Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 17 z 19
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: elcia (195.136.49.---)
Data: 16 kwi 2011 - 17:26:43

HEJsmiling smileyPOZDRAWIAM WSZYSTKICH SKORUPIAKÓWsmiling smiley PISZĄCYCH NA FORUM . JAK WIĘKSZOŚĆ Z WAS TAKZE MĘCZE SIĘ Z TĄ CHOROBĄ OD WIELU JUŻ LAT, LECZYŁAM SIĘ W SZPITALACH, KLINIKACH I CO? NIC Z TEGO DOBREGO PRZYJĘLAM WIELE GODZIN LICZĄC LATA NAŚWIETLAŃ LAMPAMI PUVA I CO NA STAROŚĆ MI WYJDZIE NIE MAM POJĘCIA ALE ODRZUCAM MYŚLI O JAKIM KOLWIEK RAKU SKORY CHOC MAM OBAWY ,GDYŻ STERYDY TAKZE GRALY U MNIE DUŻĄ ROLĘ. ZBLIŻA SIĘ WIOSNA I PROBLEM TEN SAM JAK CO ROKU ZASŁONIĘTE RĘCE , DOLUGIE SPODNIE BROŃ BOŻE ABY WIATR ZAWIAŁ PODWIEWA WŁOSY I TU SZOK LUDZIE GAPIĄ SIĘ JAK NA KOSMITKĘ CO ONA MA NA CZOLE I USZACH ?? JESZCZE BESZCZELNIE SIĘ OGLĄDAJĄ CZUJĘ SIĘ JAK WYRZUTEK SPOŁECZNY CHOCIAŻ W KOŁO MÓWIĄ ŻE JESTEM SUPER LASKĄ CI CO ZNAJĄ MOJĄ CHOROBĘ I NA WYPADACH W NOCNYCH KLUBACH GDZZIE JEST CIEMNO I MOŻNA UKRYC ZAMASKOWAĆ PUDREM PLAMY.ALE NIKT Z NICH NIE WIE JAK SIĘ CZUJE TAKA OSOBA ODRZUCONA NA CO DZIEŃ PRZEZ LUDZI PRZEZ TA CHOROBĘ CZUJĘ SIĘ GORSZA I ODRZUCONA . NA BLUE CAP WPADŁAM PRZEZ WASZE FORUM, KUPIŁAM CHOCIAŻ SIĘ DŁUGO NAD TYM ZASTANAWIAŁAM .SMARUJĘ TWARZ, USZY RĘCE NOGI, PLECY I BRZUCH NA RACIE ODSTAWIAM BO ZALEŻY MI NA MIEJSCACH NAJBARDZIEJ WIDOCZNYCH I POWIEM WAM SZCZERZE,ŻE ON DZIAŁA smiling smiley! PO 5 DNACH NA RĘKACH SA BIALE PLAMY 0 ŁSZCZYCY MAM CIEMNIEJSZĄ KARNACJĘ WIEĆ RZUCA SIĘ W OCZY , BĘDĘ MUSIAŁA SZYBKO JE OPALIC I WYRÓWNAĆ KOLORYT CHOC NIE BĘDZIE TAK ŁATWO BO WIEM JAK TRUDNO SIE JE OPALA. ZASTANAWIAM SIĘ NAD TABLETKAMI SĄ DROGIE A Z KASĄ U MNIE KRUCHO ,MOŻE BĘDĄ DZIAŁAĆ NA CAŁY ORGANIZM , CZYTAŁAM .ŻE NIE MA PO NICH NAWROTÓW , SPREY MI SIĘ KOŃCZY I BOJĘ SIE TAK JAK NIEKTÓRZY NAPISALI, ŻE POWRÓCI TAK JAK PO STERYDACH . ODŻAŁYJĘ I KUPIĘ TE TABLETKI I WAM NAPISZE CZY WARTO. POZDRAWIAM GORĄCO. ELCIAsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
KREM MEDIDERM
Wysłane przez: elcia (195.136.49.---)
Data: 16 kwi 2011 - 17:39:37

POLECAM WAM GORĄCO KREM MEDIDERM NA ŁUSZCZYCĘ JEST SUPER WYDAJNY SKÓRA PO SMAROWANIU STAJE SIĘ OD RAZY MIEKKA SCHODZI LUSKA I PLAMY SĄ MNIEJ WYPUKŁE KOSZTUJE MALO Z PORÓWNANIEM DO INNYCH KREMOW JA DAŁAM 20 ZL A POJEMNOŚCĆ TO AŻ 500 GR NIE KLEI SIĘ , NIE BRUDZI JEST BIAŁY SZYBKO SIĘ WCHŁANIA PRZYNOSI NAPRAWDĘ ULGĘ SKÓRA NIE PIECZE NIE SCIĄGA SIĘ NAPRAWDĘ BARDZO DUŻA ULGA STOSOWAŁAM GO PRZED BLUE CAPEM MOŻE DLATEGO TAK SZYBKO ZNIKNĘLA MI ŁUSZCZYCA , JAK SKOŃCZY MI SIĘ SRAY BĘDĘ GO NADAL STOSOWAŁA ALE DOKUPIĘ TABLETKI Z BLUE CAP I ZOBACZYMY EFEKT CZY ONE NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ JAK PISZĄ W ULOTCE smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: STOP oszustom!!! (---.profitcorp.net)
Data: 16 kwi 2011 - 21:43:45

