Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jola (---.static.dsl.siminn.net)
Data: 05 sty 2010 - 22:28:00

Matko, co za bzdury tutaj słyszę. Ludzie!! Wcale nie dziwię sie ,że Janicki tak na ludzi reaguje skoro taki brednie piszesz! Trzeba sie troche orientować a potem opinie wygłaszać. Raka można wyleczyc medycyną tradycyjną, pytanie tylko jak ten organizm wygląda po chemioterapii? Więcej szkód niż samego raka.
Cytuję" Do raka trzeba poważnie podejść". A Janicki to niby jak traktowałludzi z rakiem, których dawano wyleczył??? Myślę ,że chyba z nich zakpił.
A jakież to zioła sa takie drogie? Ktoś na forum napisał ,że wydawał 200-400zł miesięcznie na leczenie. To chyba leczył sie złotem! Zioła kosztuja max.100zł i to w niektórych przypadkach. Moje kosztowały 30zł. Zawsze wierzyła i bedę wierzyć w moc ziół. A laikom i zwątpialcom radzę nie siac zamętu i jak najszybciej zmykać do lekarzy(którzy przecieć są tacy tani). I bezskuteczni zarazem.
Janicki nie jest idealny ale jak na człowieka , który jest naprawde porywczy to zachowuje sie ok. Uważam za wielka sztukę umieć okiełznac swój charakter.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: grzegorz (---.dsi-sieci.pl)
Data: 06 sty 2010 - 14:24:33

Witam-jaki jest adres dobrego zielarza na łuszczyce-(Janicki?-albo inny blisko Katowic)-dziekuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: dosia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2010 - 15:25:11

Od 2 lat chorowałam na astmę i brałam sterydy. Po prawie rocznej kuracji ziołami nastąpiła taka poprawa, że całkowicie zrezygnowałam ze sterydów i stosuję się do zaleceń Pana Krzysztofa. Polecam wszystkim, którzy mają kłopoty z górnymi drogami oddechowymi, aby skorzystali z konsultacji i z terapii ziołami. Dosia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: aszka123 (---.centertel.pl)
Data: 14 sty 2010 - 22:31:20

co za bzdury piszesz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Bellinda (---.raciborz.vectranet.pl)
Data: 25 sty 2010 - 20:49:46

w tym roku wizyta kosztuje 90 zł
Zosia od połowy listopada nie bierze sterydów [astma i łuszczyca kropelkowa] i jest poprawa
nie dusi się - to pierwsza rzecz, którą trzeba wyeliminować
teraz trzeba jej przywrócić korę nadnerczy do pracy
plus smarowanie maśćmi na skórę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: magda (---.centertel.pl)
Data: 01 lut 2010 - 19:51:14

hej mam pytanie czy naprawde ten pan wyleczyl luszczyce?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: besz (---.chello.pl)
Data: 02 lut 2010 - 00:39:34

Bellinda, a czy adres pod którym przyjmuje p. K. Janicki jest taki sam jak podała autorka wątku?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2010 - 08:54:30

kulaj Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pluum Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Pan Janicki. Nakło k/Opola, ul. Polna 11a -
> > Gabinet Naturoterapii
>
>
> A mnie zielarz wyleczył po pierwsze z zakaźnej
> boreliozy oraz z alergii.

napisz proszę coś więcej o leczeniu boreliozy u zielarza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SiaAsia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2010 - 21:06:54

Właśnie udało mi się skontaktować z pewną panią, która zauważyła moje ogłoszenie na forum i postanowiła mi pomóc. Bardzo chwaliła tego zielarza i mówi, że u niej zioła dały największy efekt. Jutro będę dzwonić do tego zielarza i spróbuję się umówić na wizytę. Kto wie może nie tylko na łuszczycę, ale i na astmę mi pomoże? winking smiley Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jadzia (---.83.230.29.198.debacom.pl.e-zabrze.pl)
Data: 24 lut 2010 - 20:55:24

Witam!

