Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 16
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 04 lip 2006 - 10:33:02

no powiem Ci ze w kazdym sklepie zielarskim powinien byc u mnie w Toruniu nie mialam problemow zeby go kupic wiec proponuje Ci jechac do miasta smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2006 - 14:34:14

Jeśli chodzi o moje plamy to mam je głównie na dłoniach i na nadgarstkach od wewnętrznej strony i to mnie najbardziej wkurza, bo są one widoczne.Mam jeszcze małe odbarwienie w koncikach ust, na udzie no i tam gdzie chyba ma każdy facet haha!!! no i parę plamek na stopach :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Kasia (158.75.227.---)
Data: 04 lip 2006 - 16:25:05

Witam,
ja cierpie na bielactwo od 5 roku zycia. Mam 27 obecnie. Rowniez odbarwil mi sie sutek. Niestety, bodziszek cuchnacy (zarowno kapiele jak i herbatka nie daly rezultatu). Choroba mam zajete 50% ciala. Tylko fotochemioterapii sie nie poddalam. Chyba ze starachu...nie lam sie, a facet zaakceptuje, jesli jest rozsadny!!!! Pozdrawiam goraco!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2006 - 23:01:49

Moje plamki prawdopodobnie powstały na skutek stresu i nerwów. Robiłem sobie badania i wypadły bardzo dobrze.Tarczycę mam w porządku.
Pamiętam, że jak zaczęły pojawiać się u mnie plamki (zaczęło się od paznokci u dłoni) to w tamtym czasie bardzo się denerwowałem aż do ubiegłego roku.Postanowiłem zapanować nad sobą, a głównie nad nerwami i zauważyłem, że plamki nie powiększają się i wygląda to tak jakby proces powiększania plam zatrzymał się.Nie wiem co jest tego przyczyną czy właśnie uspokojenie się, czy dzięki naświetlaniom co robię od czasu do czasu jak sobie przypomnę lub jak mam czas.
Pozdrawiam :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 05 lip 2006 - 12:39:50

Krzysztof ,mysle ze zawdzieczasz poprawe w co najmiej 80 % swojej uspokojonej psychice. Tak samo leczenie bielactwa gingko preparatem ,dziala wlasnie prawdopodobnie w duzej czesci poprzez uspokojenie psychiki na tak dobre leczenie bielactwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Jola (---.dip.t-dialin.net)
Data: 05 lip 2006 - 14:00:03

czesc wszystkim
cierpie na luszczyce przez ostatnie 30 lat. Czy ziola babci pomagaja? probowalam wszystkiego, tylko slonce pomaga. Nie chce jednak na glace sie strzyc by glowe opalac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2006 - 14:40:27

Jola przeczytaj wypowiedz Andrzeja na moim wątku o BSM. On juz tez sie prawie wyleczył i to w ciagu 3 miesiecy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 05 lip 2006 - 20:30:01

czesc wszystkim wogole pisze bo chce sie dowiedziec czy tam tez odbarwily sie wloski ?? ja mam plamy wokol oczu i wlasnie jakos kilka miesiecy temu odbarwil mi sie kawalek brwi !!?? troszke dziwnie to wyglada ale makijaz robi swoje czy myslicie ze henna moze pomoc ??


a tak jeszcze na marginesie grinning smiley wlasnie wrocilam z jeziorka hehe no troszq furrore wywolalam na plazy hehe smiling smiley drugiej takiej jak ja to nie bylo i z tego nalezy sie cieszyc grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 05 lip 2006 - 20:35:33

aa no i wlasnie Bozenko !! bardzo trafne stwierdzenie ze wiele zalezy od psychiki nastawiania itd..

