TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Bogus (82.177.10.---)
Data: 01 sie 2005 - 09:59:17

Jak to jest w tolerancji w innych krajach interesuja mnie wlochy bo wlasnie tam sie wybieram nad adriatyuk ...slonko i slona woda by mi dobrze zrobilo ..

Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Bogus (82.177.10.---)
Data: 03 sie 2005 - 08:59:56

czy komus wgole adriatyk i slonko pomoglo ???

Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 03 sie 2005 - 09:30:46

pomaga...
A co do toleracji to bez wzgledu na kraj jedni zwracaja uwage,a inni nie...

Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2005 - 13:38:54

mi pomoglo

Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: DORIS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2005 - 14:21:19

wróciłam z chorwacji choruje od 15 lat i wyobraż sobie ze opalałam sie w topless tam nikt na nikog nie zwraca uwagi . Więc pakuj walizki i powodzenia

Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Aga (---.toya.net.pl)
Data: 03 sie 2005 - 14:24:38

I koniecznie napisz jak na Ciebie ten klimat wplynal , ajesli chodzi o tolerancje to moim zdaniem za granica jest ona wyzsza niz u nas, przynajmniej tak zaobserwowalam we Francji pozdrooofki i milego opalaniatongue sticking out smiley

Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Łuszczyk (82.177.10.---)
Data: 26 wrz 2005 - 14:17:25

wiecie co ... bylem 17 dni we wloszech co dziennie po kilka godzin pluskajac sie i opalajac ;-) i zeszlo ..

troche sie krepowalem bo mialem tego b.duzo...ale po 2 dniach jak zobaczylem ze nikt na nikogo nie patrzy poczulem wiecej odwagi ..przyjechalem brazowiutki i czytsciutki ..

miesiac czasu w robocie - stres ..wysypalo ...potem alkohol ...wysypalo gorzej ..obecnie lecze sie cygnolina

zeby z tego sie wyleczyc chyba trzeba wyprowadzic ..

Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: markus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 18:11:12

chorwacja jest ok, bylem 2 tygodnie slonce i woda dobrze dziala , mi zeszlo calkowicie , ( moj lekarz mowi ze tamto morze jest bardziej zasiarczone niz baltyk ) a jak wiemy siarka pomaga nam luszczykom , wiec polecam basen morze srodziemnego , co do tolerancji to ja mnialem to wszystko gdzies i wystawialem swoje skorupki bezczelnie na sloneczko, przeciez to mi ma pomoc !!!!! a nie zachwycac( lub nie) innych moj wyglad, za duzo nogladaliscie sie reklam z pieknymi cialkami i teraz macie kompleksy hi hi hih , polecie sobie na RODOS i tam sie wszystkiego pozbedziecie ( kompleksow) tylu 60 letnich babek bezwstydnie opalajacych sie toples smiling smiley to jeszcze nie widzialem wiec nasze skorupki jakos nie zburza poczucia estetyki wspolplazowiczow , po prostu na tym tle wygladamy ladniej smiling smiley

Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Lanolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 21:11:30

Słońce wedłóg mnie jest najlepszym, natuiralnym lekarstwem, jednak nasze polskie słonce jest zbyt słabe i na mnie nie działa, dlatego jeżdze do ciepłych krajów, w czerwcu byłam w Egipcie i te 5 plamek co miałam znikło po 3 dniach nie zostawiając żadnych śladów a do tego morze czerwone- najbardziej słone morze na swiecie świetnie zadziałało na skórę głowy, no wogóle słona woda dobrze robi na skórę głowy nie koniecznie w Egipciesmiling smiley)