Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122-->
Bieżąca strona: 20 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: dora (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 09 pa� 2014 - 17:24:01

Brawo i jeszcze raz BRAWO,zielarz jest zdemaskowany.
Tylko uwaga na jego kaszpirowskie leczenie,od tego stracicie zdrowie ,a na jego
internetowe zaloty nie reagujcie,bo on czycha tylko na kase a nie na was.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: emilka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 18:18:09

Ja leczyłam córkę na gronkowca złocistego,dzięki temu człowiekowi ona żyje.On jest naprawdę Wielki.Jemu jest trudno powiedzieć naierwszej wizycie co komu dolega,ich metoda leczeniaolega ....z góry na dół i z wewnątrz na zewnątrz...to jest metoda medycyny Chińskiej.Jest osoba dla nie których nie miła bo on ma mocna energię i jeżeli ktoś wydziela przeciwna energię to jemu jest trudno dotrzeć do tej osoby.Wowczas pacjent sie zniechęca do niego ale on jest wspaniała osobom.Mam bardzo dużo pozytywnych doświadczeń w wyleczeniu mojego męża na depresje,mojej mamy na marskosc wątroby,refluks żółciowy.Ziola maja to do siebie ze należy stosować tak jak on każe i jeździć na wizyty jak on tez powie.On rownież powie kiedy organizm musi mieć przerwę w tej terapi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 21:27:31

@emilka

A dotykał Cię swoją magiczną różdżką podczas leczenia??
Czy leczył, ze tak to ujmę, "bezprzewodowo" ?

Bo jak ta druga opcja to może i ja zdalnie się załapię na jego moce!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Majka (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 19 pa� 2014 - 14:11:50

No a teraz ma zajoba ten natanael,bo ludzie zrobili najazd na niego,udowodnili
oszustwo internetowe,czytajcie na wielu forach onkologicznych /wszystkie wypowiedzi na ten temat LECZENIE RAKA przez tego pana,kt?ry sprzedaje niek
legalnie i bez uprawnienia zawodowego ZIOLA NA RAKA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Ktos taki sobie (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 02 lis 2014 - 14:20:42

Lavinia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam,
> ten Wielki jest dobrym zielarzem.Ostrzegam przed
> oszustem-zielarzem .Na necie
> znajdziecie jego strone;[email protected]
> Nie wierzcie jemu,on nawet nie podaje swego
> nazwiska i adresu,a co gorsze wstawia
> reklame nawet na matrymonialnym forum Polish heart
> pod nikiem:natanael684
> Taki zielarz,to samozwaniec,pewnie szuka naiwnych
> kudzi.Wierzcie tym normalnie
> zarejestrowanym,znanym zielarzom jak Pan WIELKI

a ja jeszcze dodam o tym natanaelu.On jest slusarzem maszynowym,o nazwisku L***** R******,sam podal te dane na "Praca za granica-Oferty ptracy" i tam podal imie i nazwisko i Kontakt mailowy: natanael11@******



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-05 00:57 przez kb.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: beata (---.tvp.pl)
Data: 01 gru 2014 - 19:44:02

Czy znacie zielarza, uzdrowiciela, który leczy raka? będe wdzięczna za najmnijszą odpowiedź

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Paja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2014 - 14:27:17

Od paru miesięcy używam balsamu z olejem chaulmoogra na moja łuszczycę. Musze przyznać, że balsam działa. Na początku nie było to natychmiastowe działanie ale nie zrażałem się i smarowałem skórę dalej. Po miesiącu zauważyłem, że skóra jest już inna i łuszczyca maleje. Teraz to już mi idzie 7 miesiąc i odpukać w niemalowane ale łuszczycy nie mam. Jak nie smarowałem przez 2 tygodnie to łuszczyca nie wróciła. Później jednak zaczałem dalej smarować bo się bałem, że to świństwo mi wróci a nadmienie, że miałem to na twarzy a dostałem 2 miesiące temu nową pracę. Dlatego nie wiem ile czasu można nie smarować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: clooo (---.play-internet.pl)
Data: 24 sie 2015 - 22:03:12

Hej
mam jedno pytanie ile tych ziol pijecie dziennie ??
3 razy po 2 lyzeczki czy lyzki ?:-):-):-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Arka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2015 - 00:54:12

Tyle ile zapisał.