Ze względu na brak moderacji, to forum jest jedną, wielką naciągalnią ludzi chorych na łuszczycę. Płodzone są dziesiątki wpisów wychwalających różne, pseudo cudowne specyfiki. Radzę brać dużą poprawkę na to, co piszą osoby udające chorych. Ich zadaniem jest wciskanie kitów, mających na celu zapewnienie dobrej sprzedaży wychwalanego towaru. Więcej na ten temat, znajdziecie w artykule z linka:
http://praca.wp.pl/title,Jak-zarobic-20-tys-zl,wid,12907280,wiadomosc.html?ticaid=1bd89

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Anna (---.centertel.pl)
Data: 14 cze 2011 - 15:54:15

Witam. wtrącę się po latach do tego wątku bo został zapomniany, trafiłam przez przypadek na ten preparat i zamowiłam 2szt. prze interent z medycynanatoralnie i jestem zaskoczona jego działanien, stosowalam wiele medykamentow na łuszczycę, sterydy i inne a teraz zaczęłam używać Blue Cap i uważam że jest bardzo skuteczny. robię sobie dokumentację fotograficzną a choruję na ł od 14 r.życia a mam w obecnej chwili 33lata, rózne maści i inne po za sterydami nie przynosiły efektow a Blue Cap jak stosuję już 5 dzień jest rewelacją, zobaczę jak dalej będzie ale jest to naprawdę super lek. nie jest tani ale warto, znalazłam ostatnio aptekę co sprzedaje po 126zł 2szt spraju i krem dają gratis, jak ktoś chce adres to proszę miela i napiszę gdzie to można kupić. naprawdę polecam Blue Cap. nie brudzi ubran, ale jest lekko śmierdzący i jak się go używa to lepiej uzyć i wywietrzyć mieszkanie bo zostaje taki nieprzjemny zapach a że mam kota w domu to nie bardzo bym chciala go otruć oparami tego leku, stosowanie bardzo wygodne, nie trzeba się mazać jakimś maścami, tylko pryskasz i już dziala. super środek, nie jestem żadnym przedstawicielem, jestem biedronką od wielu lat i chcę się tego pobyć i szukam specyfików na własną rękę.

polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: aghad (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2011 - 10:57:07

wojtek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
Mój mąz też używa tego specyfiku i rzeczywiście pomaga bardzo. Trzeba jednak zdawać sobie sprawe że to leczenie miejscowe i nie na długosad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: mires (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2011 - 23:11:03

a mi nie pomógł ani troche , więc w te cudo nie wierze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: beti_h (---.pppoepub.vspace.pl)
Data: 20 sie 2011 - 12:21:38

Ludzie nie używajcie BLUE CAP'u to jest bardzo silny steryd!!!! Nigdy nie miałam większego wysypu jak właśnie po BLUE CAP'ie na początku wszystko pięknie schodziło.... a jak zaprzestałam używania tego sprayu to był szok!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: aghad (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2011 - 14:08:01

przemo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No wlasnie znowu kolejny super wyleczony, i tylko
> 1 osoba, a czy Wy wiecie ze korporacje
> faramcetyczne zatrudniaja ludzi,chodza po forach i
> wciskaja kit o super lekach i super uzdrowieniu,
> tylko po to aby nakłaniac do zakupu danego leku,
> podszywaja sie pod chorych, ja juz sceptycznie
> podchodze do super specyfików, nie mówie że
> kazdy taki opis jest, ale trzeba uważać, i
> najlepiej kierowac się wątkami gdzie dużo ludzi
> już dany lek stosuje i sa jakies wyniki, pisza o
> tym na forum.


