Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: modymb (188.33.67.---)
Data: 19 lip 2009 - 13:50:05

Z całym szacunkiem "yo ziom" ale mam prawo sądzić że pomyliłaś fora grinning smiley, to nie jest forum Księdza Rydzyka!!!! Namawiam do zmiany operatora komurkowego "w rodzinie" i wysłania smsa do Pana Boga grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: modymb (188.33.67.---)
Data: 19 lip 2009 - 13:53:29

Przepraszam za literowke miało być komórkowego . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: yo ziom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lip 2009 - 16:05:23

dobreeeeeeegrinning smiley szkoda, ze nie wiesz o czym mowisz<lol>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kahulaa1983 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2009 - 00:33:18

a może znacie kogoś podobnego, kto przyjmuje w okolicach Poznania?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kaza (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 23 lip 2009 - 18:51:49

taak,yo ziom, skutki uboczne terapi p. Janickiego jak widac sa nieobliczalne winking smiley))
W Poznaniu przyjmowal uczen p. Janickiego. Zobacz na stronie www.zielarz.eu.Nie wiem,czy to nadal aktualne,mozna do niego zadzwonic.Jest troche "nawiedzony"-leczy sila Boga-to jego twierdzenie.pomaga. A z Poznania do Janickiego nie tak daleko ! Ja pokonuje jednorazowo 450 km w jedna strone..warto

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: nadieja (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 01 pa� 2009 - 22:03:13

Dziękuje Wam wszystkim! Dzięki Wam jestem zdrowa.Na łuszczyce chorowałam 10lat choroba nie była dla mnie uciążliwa aż do lutego tego roku dostałam wysyp na całym ciele zaczełam szukać pomocy byłam u wielu dermatologów lecz dostawałam tylko coraz to inne maści na sterydach aż pewnego dnia weszłam na tą strone i umuwiłam się odrazu na wizyte 2 miesiące picia ziół i jestem zdrowa Jeszcze raz dziękuje i mam prośbe piszcie o swojej chorobie na innych stronach pod hasłem łuszczyca jest pełno ludzi krzyczących o pomoc Pozdrawiam i życze zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Plumm (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 pa� 2009 - 20:19:46

Jesteś pewna, że to juz koniec leczenia? Też leczę sie u zielarza, już od 14 miesięcy, i dopiero teraz jestem czysta.
Po miesiącu picia ziół również cały wysyp jaki miałam zniknął, ale niestety po kilku tygodniach ( pomiomo pica cały czas ziół) znowu mnie wysypało.
Niedawno dopiero zniknęły mi prawie wszystkie zaczerwienienia i łuski. Nadal mam pić zioła. Kuracja ziołami jest długotrwała, i nie wierzę, ze już ją zakończyłaś!
Zyczę wszystkim zdrowia sobie również.
Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: nadzieja (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 05 pa� 2009 - 21:55:18

Cześć! Tak mi powiedział ten zielarz mam kontrolną wizyte w listopadzie prawdo podobnie ostatnią Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: docio (188.33.97.---)
Data: 08 pa� 2009 - 09:33:35

chciała bym pojechać do tego zielarza ale mieszkam 600 km od tego miejsca.mam pytanie do tych którzy byli na wizycie czy zielarz zaleca dietę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: docio (94.254.244.---)
Data: 13 pa� 2009 - 21:25:15

ostatnio ktoś odwiedzał zielarza ? jak długo się czeka na wizytę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Gonzalez (---.217.146.194.generacja.pl)
Data: 14 pa� 2009 - 13:44:14

Na wizytę czeka się około 2-3 tygodni. Warto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: extra1 (---.cpe.marton.net.pl)
Data: 14 pa� 2009 - 13:54:59

Jesli o mnie chodzi to nie warto...jezdzilam przez pół Polski...i co ...nic...a stracilam ponad 1000 zł na wizyty i zakupy w sklepie...który prowadzi jego synalek!!!szkoda czasu i pieniedzy!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: anias54 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 pa� 2009 - 14:02:36

