Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.tktelekom.pl)
Data: 27 kwi 2008 - 11:13:14

Pozdrowienia dla wszystkich leczących się u Pana Zielarza!Lecze śię u niego już cztery miesiące łuszczyca prawie znikneła,a naprawde świetnie śię czuje,przez okres od stycznia do dzisiejszego dnia nie miałem żadnej choroby co wcześniej nie było uniknione trzymajcie się ciepło pa!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Jolik (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 13 maj 2008 - 21:27:39

mam pytanko:w jakich godzinach najlepiej sie tam dodzwonic i ile trzeba mniej wiecej czekac na wizyte? Piszecie tez, ze trzeba przyjezdzac co miesiac na kontrole, ja nie bede miala takiej mozliwosci bo mieszkam na granica.Jak myslicie, czy w takim razie ma to sens???
Byl ktos z Was kto nie jezdzil tam regularnie co miesiac a mimo to byly pozytywne rezultaty???
Ja mam problemy z watroba i praktycznie terapia interferonem i rybawiryna nie zadzialala.
Prosze o jakies info.
Z gory wielkie dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 13 maj 2008 - 22:23:17

Najlepiej dzwonić w tych godzinach, w których ten pan przyjmuje (ktoś tu wcześniej pisał dni i godziny przyjęć). On ma telefon koło siebie, więc jak tylko ma chwile to odbierze. Ja na pierwszą wizytę czekałam jakieś 1,5 tyg. Byłam już 3 razy, średnio co 3 tygodnie. Jak narazie jestem bardzo zadowolona. Teraz ten pan miał urlop i nie było go przez miesiąc (chyba dopiero w przyszłym tyg.będzie przyjmował-nie jestem pewna). To chyba jest ważne, zeby te wizyty były w miarę regularne. Nie jestem pewna czy po jednej wizycie Ci pomoże, może warto do niego zadzwonić i zapytać. Nie wiem co Ci doradzić ale ludzie naprawdę go chwalą, więc może i Tobie by zaradził. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: artur (---.starlan.pl)
Data: 14 maj 2008 - 08:58:25

ja juz od dawna wiem ze gronkowiec zlocisty moze byc powodem luszczycy dlatego powinno sie brac wymaz z gardla ale nikt mi tego nie robil ostatnio zapytalem lekarza na ten temat to odpowiedzial ze teraz to i tak za pozno a co do tego zielarza to chetniebym sie wybral ale mam troche daleko mieszkam na pomorzu zachodnim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.tktelekom.pl)
Data: 14 maj 2008 - 17:45:29

Pan Zielarz jest naprawde Wielki!Pozbyłem się już prawie łuszczycy zostało mi niewiele na łokćiach,a na głowie nie mam już nic wcześniej miałem rany od drapania ibyło tego pełno!Przyczyna mojej choroby to bakterie w organizmie tak mi powiedział i wiem że mie z tego wyleczy!Pozdro !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 30 maj 2008 - 20:57:47

Witam wszystkich. Przypominam ten wątek bo naprawdę warto. Piję ziółka z 6-7 tygodni i prawie nie mam łuszczycy. Jest kilka (dosłownie) kropek na łydkach, które wyglądają jak ugryzienia komara. Jeżeli ktoś ma możliwość jechać do tego Pana to niech się nie zastanawia. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Kati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2008 - 22:57:15

Chyba coraz więcej ludzi przekonuje sie do Panu Zielarza , bo co do niego jade na wizyte to coraz wiecej ludzi u niego jest.ostatnio czekałam w kolejce do niego 1,5 godz (co kazdy jest umówiony na każdą godzine.) Pozdrawiam wszystkich jego pacjentów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Wilk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2008 - 21:28:34

Mam zamiar wybrać sie do tego zielarza, ale chcialbym najpierw uzyskać odpowiedzi na kilka pytańwać(co chyba nikogo nie dziwi, bo wszystko kosztuje):

1. Czy te zioła kupuje się u niego czy w sklepie zielarskim?

2. Czy terapia ziołami może mieć skutki uboczne dla zdrowia?

3. Czy do Nakła można dojechać pociągiem z jakiegoś większego miasta?

4. Czy trzeba mówić na co się choruje choruje czy on sam potrafi to powiedzieć(ktoś wspomniał że zadał pytanie co dolega).