Mam do odsprzedania TARCZYCE BAJKALSKĄ 100 ml, została mi jedna buteleczka(oryginalnie zamknięta) po kuracji. Wszelkie informacje pod nr794 388 198. Polecam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 mar 2010 - 21:29:03

JA powiem tak;korzystałam z usług zielarza p.Jacka Spodniewskiego,przyjmuje w Jastrzębie Zdrój i pomógł mi ,ale ludzie nie wymagajcie cudów ,bo jak sam p.Jacek powiedział nie wszystkie choroby jest w stanie wyleczyć,i jażeli wie ze nie może pomóc,to od razu powie,że nie jest w stanie pomóc,ale jeżeli komuś pomaga ,to nie ma takiej mozliwości ,że po miesięcznej kuracji jest ktoś zdrowy,gdyż terapia jest długa i mozolna ale przynosi efekty.Jak to powiedział p.Jacek cyt;JA NIE JESTEM CUDOTÓRCĄ,więc nie wymagajmy rzeczy niemożliwych,wizyta kosztuje 50zł a zioła ok 40zł,więc nie przesadzajmy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: inka58 (---.net.brewet.pl)
Data: 27 mar 2010 - 00:49:53

Mam prośbę - napiszcie ludzie, co to za zioła są, których używacie. Gdzieś po drodze była taka informacja, ale bez podania ilości, bardzo zdawkowa. Będę wdzięczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: wojtek (---.lublin.mm.pl)
Data: 27 mar 2010 - 15:57:21

Witam wszystkich.
Mam prosbe czy wsrod osob obecnych na forum jest moze ktos kto leczyl sie na luszyczyce i ktora pochodzi z lublina?? chcialbym dowiedziec sie co i jak bezposrednio od pacjenta poniewaz powaznie rozwazam wizyte ale najpierw chcialbym na zywo porozmawiac
prosze o kontakt. moj mail [email protected]
tele kom 506869998

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kalaaa_83 (---.ip.netia.com.pl)
Data: 02 kwi 2010 - 10:16:11

Witam wszystkich!
Lecze sie od ponad roku na borelioze. Jestem caly czas na bardzo silnych dawkach kilku rodzajow antybiotykow, poprawa jest, ale nie chcialabym widziec wnetrza mojego organizmu po tak dlugim stosowaniu tak silnych lekow i szczerze mowiac jestem juz z tego wszystkiego bardzo wyczerpana i fizycznie i psychicznie. Zapisalam sie na wizyte do p. Janickiego na 22 kwietnia, namiary dostalam od znajomej. Czy jest ktos na forum kto leczy, albo wyleczyl sie z boreliozy?
Bardzo proszę o odpowiedz! Moj mail: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kalaaa_83 (---.ip.netia.com.pl)
Data: 02 kwi 2010 - 10:17:43

przeprasza, mialo byc kto leczy się lub wyleczy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: megi (---.83.230.25.113.debacom.pl.e-zabrze.pl)
Data: 06 kwi 2010 - 17:39:12

kochani ! na poczatku nie wierzyłam w moc ziól,pilam je bez przekonania ale po pewnym czasie zauważyłam poprawę,mineły okropne bóle głowy,które trwały dzień i noc ale to jeszcze za czasów kiedy zielarz przyjmowal gorzycach ,goraco polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Bellinda (---.raciborz.vectranet.pl)
Data: 11 kwi 2010 - 21:44:00

inka58 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mam prośbę - napiszcie ludzie, co to za zioła
> są, których używacie. Gdzieś po drodze była
> taka informacja, ale bez podania ilości, bardzo
> zdawkowa. Będę wdzięczna.


zioła są dobierane na podstawie badania pulsu, indywidualnie, wg medycyny chińskiej
na nic Ci zestaw dla danego pacjenta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: ss (---.152.132.234.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 27 kwi 2010 - 21:11:28

