrawiam i życzę zdrówka!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: milena (---.196.156.174.threembb.co.uk)
Data: 03 maj 2010 - 23:23:50

hej a czy ten szampon jest bez recepty ? nic mi juz nie pomaga i szukam czegos naprawde dobregox

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: lidka. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2010 - 10:44:32

ja stosuję szampon- POLYATAR. Cena ok. 20 zł (ostatno zapłaciłam 17). Mnie pomaga, zero łuszczycy na skórze głowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: diana (---.centertel.pl)
Data: 08 maj 2010 - 10:20:02

freederm istnieje od wiekow takze wiece... peace

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy szampon na luszczyce glowy
Wysłane przez: Revitol.pl (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 maj 2010 - 15:09:47

Jeżeli stosujesz tylko ten szampon,to raczej nie nadaje się do walki z łuszczycą. s inne,bardziej sprawdzone i skuteczne środki. W razie wątpliwosci możesz zapytac o zdanie swojego lekarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.