Wysłałam maila na podany adres [email protected] i niestety wraca z powrotem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: wc japa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 pa� 2009 - 16:12:34

Ja często miałam problemy z luźną kupą i wiecie zioła mi pomogły nie robiłam kupy od 2 tygodni.. No i wypadły mi włosy pod pachami. Po wizycie u pana zielarza wszystko w moim życiu się zmieniło.. Polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: sebalublin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2009 - 19:02:10

czy ktos moze byl jakos u tego pana - bo moze ten temat warto by odswiezyc !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Marysia (---.media4.pl)
Data: 24 lis 2009 - 12:03:15

Numer telefonu do tego zielarza Janickiego podany na początku jest aktualny, tylko trzeba mieć dużo cierpliwości żeby się dodzwonićsmiling smiley
Mnie wyleczył ze strasznej migreny...
785297194

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: wombat93 (---.trzebinia.mm.pl)
Data: 25 lis 2009 - 22:03:59

sebalublin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czy ktos moze byl jakos u tego pana - bo moze ten
> temat warto by odswiezyc !!


Kochani niedługo skończą się nasze problemy - leczenie ziołami oraz ich sprzedaż będzie nielegalna w myśl wspaniałej dyrektywy unijnej która rozpocznie wchodzenie w życie w 2010r.(zapytajcie swoich zielarzy powinni wiedzieć) postarajmy się jakoś to zmienić. Ja znalazłem stronę http://www.naturalnenielegalne.pl
Wysyłajmy listy do Premiera niech dba o dobro narodu który reprezentuje.
Koncerny farmaceutyczne oraz lekarze przeciwni medycynie naturalnej od dawna chcą nam zabrać prawo wyboru,w tym miejscu zwracam się również do przeciwników lub tych którym leczenie ziołami jest obojętne, tu nie tylko chodzi o medycynę naturalną ale o prawa człowieka o decydowaniu o sobie! Jeżeli ktoś chciałby wysłać list do Premiera to na adres: >[email protected]< i >[email protected]<

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kulaj (---.238.64.18.ip.abpl.pl)
Data: 27 lis 2009 - 18:58:51

Pluum Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pan Janicki. Nakło k/Opola, ul. Polna 11a -
> Gabinet Naturoterapii


A mnie zielarz wyleczył po pierwsze z zakaźnej boreliozy oraz z alergii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Bellinda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2009 - 14:20:28

Napiszcie proszę czy ziół starczało Wam do następnej wizyty?
Czy jak się skończyły to dokupowaliście takie same dawki czy przerwa aż do wizyty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jola (---.static.dsl.siminn.net)
Data: 05 sty 2010 - 21:57:00

Wogóle nie rozumiem jak można wątpić w wyleczenie łuszczycy skoro wcześniej wypowiadali sie ludzie, których Janicki wyleczył z tej choroby? A może brak cierpliwości? Ja jeżdziłam do niego z zapaleniem tarczycy. Objawy nie były przyjemne ale po 8 miesiącach (powtarzam - po 8 miesiącach byłam zdrowa). Jestem wykształcona osobą a ziołolecznictwo to moje hobby. Każde zioło przepisane przez niego sprawdzałam po kilka razy.Z ciekawości. Tylko na jednej wizycie był nieuprzejmy ale na następnej przyznał sie do tego ,ze ma bardzo ciężki charakter. Kiedyś znałam lekarza, który był totalnym gburem ale leczył dobrze. Kiedy odszedł, przysłano następnego- baardzo miłego, który tak leczył,ze ludzie trafiali do szpitala. Dlatego teraz nie oceniam ludzi po zachowaniu ale po efektach. Należy pamiętać ,że leczenie ziołami trwa kilka razy dłużej niż chemią. A na efekty warto poczekać.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.