Leczyłem się kiedyś u Janickiego na astmę. Byłem u niego na 5 wizytach...na ostatniej był tak pijany że nie wiedział co mówi. Podczas tej wizyty gadał w kółko o partyzantach, nic na temat...straciłem do niego zaufanie i już więcej nie pojechałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: JolaH (---.interkonekt.pl)
Data: 08 maj 2010 - 09:48:20

Każdy jest poddatny na stres i trzeba jakoś odreagować...
Wszyscy ludzie mają czasem gorsze,a czasem lepsze dni...
Praca z ludźmi jest najtrudniejszą,bo każdy jest inny,dziwny i moze "wnerwiać najspokojniejszego nawet człowieka na świecie"
Nie piszę ,by komentować zachowania lub reakcje,ludzkie reakcje.
Moja przygoda z P.K.Janickim zaczęła się 9 lat temu.Byłam bardzo chora,wszędzie ropa,leki nie skutkowały.Przez przypadek dowiedziałam się o człowieku,który leczy ziołami.Pojechałam,a nawet pobłądziłąm,aż wreszcie trafiłam do Gorzyc.Nie pytałam jakie ma wykształcenie,przygotowanie do zawodu,praktykę,po prostu uwierzyłam,ze mi pomoże.Pomógł i jestem Jemu wdzięczna i osobie,która powiedziała mi o P.Krzysztofie.Zawsze,kiedy jest mi potrzebna jego pomoc,On mi jej udziela.Jest skuteczny i nie ma o czym dywagować.I jeszcze jedno.Rozsądny człowiek rozdziela pewne rzeczy,tz.czy jedzie po to by ocenić indywidualność P.Krzysztofa,czy poddać się leczeniu zgodnie z chińską medycyną i mądrością"Zielarza".Za długą epistołę przepraszam,ale problem tego wymagał.Pozdrawiam Wszystkich i ukłony dla Pana Janickiego.Jolanta Habryń

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Teresa (---.chello.pl)
Data: 30 maj 2010 - 01:55:26

kochani znam Pana Janickiego leczę się u niego już 7 lat i uratował mi życie już dwa razy z choroby nowotworowej bo onkolodzy ostatnie odesłali mie już do poradni pariatywnej bo stwirdzili że nie są mi w stanie pomóc w sierpniu 2009 roku miałam zrobionę tomografię koputerową i wyszło mi że mam raka 3 i 4 stopnia jak ktoś się na tym zna to wie że to jast już bardzio zaawansonary rak pojechałam do niego we wrześniu i leczył mie ziołami i innypi preparatani z ziłó robił mi zaniegi może nie uwierzycie w to ale 6 maja tego roku zrobiłam sobie tomografię i okazało się że raka już nie ma to wspaniały człowiek on leczy na wielie innych chorób przyjeżdzają do niego nawet z gdańska widziałam rejestecjię samochodów skąd byli i wiem że on jak nie jest w stanie komuś pomóc to mówi od razu nie jest żadnym naciągaczem a że czasmi ma zmienny humor to każdy z nas taki posiada on kiedyś mi powiedział że nie wszystko mówi pacjiętowi bo wtedy lepiej mu się leczy jak pacjię nie załamuje się na skutek swojej choroby teraz zaczoł leczyć moją siostrę też na raka i już po dwóch wizytach są efekty nie duże lae są mój szfagier trż miał raka i też pan Krzysztof go wyleczył tak więc uwierzcie mi proszę macie przykład na mnie że gdyby nie on to mie już na tym świecie by już nie było bo lekarze powiedzieli że oni już nic nie mogą mi pomóc wtedy pojechałam do niego a on powiedział ze sobie z tym poradzi i fakt poradził sobie mam dowoty z tomogafi komuterowej to wspaniały człowiek naprawdę czyni cuda przekonałam się na własej skórze i nie wierzę jeśli ktoś o nim mówi żle że jest oszustem bo tak nie jest a jeśli chcecie ze mną porozmawiać to macie mojego majla pozrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.