Mój mąz również stosuje blue cap i to jedyny środek, który chowa to świństwo, chociaż wiadomo, że to tylko na chwile

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: dorii (---.play-internet.pl)
Data: 22 sie 2011 - 01:19:38

Witram
W skladzie blue cap nigdzier nie widze sterydu. O co chodzi?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: katamaran (---.jjs-isp.pl)
Data: 03 pa� 2011 - 21:23:20

Witam,
ja tam spray \blue cap uzywam od kilku lat, trudno go czasem dostać. Własciwie nie wnikam juz, co jest tam w skladzie, najważniejsze ze jest to dla mnie deska ratunku na upiorny wizerunek. \Staram sie go stosowac tylko w sytuacjach :awaryjnych, zawsze zadawalajacy efekt. Najwiekszy problem to cena :-( Kupuje najczesciej przez alegro. A ostatnio znalazlam promocje na stronie aspen.net.pl daja krem, ciekawa jestem czy tez dziala, bo nigdy nie stosowalam. Czytalam, ze nie do konca skuteczny, ale musze sama sprawdzic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: ania (---.dynamic.chello.pl)
Data: 05 pa� 2011 - 01:29:58

Blue Cap stosuję od kilku miesięcy i na razie jestem zadowolona.Dla mnie problemem też jest cena,dzieki za informację o promocjach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wawa (---.play-internet.pl)
Data: 08 pa� 2011 - 16:54:41

CZY TO JEST PRAWDA,,,/? POMAGA ? PRZYJEDZ DO MNIE Z TYM WYPROBUJE ,,,I KUPIE,,POZDRAWIAM WOJTUSIA ELA Z URSUSA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: palixmp (---.tosa.pl)
Data: 11 pa� 2011 - 18:58:24

Ja zjadłem 2 opakowania i ZERO poprawy sad smiley Fajnie, że innym pomaga, szkoda że mi nie sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 11 pa� 2011 - 19:01:51

wódka pomaga...trzeba duzo pic i wszystko przechodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Blue Cap nie jest sterydem!!!!
Wysłane przez: nGirl (---.starogard.dialup.inetia.pl)
Data: 22 pa� 2011 - 15:12:49

Nie rozumiem ludzi którzy wypisują, że Blue cap to steryd! Pytałam lekarza ponieważ wystraszyłam się właśnie tych opinii i on na to, że to jest głupota. Nie może być sterydu w tabletkach, spreju, kremie, żelu pod prysznic itd. A blue cap właśnie jest dostępny w tylu rodzajach. Nie mówiąc już o tym, że jest dostępny bez recepty. Jesteśmy w 21wieku i raczej nikt nie sprzedał by nam leku bez recepty ze sterydami. Ludzie puknijcie się w głowę zanim coś napiszecie, albo skonsultujcie to z lekarzem, a potem piszcie coś na forum, a nie straszycie inne osoby niepotrzebnie!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: zed (---.play-internet.pl)
Data: 21 lut 2012 - 20:53:09

Witam,
Śledzę to forum gdyż mam podobne problemy. Przeczytałem wszystkie wątki na temat BC spray. Dziś mam dzień pierwszy używania BC. Na razie przytłumiło delikatnie złuszczające się miejsca. Ale nowe, małe ogniska przybladły.

Pozdrawiam wszystkich z Ł i trzymam kciuki za każdego!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lut 2012 - 17:15:09

Witam! Minęło sporo czasu od momentu pierwszych moich relacji w tym temacie z używania spraju blue cap. Od dłuższego czasu leży w szafce i czeka na akcję kryzysową smiling smiley ha ha
Ogólnie działa bardzo dobrze nie za szybko (jak steryd ) nie za wolno. A w połączeniu z solarium naprawdę rewelka. W trzy-cztery tygodnie w tym dwa z solarium ( bo min tydzień czekałam aż zmiany będa gładkie ) i jest się czystym!!! Tyle tylko, że teraz trzymam go na takie właśnie akjce, bo działa znakomicie przed urlopem na ciepłych wyspach, gdy u nas zimno, A Wysyp Skórny Duży sad smiley Czy poprostu lato nadchodzi smiling smiley Niestety moim zdaniem działa za krótko jak na swoją cenę, bo tylko ze trzy-cztery miesiące i gdy do tego mamy jeszcze słoneczko co nas wspomaga. Tak więc podsumowując dla mnie dobry przed urlopem czy latem, ale nie można myśleć, że na długo pozbędziemy się Ł. dzięki niemu. Jeszcze tylko chcę dodać, że u mnie wysypy po jego stosowaniu nie był i nie są większe niż zwykle. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Zed (---.play-internet.pl)
Data: 27 lut 2012 - 19:05:30

Już prawie tydzień z BC spray. Efekty były niemalże natychmiastowe. Mam jescze na łokciach i kolanach ogniska, które trudno schodzą, ale jestem dobrej myśli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Zed (---.play-internet.pl)
Data: 10 mar 2012 - 07:04:01

Uffff po tylu dniach uporczywego psikania łokcie czyste. Kolano jeszcze się trzyma.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Madziulka (---.tktelekom.pl)
Data: 19 mar 2012 - 08:54:24

Jak dla mnie rewelacyjny specyfik, bardzo skutecznie wyleczył duże zmiany łuszczycowe na czole. W tym miejscu nawet silny steryd nie pomógł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 17 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.