Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: mirek (---.mediaok.pl)
Data: 17 lis 2016 - 07:04:58

Witam serdecznie.
Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek namiary na p. Frysia o którym była mowa na forum jakiś czas temu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Mirek.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: zz (217.173.203.---)
Data: 18 lis 2016 - 11:46:10

Może i kiedyś z niego był dobry zielarz. .zachłysną się swoim "geniuszem", przyjmuje pacjentów pod wpływem alkoholu, jest wulgarny i nie szanuje klientów. Szkodasad smiley bo jeszcze mógłby komuś pomóc a teraz sam potrzebuje pomocy.Biedny człowiek

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2016 - 22:38:28

witam czy mogę prosić o numer telefonu do P. KRZYSZTOFA JANICKIEGO PILNIE POTRZEBUJĘ POMOCY [email protected]

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2016 - 23:59:33

PROSZĘ O POMOC SZUKAM ZIELARZA O KTÓRYM PANI PISZE .BEATA

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2016 - 22:35:00

MOGĘ PROSIĆ O NUMER DO PANI BADŻ TEGO ZIELARZA U KTÓREGO PANI SIĘ LECZYŁA NIKT NIE CHCE PODAĆ JEGO NUMERU POMOCY [email protected]

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: halina101 (---.dg-net.pl)
Data: 15 sty 2017 - 10:51:21

Czy ktoś ma kontakt meilowy do Pana Janickiego .I czy ktoś wie czy helikobakterie da się wyleczyć ziolami gdyż mam stwierdzone,ze obecna i dostałam antybiotyki i nie wiem czy mogę nie brac i zaczekać na wizyte u zielarza.Bardzo proszę o pomocna informje

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: fordysta (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 lut 2017 - 18:39:17

Zawislak jest OSZUSTEM. W swojej ofercie zapewniał o usuwaniu kamieni żółciowych poprzez picie jego ziół i konieczne zaniechanie usuwania operacyjnego. Dałam się zwieżć i skorzystałam z jego oferty. Przysłał mi zioła wartości 400,-zł i kazał pić 3 razy dziennie przez 4 miesiące. Tak zrobiłam. Po skończonej kuracji zrobiłam USG. KAMIENIE BYŁY NADAL. Zgłosiłam mu to, a on powiedział, że musi być KURACJA UZUPEŁNIAJACA za 60,-złotych. Przysłał te zioła. Piłam je 2 miesiące. Po zakończeniu znowu zrobiłam USG. KAMIENIE NAWET NIE DRGNĘŁY. Powiedziałam lekarzowi o tym piciu ziół. Lekarz krzyczał, że to OSZUST i żeby zgłosić to do PROKURATURY. Aha! i jeszcze: zestaw ziół jest NIEZNANY. Prosiłam Zawislaka o przysłanie mi wyszczególnienia ziół w zestawie, bo mam chore nerki, i niektóre zioła mogłyby byc dla mnie zabójcze. Zawislak NIE PRZYSŁAŁ mi wyszczegolnienia. Badania nerek wykazaly poważne pogorszenie w stosunku do chwili SPRZED PICIA ZIÓŁ>
NIE DAJCIE sie ZWIEŻĆ temu oszustowi !!!!

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Natalia (162.158.91.---)
Data: 21 mar 2017 - 18:03:15

Witam! Niniejszym zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Z góry ślicznie dziękuję za poświęcony czassmiling smiley


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNS4YT_8AlvJPH04nqoHm6wqXNN92LNVtGFifnUrQF3HkXJg/viewform?usp=sf_link

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Ela (162.158.111.---)
Data: 30 mar 2017 - 16:14:12

Wejdź na ziola kozłowskiego tam sa ponumerowane herbatki ziołowe i ich skład . Goraco polecam ,kto z Mazowieckiego ma zielarza Ireneusza Wojciecha Frelek ,właśnie ziołami Kozłowskiego uchronił nogę od amputacji w HOLANDII !! SERDECZNE DZIĘKI DLA PANA WOJCIECHA JEST OGROMNYM TALENTEM .