ja sobie postawiam cel jush za rok nie bede miala tego bielactwa sprobuje wszystkiego ale napewno dam rade smiling smiley grunt to myslec pozytywnie chociaz moze troszke to nierealne albo naiwne ale ja wierze ze od psychiki wiele zalezy i trzeba dazyc do wyznaczanych celow smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2006 - 20:39:09

hej:*:* wiecie co wam pwoeim mam taka maśc "Elidel" dzis bylam u Pani dermatolog i ona mi pomaga!!!tez mam plamki łeeeeee ale kurde przeciesz z tym da sie zycsmiling smileysmiling smiley kucpie sobie ta masc bo naprawde pomaga tubka starcza na 1.5 miesiąca ja juz teraz jade na 2 tubce i mam takie "
"siateczki" na plamkach czyli taka powloke pigmentusmiling smileysmiling smiley pozdrawiam:*:*:*smiling smiley

ppsss. kupilam jeszcze dzis tego bodziszka..pwiedzcie mi ile razy sie go pije ,a jak sie obklada to tymi fuskami tez czy tylko pomoczyc wate w tym roztworze i oblkadać??
czekam na odp:*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2006 - 20:52:12

do Pati jakie zioła pijesz ktore Ci pomagaja na bielactwo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2006 - 23:04:18

Ehhhhhh plissssssss odpiszcie na moje pytanko;Dgrinning smileygrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2006 - 23:06:28

Brawa dla Magdy.Ja też jestem tego zdania aby wychodzić na plaże, bo sam tak robię.Powiem szczerze, że w zeszłym roku spotkałem wielu ludzi na plaży z bielactwem i to nad morzem.Ja też odnoszę wrażenie jak jestem na plaży z plamami, że drugiego takiego nie ma, ale spotyka się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: guga (212.160.86.---)
Data: 05 lip 2006 - 23:29:30

Jasne, że da się z tym żyć, bo przecież żyję i funkcjonuję... Na głupie docinki odpowiadam, że kiedyś tylko arystokracja biała była, bo chłop to w polu.... Ale jeżeli jest szansa na wyleczenie to chcę jej spróbować. Najbardziej przeszkadza mi to co się stało z moją twarzą i rzęsami. Moje dłonie, ręce, nogi, brzuch, plecy... to wszystko mozna jakoś ukryć ubraniem, a twarzy nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2006 - 08:15:08

Anula, a o co pytałaś?? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2006 - 13:35:33

hej:*:* wiecie co wam pwoeim mam taka maśc "Elidel" dzis bylam u Pani dermatolog i ona mi pomaga!!!tez mam plamki łeeeeee ale kurde przeciesz z tym da sie zycsmiling smileysmiling smiley kucpie sobie ta masc bo naprawde pomaga tubka starcza na 1.5 miesiąca ja juz teraz jade na 2 tubce i mam takie "
"siateczki" na plamkach czyli taka powloke pigmentusmiling smileysmiling smiley pozdrawiam:*:*:*smiling smiley

ppsss. kupilam jeszcze dzis tego bodziszka..pwiedzcie mi ile razy sie go pije ,a jak sie obklada to tymi fuskami tez czy tylko pomoczyc wate w tym roztworze i oblkadać??
czekam na odp:*:*


Jomus napisz mi o tym bodziszku kiecy trzaba go pic przed czy po posilku itedd a jak sie obkladac nim to w jaki sposob?? pozdrawiam:**:*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2006 - 13:39:14

ja akuratnie zaczęłam BSM-owanie się i nic poza tym oraz nadziei nie moge stosować
łuszczyca mi zeszła, bielactwo tez zanikalo, wiec dlaczego teraz nie ma zniknąć całkowicie???

może ktos sie przyłączy?? będzie mi raźniej smiling smiley))

ja zaczęłam wczoraj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2006 - 15:04:36

Joma a Ty ile juz stosujesz to metode bsm?? widac jakies rezultaty...??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 06 lip 2006 - 15:23:17

mialam teraz jechac na basen ale nie pojechalamsad smileysad smileysad smileysad smileywstydze sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2006 - 19:40:41

Misiaa!!! przestań!! ja tez mam to "świnstwo" i nie przejmuje sie!!! i Ty tez maszsie nie przejmować!!! masz chodzic wszedzie to inaczej to Ty tylko sie dolujesz!! przeciesz inni tez sa chorzy i to bardziej niz my i zyja!!!!!! :*:*:*:*:**:*smiling smiley Jutro masz jechać na basen!!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.