5. Czy ewentualne maści jakie przepisuje są sterydami?- ktoś napisał o chińskiej medycynie co wzbudza wątpliwości i obawy.

6. Czy ten pan uważa że jego metodą łuszczyce można wyleczyć czy zaleczyć ?(tylko niech nikt nie pisze że jest nieuleczalna bo to wiem).

7. Ile w waszym przypadku wynosił czas oczekiwania na wizytę?

Wiem, że odpowiedzi na niektóre z tych pytań można wywnioskować z wcześniejszych wpisów, że każdy przypadek choroby jest inny i.t.p. Potraktujmy je więc jako swego rodzaju podsumowanie.

Z góry dziękuję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Kati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2008 - 22:33:20

odp1. - zioła kupuje sie samemu w sklepie zielarsko-medycznym

odp2 - nie słyszałam zeby terapia ziołami miała u kogos skutki uboczne, a jezeli cos sie bedzie po niektorch działo to on mowi , tak powiedział w przypadku mojego 5 letniego syna. Powiedział ze zagarączkuje i zebym sie nie przestraszyła i nie odstawiała ziół , i rzeczywiscie tak było ze przez 1 dzien miał 39,C. A mojemu siostrzencowi powiedział ze przez pare dni bedzie go bolała głowa, ręce i nogi - i sie to sptawdziło;podobno tak sie dzieje jak schodzi choroba z organizmu.

odp3 - nie mam pojęciaw poblizu Nakła torów nie widziałam,najprosciej tam dojechac samochodem.Moze ktros z innych pacjentów lepiej sie orjentuje.

odp4 - na początek zadaje pytanie z czym sie do niego przyjechało.zauwazyłam ze jecmu chyba chodzi o to zeby sprawdzic czy pacjent wie co mu dolega. moja siostra tak jak pisałam wczesniej pojechała do niego z uczuleniem i powiedziała mu o tym a on powiedział jej ze ma mięsniaka o ktorym nie miała pojecia,nadrugi dzien pojechała to sprawdzic na USG -no i sie sprawdziło,okazało sie ze ma miesniaka na 5 cm. zielarz powiedział zeja wyleczy z tego.

odp5 - on jest przeciwny strydom. a metoda chinska polega na leczeniu ziołami

odp7 - ok 2 tyg trzeba czekac na wizyta , ale wydaje mi sie ze jak cos pilnego to mozna go uprosci na wczesniej.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze chociaz troche pomogłam.I naprawde polecam tego Pana zielarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 09 cze 2008 - 22:49:50

Choruję na ł.już prawie 10 lat. Wsmarowałam w siebie kilogramy maści, jadłam wszelkie możliwe tabletki (Sanndimun Neoral, Methotrexat, Neotigason). Chwilowa przerwa w braniu leków i miałam wysyp na całym ciele (erytrodermia). Jeżdżę do tego Pana od 2,5 miesiąca. Jestem bardzo zadowolona. Cały ten czas jestem bez leków i maści, tylko na ziółkach i nie mam żadnych zmian. Zioła kupuje się w sklepie zielarskim on tylko pisze listę jakie kupić. Nigdy nie przepisał mi żadnej maści. Zioła dobiera indywidualnie. Nie wiem nic o skutkach ubocznych, Wizyta kosztuje 80zł, mieszanka ziół ok.20zł. + dojazdy ale według mnie naprawdę warto. Jeżeli chodzi o dojazd, to można tam chyba dojechać PKSem z Opola (tj. jakieś 15km), pociągi tam nie dojeżdżają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.tktelekom.pl)
Data: 11 cze 2008 - 17:32:59

Cześc Wiki,lecze się u tego pana w sumie 4-tery miesiące,łuszczyca znikneła mam jeszcze wizyte 20.06.08 ostatnią!Zioła nie mają żadnych skutków ubocznych pod warunkiem że je się dobrze stosuje!A ten pan napewno się zna na tym bo czuje się świetnie!Lekarze nigdy nie wyleczą łuszczycy dopuki nie usuną przyczyny(choroby w wewnątrz organizmu)to powoduje wypryski na skóze,oni tylko każą smarowac naswietlac i brac tabletki,a niewiedzą od czego ta choroba powstaje,to tak jakby gasic pozar w lesie nie gaszac zrudła ognia,nie zgasza dopuki sie nie wypali!Ten pan leczy organizm to co choruje wśrodku,skutek jest taki ze łuszczyca znika na zawsze to jest plus medycyny chinskiej ze usówaja skutki przyczyne choroby i choroba nie wraca!Musze konczyc pozdro!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 28 cze 2008 - 19:11:37