Powinien zapisać 3 razy po 2 łyżki.

Ja miałem na początku 3 razy 3 łyżki, ale zmniejszył mi dawkę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: clooo (109.95.236.---)
Data: 14 wrz 2015 - 12:37:29

dziekuje za odpowiedz

mam przepisane 3 razy po dwie łyzki
a moje pytanie wzieło sie stad iż przez pirwsze pare dni miałam potworne bóle głowy i myslałam ze to może przez zbyt duża dawke ziół

po jakim czasie zobaczyliście poprawę??
domyslam się że to baaaardzo długotrwały proces grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Arka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2015 - 22:10:45

Po 3 tygodniach łuszczyca zniknęła całkowicie. Później powróciła jednak.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Matka (---.luksus.net.pl)
Data: 24 wrz 2015 - 16:37:38

Witam serdecznie. Mam ogromna prośbę, proszę o opinie na temat zielarza Jacka Spodniewskiego z Jastrzębia Zdroju. Czy Was również próbował leczyc "wiarą", czy to dopuszczalne, żeby wykorzystywać Boga do celów biznesowych, bo chyba tak to wygląda u niego. Moja córka odkąd zaczełą sie leczyć u niego nie jest ta samą osobą, stracilismy kontakt z nią, ma ogromne problemy rodzinne i depresję. Bardzo sie o nią boję, ponieważ wiem co jej mówił i smiem twierdzić, że to "metody sekciarskie", nawet będąc osobą wierzącą. Zmienił sie jej stosunek do rodziny,twierdzi , że Bóg jej pomaga iodsunęła sie od rodziny,nie rozmawia prawie z nami, zanosi wszystkie problemy do tego człowieka i tam dostaje porady co ma robić i do nich się tylko stosuje, jak sama mówiła na poczatku. Jak kiedyś powiedziałam jej,że cierpię i potrzebuję jej, martwię się o nią,chciałabym jej pomóc,że moje zdrówie jest już "na wosku" i nerwy, to nazwała to "szantażem emocjonalnym" i że zielarz powiedział, że jestem zdrowa(nie wiem skąd to wie?) a ja już jestem tym wszystkim wykonczona i leczę się na różne schorzenia, nawet daje jej rady,że nie musi się spotykać z rodziną,matką, że Bóg jest najwazniejszy i modlitwy, rekolekcje i inne wyjazdy czasem kilkudniowe i tygodniowe.Kiedyś natomiast rozmawiała o swoich problemach ze mną. Wszystko to jest dla nas podejrzane i ludzie, którzy znają córkę też widzą,że się zmieniła, że mówi nawet, że rozmawia z Chrystusem i nawet go widziała.Z tego co wiem jako osoba wierząca, to rodzina jest fundamentem Chrześcijaństwa a tutaj stało sie odwrotnie!
Proszę bardzo o informacje, jesli spotkał się Ktoś z Was z podobnym problemem lecząc sie u tego człowieka, byc może mój problem nie jest jedyny. Nie wiem jak odzyskac córkę, czy sa jakies instytucje, może Ktoś z Państwa wie, które pomagają ludziom z tego typu problemami. Czekam juz pare lat i jest coraz gorzej, chyba powinnam coś zrobić z tym niż stanie się jakaś tragedia bo od dawna jest bardzo smutna a nawet nie widując ją od miesięcy(kilka razy przez ostatnie lata)nie wiem czy przeszła jej depresja czy odzyskała chęć do życia.Jako matka mam chyba prawo a wręc obowiązek dbać o zdrowie i życie córki.
Poza tym oddalamy sie od siebie nie spotykając się i nie odzywając do siebie, juz doszło do tego, że nawet sie boje zadzwonić do włąsnej córki a ona do mnie chyba.

Dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
Zrozpaczona Matka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: nadella (---.zory.vectranet.pl)
Data: 25 wrz 2015 - 09:24:07

http://www.zyjbezpiecznie.policja.pl/zb/dzieci-i-mlodziez/47363,Jak-rozpoznac-ze-ktos-z-bliskich-znajduje-sie-pod-wplywem-sekty.html
Znalazlam na internecie,moze ci pomoze,trudny przypadek,jak sama nie zrozumie to chyba nikt nie pomoze. Chyba ze jest wiecej takich osob,sprobuj dowiedziec sie na policji co robic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: angel (---.v4.ngi.it)
Data: 29 lut 2016 - 22:21:51

myśle, że należy pilnie pojechać z córka na spotkanie z dobrym księdzem -egzorcystą.Tylko jego modlitwa o uwolnienie może w tym przypadku pomóc.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kolin118 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 mar 2016 - 20:11:10

Witam, bardzo serdecznie. Potrzebuje Państwa pomocy piszę pracę na temat łuszczycy i chciałabym Państwa prosić o wypełnienie ankiety. ankieta ta posłuży mi wyłącznie do napisania pracy i jest całkowicie anonimowa. Z góry dziękuję z poświęcony czas i pomoc. Pozdrawiam
Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/215615/luszczyca-wplyw-na-zycie-chorego.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Bg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2016 - 21:44:04

Czy wie ktoś co dzieje się z P. Jackiem Spodniewskim? Czy jeszcze przyjmuje? Gabinet zamknięty i żaden telefon nie odpowiada?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Pomocy! mam łuszczyce i pracuje na budowie.
Wysłane przez: pempek1990 (94.42.195.---)
Data: 08 mar 2016 - 00:42:03

Hej!
mam łuszczyce od 5 lat, wczesniej te zmiany nie wygladały zle i nic nie robiłem natomiast teraz po infekcji zęba ilość i wielkość zmian strasznie sie nasiliła. Pracuje na budowie i rany czasami sa zakurzone i brudne. Chiałbym wiedziec czy mozna je chronic w jakiś sposob?
Z góry dziekuje za odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Gdzie jest p.Krzysztof ?
Wysłane przez: Gwarna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 mar 2016 - 19:33:43

Witam , czy ktoś wie co się dzieje z p.Krzysztofem Janickim ? Leczymy się u niego na różne choroby od ponad 20 lat. Ale ostatnio nie idzie się dodzwonić do jego gabinetu w Nakło . Bardzo proszę o każdą informacje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Arka (---.centertel.pl)
Data: 15 mar 2016 - 14:05:38

Bylem w Nakle jakies 2 tyg temu i wszystko bylo normalbie. Chociaz gabinet ma zmienic lokalizacje, ale tez ma byc w okolicach Nakla. Ma to byc jakos bardzo niedlugo, ale na ten moment wszystko powinno byc ok. Dzwoni Pani na podany nuner komorkowy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: nowicjuszka (---.146.43.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 18 sie 2016 - 11:15:46

Witam wszystkich uczestników tego forum.
Poznałam przypadkowo osobę bardzo skromną, która widząc
moje problemy skórne nieśmiało zaproponowała mi jakieś
mazidło mówiąc, że zobaczymy,że może po okładach przez
sześć tygodni powinno być nieznacznie lepiej, ale niczego
nie obiecuję. Jakie było moje zdziwienie kiedy po zdjęciu
tych okładów na trzeci dzień zobaczyłam dużą poprawę!
Muszę tu dodać, że przez wiele lat lekarze nie mogli mi pomóc.
Dowiedziałam się później,że ta osoba jest fanką leczenia
naturalnego, że pomaga ludziom w zakresie narządów ruchu,
skórnym i pewnie innym, ale nie mówi o tym. Mieszka
jak się dowiedziałam w Koszalinie. Nasze spotkanie było
przypadkowe na wypoczynku. Wszystkim życzę spotkania dobrych
ludzi którzy bezinteresownie zechcą pomóc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122-->
Bieżąca strona: 20 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.