Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 19
Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (194.181.28.---)
Data: 06 gru 2007 - 08:26:16

Jakis czas temu przeczytalem tu wpis o preparacie w sprayu o nazwie Blue Cap hiszpanskiej firmy Catalysis. Kupilem aby sprobowac. I co sie okazalo? Dla dziala rewelacyjnie!!!! Juz po kilku dniach stosowania sa widoczne efekty, wszystko sie wygladza i znika. Az nie moge w to uwierzyc. Mialem pewne watpliwosci czy przypadkiem nie zawiera sterydow. Wiec poszedlem do apteki i farmaceutka po sprawdzeniu poinformowala mnie, ze jelsi preparat ten dopuszczony jest (a jest) do obrotu w aptekach i to bez recepty to nie moze zawierac sterydow, nawet nie jest traktowany jako lek, tylko srodek pomocniczy. Ja jako wieczny niedowiarek po powrocie do domu wstukalem w google sklad tego Blue Cap i okazalo sie, ze zawiera on pitohynian cynku - powszechnie stosowany w kosmetologii w zwalczaniu lupiezu, srodki grzybobójcze oraz zmiekczajace naskorek, a takze jak inne preperaty - jakies konserwanty.
Polecam, sprobujcie. Moze i wam pomoze. On nie ejst tani, bo kosztuje od 75 do 85 zl za pojemnik 100 ml, ale warto.
Ze wzgledu ze nie ma go tak powszechnie w aptekach, ja oblecialem pol Warszawy i pozamawialem troche. Nazabieralo mi sie kilka opakowan nadwyzkismiling smiley)). Wiec moge sie z kims podzielic i odsprzedac po cenie zakupu. Mi kilka opakowan wystarczysmiling smiley
Warto sprobowac, bo dziala!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2007 - 08:40:33

A gdzie dokładnie w Warszawie znalazłes ten środek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (194.181.28.---)
Data: 06 gru 2007 - 13:20:29

Apteka na chmielnej mi go sprowadza.
W

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2007 - 11:22:08

Dzięki za informację. I jak postepy w leczeniu sa widoczne efekty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (194.181.28.---)
Data: 07 gru 2007 - 12:22:17

Tak, na mnie dziala wrecz rewelacyjnie!!!
Po kilku dniach stosowania schodza nawet zmiany na nogach, ktoych nie moglem niczym usunac. Jest swietny. A poza tym ma te zalezy, ze nie mierdzi, nie brudzi, latwy w uzyciu. co prawda pozostawia taki tlusty film na skorze, ale nie jak oliwa, tylko taki lekko wyczuwalny. Wiec spokojnie mozna cieniutko posmarowac i normalnie sie ubrac. Ubrania na tym tez nie ucierpia.
Polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2007 - 14:13:15

a możesz podac dokładniej gdzie na Chmielnej ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (194.181.28.---)
Data: 07 gru 2007 - 14:54:47

to jest ta apteka na przeciwko okna z pysznymi pączkamismiling smiley, miedzy szpitalna a nowym swiatem. tylko musisz powiedziec, zeby ci sprowadzili z hurtowni. Albo lepiej idz do apteki na szpitlanej, kolo sklepu Levis, bo tam kosztyje75 zl, czyli mniej, ale tez musza sprowadzic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2007 - 09:38:50

Dzięki Wojtek za informację.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Aloja (195.117.186.---)
Data: 09 gru 2007 - 12:15:49

A mozna to stosowac na twarz??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (194.181.28.---)
Data: 10 gru 2007 - 09:42:15

Czy mozna stosowac na twarz? nie wiem, on troche wysusza skore. Wiec jak uzyjesz na noc, to rano nastepnego dnia pamietaj o natluszczeniu. Ten preparat jest stosowany takze w lajotokowym zapalniu skory, ktore takze wystepuje na twarzy.. Wiec chyba nie m a przeciwskazan, ale dopytaj farmaceute. Z twarza zawsze trzeba delikatniej ze wszystkimi lekami.
PODTRZYMUJE OPINIE, BLUE CAP JEST BARDZO DOBRY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2007 - 15:53:15

Dzięki za informacje ... może i ja spróbuje. Jak mozesz informuj jak idzie leczenie smiling smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (194.181.28.---)
Data: 11 gru 2007 - 09:16:23

Zmiany zeszkly w 95%. Mam jakies plamki jeszcze, moze teraz posmaruje cocoisem lub exorexem i za jakis czas znowu wwroce do Blude Capu.
ale na serio, nie spotkalem sie juz dawno z tak skutecznym srodkiem!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: bolo (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2007 - 17:33:25

a mam pytanie czy ktoś jeszcze oprócz Wojtka stosował ten Blue Cap i mu pomógł?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: przemo (---.icpnet.pl)
Data: 12 gru 2007 - 10:11:04

