Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122-->
Bieżąca strona: 21 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: mirek (---.mediaok.pl)
Data: 17 lis 2016 - 07:04:58

Witam serdecznie.
Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek namiary na p. Frysia o którym była mowa na forum jakiś czas temu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Mirek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: zz (217.173.203.---)
Data: 18 lis 2016 - 11:46:10

Może i kiedyś z niego był dobry zielarz. .zachłysną się swoim "geniuszem", przyjmuje pacjentów pod wpływem alkoholu, jest wulgarny i nie szanuje klientów. Szkodasad smiley bo jeszcze mógłby komuś pomóc a teraz sam potrzebuje pomocy.Biedny człowiek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2016 - 22:38:28

witam czy mogę prosić o numer telefonu do P. KRZYSZTOFA JANICKIEGO PILNIE POTRZEBUJĘ POMOCY [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2016 - 23:59:33

PROSZĘ O POMOC SZUKAM ZIELARZA O KTÓRYM PANI PISZE .BEATA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2016 - 22:35:00

MOGĘ PROSIĆ O NUMER DO PANI BADŻ TEGO ZIELARZA U KTÓREGO PANI SIĘ LECZYŁA NIKT NIE CHCE PODAĆ JEGO NUMERU POMOCY [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: halina101 (---.dg-net.pl)
Data: 15 sty 2017 - 10:51:21

Czy ktoś ma kontakt meilowy do Pana Janickiego .I czy ktoś wie czy helikobakterie da się wyleczyć ziolami gdyż mam stwierdzone,ze obecna i dostałam antybiotyki i nie wiem czy mogę nie brac i zaczekać na wizyte u zielarza.Bardzo proszę o pomocna informje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: fordysta (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 lut 2017 - 18:39:17

Zawislak jest OSZUSTEM. W swojej ofercie zapewniał o usuwaniu kamieni żółciowych poprzez picie jego ziół i konieczne zaniechanie usuwania operacyjnego. Dałam się zwieżć i skorzystałam z jego oferty. Przysłał mi zioła wartości 400,-zł i kazał pić 3 razy dziennie przez 4 miesiące. Tak zrobiłam. Po skończonej kuracji zrobiłam USG. KAMIENIE BYŁY NADAL. Zgłosiłam mu to, a on powiedział, że musi być KURACJA UZUPEŁNIAJACA za 60,-złotych. Przysłał te zioła. Piłam je 2 miesiące. Po zakończeniu znowu zrobiłam USG. KAMIENIE NAWET NIE DRGNĘŁY. Powiedziałam lekarzowi o tym piciu ziół. Lekarz krzyczał, że to OSZUST i żeby zgłosić to do PROKURATURY. Aha! i jeszcze: zestaw ziół jest NIEZNANY. Prosiłam Zawislaka o przysłanie mi wyszczególnienia ziół w zestawie, bo mam chore nerki, i niektóre zioła mogłyby byc dla mnie zabójcze. Zawislak NIE PRZYSŁAŁ mi wyszczegolnienia. Badania nerek wykazaly poważne pogorszenie w stosunku do chwili SPRZED PICIA ZIÓŁ>
NIE DAJCIE sie ZWIEŻĆ temu oszustowi !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Natalia (162.158.91.---)
Data: 21 mar 2017 - 18:03:15

Witam! Niniejszym zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Z góry ślicznie dziękuję za poświęcony czassmiling smiley


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNS4YT_8AlvJPH04nqoHm6wqXNN92LNVtGFifnUrQF3HkXJg/viewform?usp=sf_link

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Ela (162.158.111.---)
Data: 30 mar 2017 - 16:14:12

Wejdź na ziola kozłowskiego tam sa ponumerowane herbatki ziołowe i ich skład . Goraco polecam ,kto z Mazowieckiego ma zielarza Ireneusza Wojciecha Frelek ,właśnie ziołami Kozłowskiego uchronił nogę od amputacji w HOLANDII !! SERDECZNE DZIĘKI DLA PANA WOJCIECHA JEST OGROMNYM TALENTEM .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Dani (162.158.91.---)
Data: 28 kwi 2017 - 00:27:19