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Dani (162.158.91.---)
Data: 28 kwi 2017 - 00:27:19

Witam.Niniejszym wpisem chcę dołączyć do grupy osób zadowolonych z efektów leczenia P. Janickiego.Od wielu lat tam jeżdżą moi sąsiedzi i znajomi, którym pomógł w różnych chorobach. Jednego po wielkiej życiowej stracie wyleczył z ciężkiej depresji. Nikt o tym nie pisze, a jest to wielka sztuka wyprowadzić kogoś z takiego stanu..
Powodzenia Panie Janicki

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: emma (162.158.202.---)
Data: 30 kwi 2017 - 08:52:05

Witam,
byłam w Nakle parę dni temu po raz pierwszy. Dostałam karteczkę z ziołami i po powrocie do domu dopiero na nią zerknęłam. Teraz nie wiem co oznacza przy nazwie zioła cyfra 2 i nie wiem ile mam ich kupować.Rozumiem, ale nie wiem czy dobrze, że wszystkie te zioła należy zmieszać i zaparzać mieszankę. Bardzo proszę o pomoc, bo do Nakła nie mogę się nijak dodzwonić, a odległość to ponad 400 km. Z góry dziękuję za pomoc.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Lolo (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 02 cze 2017 - 22:51:45

Jakiego Zielarza Polecacie Biedactwo Nabyte

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Urszula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2017 - 12:12:36

Ja robię mieszankę z ziół zapisanych przez p. Janickiego

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Paweł (---.play-internet.pl)
Data: 30 cze 2017 - 16:12:50

Witam.

Numer podany w poście przez sylwie jest prawidłowy. Ja jeździłem do Nakła z teściem z zaawansowaną łuszczycą w stadium ataku choroby na stawy.Rany na całym ciele które przy dotknięciu skutkowały krwawieniem. Wystarczyło poł roku i łuszczyca zeszła z głowy i tułowia zostawiając jedynie odbarwione miejsca na skórze. Gdybym nie widział nie uwierzyłbym że to możliwe.
Potwierdzam że czasem trudno się było dodzwonić a sam lekarz ma dość bezpośrednie relacje z pacjentami i jak trzeba to co ma dopowiedzenia mówi wprost i bez owijania w bawełnę.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Robert (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 05 lis 2017 - 08:57:31

Uwaga na gbura i chama
A o babsku co sprzdaje "ziola"gorszego buractwa nie widzialem.
Mialem przewlekla pokszywka
Po zastosowamiu "ziol"stan sie pogorszyl
Jechalem tam z rodzinie 500 km
Strata czsu I pieniedzy

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Tyszanka79 (---)
Data: 22 sty 2019 - 09:07:05

Witam, czy Pan zajmuje się chorobami stawów?? Trzeba kupować zioła do picia czy może są tabletki?? Pozdrawiam

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jarek (78.10.36.---)
Data: 07 lut 2020 - 21:27:32

Ten pan zajmuje sie wszystkimi chorobami. Czy ma ktos jakis kontakt do p.Janickiego?

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jarek (78.10.36.---)
Data: 08 lut 2020 - 20:15:32

jarek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ten pan zajmuje sie wszystkimi chorobami. Czy ma
> ktos jakis kontakt do p.Janickiego?


Numer telefonu jest nadal ten sam 785297194

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Wiola (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 gru 2020 - 03:17:54

Czy Pan Krzysztof jeszcze leczy ? Wiem że udziela się jego syn ale czy jest taki dobry jak ojciec ?
Może ktoś z Was leczy się u Pana Kamila Proszę o opinię Wiola

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Natalia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 lut 2021 - 08:56:34

Jestem pacjentką p. Kamila. To bardzo empatyczny i życzliwy człowiek. Poświęca dużo czasu na spotkanie z pacjentem i dokładnie wszystko tłumaczy. Jestem świeżo po pierwszej wizycie, więc ciężko mi się wypowiedzieć na temat efektów, ale jestem bardzo dobrej myśli.