No wlasnie znowu kolejny super wyleczony, i tylko 1 osoba, a czy Wy wiecie ze korporacje faramcetyczne zatrudniaja ludzi,chodza po forach i wciskaja kit o super lekach i super uzdrowieniu, tylko po to aby nakłaniac do zakupu danego leku, podszywaja sie pod chorych, ja juz sceptycznie podchodze do super specyfików, nie mówie że kazdy taki opis jest, ale trzeba uważać, i najlepiej kierowac się wątkami gdzie dużo ludzi już dany lek stosuje i sa jakies wyniki, pisza o tym na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2007 - 11:46:13

Dlatego ja tez nie zakupiłam tego leku tylko bacznie śledze ten wątek. Przemo chyba cos jest w tym co napisałeś ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (194.181.28.---)
Data: 12 gru 2007 - 15:04:25

Troche sie dziwnie poczulem, potraktowaliscie mnie jak oszusta, przykre to. Mozecie sprawdzic, ze moje wpisy sa takze na forach poswieconych exorexowi i DTC. Bostosowalem takze tamtych preparatow. Na luiszczyce choruje juz od 19 lat i tez jak tonacy chwytam sie brzytwy, szukam nowosci, bo stare metody zawodza. Ja nikogo nie namawiam na zakup Blue Capu, tylko dzielilem sie swoimi doswiadczeniami. Mi pomaga doskonale. ale nikogo nie zmuszam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2007 - 15:45:51

Źle nas zrozumiałes ... poprostu jestesmy uwazni bo juz takie sytuacje miały miejsce na tym forum. Jeśli tak jest jak mówisz to dzięki za informacje dotyczące tego nowego specyfiku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Petie (---.net.autocom.pl)
Data: 18 gru 2007 - 11:19:34

Wojtek: wszystko byłoby ok i prawie bym ci uwierzył ale twój adres ip czyli 194.181.28.XXX mnie zaniepokoił szczególnie że zakres 194.181.28.64 - 194.181.28.127 należy do firmy Uroda S.A. - hurtowni artykułów kosmetycznych przy ul. Szwedzkiej 20 w Warszawie. Zapewne zbiegiem okoliczności to to nie jest...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: michal (---.187.240.8.ip.airbites.pl)
Data: 18 gru 2007 - 17:16:10

no to widze ze gosc walek probowal wkrecic winking smiley pozdro dla niegowinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 gru 2007 - 07:27:37

Sluchajcie, co wy wyprawiacie, zachowujecie sie jak byla ekipa rzadowa, wszedzie weszycie podstep... az nie wiem, czy mam sie tym smucic, czy smiac z tego, co piszecie. Nie wiem gdzie jest w Warszawie ulica Szwedzka, ja mieszkam w poblizu Andersa, lacze sie za posrdenictwem NEtii, ale na laczach telekomunikacji i nie mam pojecia o jakichs adresach IP, nie znam sie na tym. W kazdym razie nie mam nic wspolnego z URoda SA. Poza ty, Blue Cap produkuje hiszpanski producent - firma Catalysis i chyba Uroda w tym palcow nie macza... bo to kupuje sie w aptekach, nie w drogeriach. Opanujcie sie. tu sa gdzies wczesniejsze wpisy dotyczace blue Capu i to z nich dowiedzialem sie o tym specyfiku. Zadem lekarz mi tego nie zapisywal. Ale pewnie jak kazdy z was czasami lecze sie na wlasna reke.
Na serio jestem zaskoczopny wasza reakcja. Przeciez tu ludzie sobie nawazajem polecaja rozne specyfiki, dlaczego uwzieliscie sie na mnie i posądzacie o brak ucziciwosci. Choruje na luszczyce od 15 roku zycia, czyli juz ponad 15 lat. Wkurza mnie brak w aptekach cygnoliny i proderminy, zostaly same strerydy i drogie masci jak Daivonex. Wiec jak cos sie pojawi nowego to jest iskierka nadziei, ze okaze sie pomocne. Nie stosujcie blue capu jesli nie ejstescie przekonani. Ale mi pomaga, dobrze wygladza i w dodatku nie pozostawia zadnych plam na ubraniach anoi na skorze. A to dla mnie wazne bo chodze na co dzien w gajerze i w bialej koszuli.
Wiecie, przykre sa te wpisy. JEst w was taka polska zawisc, podejrzliwosc. Czy jak ktos tu kiedys napisal o DTC tez byl tak atakowanymoody smiley Albo o Biogamie? Bez sensu. to forum sluzy wymianie doswiadczen. I nie spodzeiwalem sie, ze kierujac sie tym, aby ewentualnie komus pomoc, zostane zaatakowany!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.