Witam.Niniejszym wpisem chcę dołączyć do grupy osób zadowolonych z efektów leczenia P. Janickiego.Od wielu lat tam jeżdżą moi sąsiedzi i znajomi, którym pomógł w różnych chorobach. Jednego po wielkiej życiowej stracie wyleczył z ciężkiej depresji. Nikt o tym nie pisze, a jest to wielka sztuka wyprowadzić kogoś z takiego stanu..
Powodzenia Panie Janicki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: emma (162.158.202.---)
Data: 30 kwi 2017 - 08:52:05

Witam,
byłam w Nakle parę dni temu po raz pierwszy. Dostałam karteczkę z ziołami i po powrocie do domu dopiero na nią zerknęłam. Teraz nie wiem co oznacza przy nazwie zioła cyfra 2 i nie wiem ile mam ich kupować.Rozumiem, ale nie wiem czy dobrze, że wszystkie te zioła należy zmieszać i zaparzać mieszankę. Bardzo proszę o pomoc, bo do Nakła nie mogę się nijak dodzwonić, a odległość to ponad 400 km. Z góry dziękuję za pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Lolo (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 02 cze 2017 - 22:51:45

Jakiego Zielarza Polecacie Biedactwo Nabyte

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Urszula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2017 - 12:12:36

Ja robię mieszankę z ziół zapisanych przez p. Janickiego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Paweł (---.play-internet.pl)
Data: 30 cze 2017 - 16:12:50

Witam.

Numer podany w poście przez sylwie jest prawidłowy. Ja jeździłem do Nakła z teściem z zaawansowaną łuszczycą w stadium ataku choroby na stawy.Rany na całym ciele które przy dotknięciu skutkowały krwawieniem. Wystarczyło poł roku i łuszczyca zeszła z głowy i tułowia zostawiając jedynie odbarwione miejsca na skórze. Gdybym nie widział nie uwierzyłbym że to możliwe.
Potwierdzam że czasem trudno się było dodzwonić a sam lekarz ma dość bezpośrednie relacje z pacjentami i jak trzeba to co ma dopowiedzenia mówi wprost i bez owijania w bawełnę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Robert (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 05 lis 2017 - 08:57:31

Uwaga na gbura i chama
A o babsku co sprzdaje "ziola"gorszego buractwa nie widzialem.
Mialem przewlekla pokszywka
Po zastosowamiu "ziol"stan sie pogorszyl
Jechalem tam z rodzinie 500 km
Strata czsu I pieniedzy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Tyszanka79 (---)
Data: 22 sty 2019 - 09:07:05

Witam, czy Pan zajmuje się chorobami stawów?? Trzeba kupować zioła do picia czy może są tabletki?? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jarek (78.10.36.---)
Data: 07 lut 2020 - 21:27:32

Ten pan zajmuje sie wszystkimi chorobami. Czy ma ktos jakis kontakt do p.Janickiego?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jarek (78.10.36.---)
Data: 08 lut 2020 - 20:15:32

jarek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ten pan zajmuje sie wszystkimi chorobami. Czy ma
> ktos jakis kontakt do p.Janickiego?


Numer telefonu jest nadal ten sam 785297194

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Wiola (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 gru 2020 - 03:17:54

Czy Pan Krzysztof jeszcze leczy ? Wiem że udziela się jego syn ale czy jest taki dobry jak ojciec ?
Może ktoś z Was leczy się u Pana Kamila Proszę o opinię Wiola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Natalia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 lut 2021 - 08:56:34

Jestem pacjentką p. Kamila. To bardzo empatyczny i życzliwy człowiek. Poświęca dużo czasu na spotkanie z pacjentem i dokładnie wszystko tłumaczy. Jestem świeżo po pierwszej wizycie, więc ciężko mi się wypowiedzieć na temat efektów, ale jestem bardzo dobrej myśli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122-->
Bieżąca strona: 21 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.