Przypomnienie wątku specjalnie dla Lidzi smiling smiley

Jak tam ludziki leczący się u zielarza??? U mnie fajnie, szykuję się do urlopu i pakuję same krótkie rękawki i krótkie spodenki smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Wilk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2008 - 16:46:14

Ja mam wizyte 11 lipca. Zaufałem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: sheila111 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2008 - 10:59:22

Hej! Witam Was bardzo ciepło. Tak sobie dzisiaj usiadłam (wczoraj mielismy z mezem wizyte) i czytam sobie Wasze wypowiedzi i mam łzy w oczach, ze mail, którego napisalam "sprowokowal" tyle osob do pozytywnego myslenia i dzialania. Nie odzywam sie dzisiaj po to, zebyscie dziekowali, ze napisalam o tym Panu. Ja po prostu jestem strasznie szczesliwa, ze moglam sie podzielic kilkoma informacjami i Wam pomoc.
My tez wybieramy sie na wakacje z krotkimi spodenkami i koszulkami (maz - luszczyca).
Pamietajcie, ze nie wolno zignorowac terminu nastepnej wizyty, nawet jesli niczego nie bedzie na waszej skorze. Jezeli macie przyjechac w listopadzie, to koniecznie jedzcie. My spoznilismy sie o miesiac wiosna i pozniej musielismy nadrobic stracony czas.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo goraco i postaram sie tu czesciej zagladac. Udanych wakacji!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.tktelekom.pl)
Data: 12 lip 2008 - 12:32:19

Czesc wam ja też jestem na urlopie który juz powoli mija!Troche sie spiekłem ale jest ok. nastepna wizyta dopiero w listopadzie pozdro:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Wilk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2008 - 22:35:18

No więc sytuacja po wizycie wygląda tak: mam przepisany zestaw ziół i namiary na sklep w Chorzowie, gdzie powinno być wszystko, ale ten sklep został wlaśnie zlikwidowany. Bede szukał w innym miejscu, ale mam pytanie do bardziej doświadczonych: przy dwóch ziołach(glistnik i widłak) mam napisane 25 g. Przy pozostałych nic- czy to oznacza, że ma być ich 50 g? Teraz czeka mnie szukanie po sklepach tych ziół więc nie wiem, czy jeśli mam mieć natepną wizytę na dany dzień a zioła skompletuję późno(bo np może być problem z dostaniem) to chyba lepiej przełożyć wizytę by dać czas tym ziołom na działanie? Jak radzicie?

Mam też używać maści 999- mimo wykładu na jej temat ze strony Pana Zielarza boję się jej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: mike (---.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie)
Data: 15 lip 2008 - 00:44:08

ciesz sie ze nie musisz uzywac masci 666 winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 15 lip 2008 - 09:14:59

Hej. Ja miałam takie zalecenia Zielarza żeby pić ziółka przez 3 tyg. Raz miałam wizytę po miesiącu a nie po 3tyg. (miał urlop) to kazał mi przez ten tydzień nie pić ziółek. Wszystkie zioła powinieneś dostać w jednym sklepie, a jak nie to sprowadzają na drugi dzień (przynajmniej u mniesmiling smiley. A jak mieszkasz w Chorzowie to masz blisko gdzieś do Sosnowca czy Katowic, tam napewno wszystko kupisz. A podobno w Strzelcach Op. jest dobrze zaopatrzony sklep zielarski, jak tamtędy będziesz wracał od Zielarza to kup sobie po drodze (to na przyszłość).Jeżeli chodzi o gramature to ja tak właśnie robię, sypię po 50g a jak zaznaczone to 25g. Tej maści nie znam ale czytałam o niej tutaj na forum (chyba Sylwia podleczyła nią synka).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Maria (---.punkt.pl)
Data: 19 lip 2008 - 12:53:34

Bardzo proszę o numer telefonu do Pana Janickiego z Nakła k/Opola. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: miki23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lip 2008 - 11:25:52

Maria Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bardzo proszę o numer telefonu do Pana Janickiego
> z Nakła k/Opola. Pozdrawiam


Jest na początku wątku. Pierwszy post.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.