Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 16
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 16:42:18

Rozumiem że leczyłeś bielactwo i luszsczycę ja mam bielactwo, możesz mi napisać cos więcej na ten temat jak to leczysz i czy pod czyjas kontrolą.


Pozdrawiam,

Rafał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 16:44:47

Bardzo chętnie ale jakom metodę masz zamiar stosować.

i gdzie mieszkasz ja warszawka.


Pozdrawiam,

Rafał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 07 lip 2006 - 17:08:48

wiecie chyba pojde macie racjie pozdrowionka muaa:*:*:*:* a macie duzo ich ja bardzo i wygladam jak krowa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 07 lip 2006 - 17:21:14

a czy ktos z was jak ma plamy duze na nogach wychodzi w krotkich spodenkach i czy to pasuje??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: bez imienia (---.marton.net.pl)
Data: 07 lip 2006 - 18:45:53

wiecie co na stronce www.vitiligo.prv.pl odradzaja ziele babci a ludzie tam naprawde maja doświadczenie w leczeniu, i z tego co czytam najlepsze sa masci elidel, lub protopic<ponoć lepszy , ale to zalezy dla kogo> i naswietlaja sie uvb 311 nm lub słonko i maja rezultaty naprawde, masci sa drogie ale mysle ze warto zainwestowac ja teraz zbieram na protopic a nieldugo wybieram sie na towarowa, tzn wrzesien, wczesniej nie ksoluje kasy, to jest jedyny godny adres do polecenia gdzie mozna sie leczyc, tam szukaja i przyczyn i lecza skutki, pozdrawiam głowa do góry jest piekne słonce, tylkotroche za mocne męczy mnie,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: siemacieludzie (82.160.6.---)
Data: 07 lip 2006 - 20:03:09

zioła takie jak bodziszek nalezy pic na czczo czyli rano wtedy mają lepszy rezultat są lepiej przysfajane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja kupiłem se vitix troche chyba pomaga mam jedną plame na twarzy i z deka brązowieje stosuje go około miesiąca 2 -3 razy dziennie a co do zioła to przynajmniej 3 - 6 miesięcy regularnie nalezy go pic jednym pomaga a innym nie bodziszka zaczynam pic po niedzieli jak go kupie i to bedzie taka kuracja ala vitix&bodziszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 08 lip 2006 - 22:03:47

Misia ja mam roznie sa rozproszone wszedzie szczegolnie w "zgieciach" wiesz kolana lowkcie kostki dlonie ajj moge wymieniac i wymieniac hehe...!! i szczerze... chodze normalnie w ciuchach nie mam zamiaru "gotowac" sie w normalnych dlugich spodniach jak na dworze tak goraco no i nie wyobrazam sobie zebym chodzila w dlugim rekawie w taka pogode !! moja droga to nie jest wstyd ze ktos na cos choruje poprostu nalezy sie przyzwyczaic do pewnych odmiennosci i tyle...

serdecznie pozdrawiam :*:*

ps. krowka bardzo fajne zwierzatko smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lip 2006 - 22:12:15

popieram Madziesmiling smiley ja tez tak chodze i jest oksmiling smiley a jak ktos sie patrzy krzywo to ma problem grinning smileygrinning smiley pozdrowka:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 09 lip 2006 - 12:23:21

a ja mam bardzo duzo na nogach i nie wiem zastanawiam sie ale thx muaa:*:*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Inka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 lip 2006 - 19:09:25

Witajcie ... ja tez z tych niedobarwionych smiling smiley Nie czytalam niestety tego wszystkiego powyzej, ale pomysl ze stowarzyszeniem czy czyms w tym rodzaju bardzo mi sie podoba Czy probowaliscie cos zorganizowac czy na gadaniu sie skonczylo??smiling smiley


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 09 lip 2006 - 22:29:32

raczej na gadaniu lae ja bym bardzo chciala bysmy sie czuli pewnie w swoim towarzystwie i by bylo cool

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 09 lip 2006 - 22:30:38

to moj nr gg 643319 zagadajcie jak cossmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 10 lip 2006 - 10:08:25

moj 1413849 smiling smileyjak cos to czekam grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Kasia (212.160.86.---)
Data: 10 lip 2006 - 18:36:14

Chyba czuję to co czują wszyscy...Nie za bardzo akceptuje swoje ciało;/ Ma 16lat, a bielactwo chyba od 6roku życia;/ Kostki, kolano, biodra...o Wrr wnerwia mnie to! Stosowałam maść Unitone i Vitix-Nie pomogło. Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi chciałabym zastosować Bodziszka cuchnącego(mam go pić i przykładać??). Zastanawiam się czy gdybym piła tego bodziszka, a przykładała sokiem z łodygi nagietka efekt byłby jeszcze lepszy? I np. gdybym do tego stosowała jeszcze tą metodę BSM(chociaż nie za bardzo w to wierze)...Ech...Źle mi z tym, boje się, że kiedyś przez tą niedoskonałość nie założę rodziny...;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2006 - 20:54:04

a moj nr gg to 2827610 pozdrowkaa:*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2006 - 21:44:49

Ja mam 14 lat mam plamki na kolanach -duze- ,na biodrach i na kostkach sad smiley masakra na w-f wszyscy sie pytaja co mi sie dzieje na kolanach i co mam odpowiedziec ze jestem chora na bielactwo?niby tak powinnam zrobic ale wstydze sie tego strasznie i nie chce byc wysmiana sad smiley Ludzie sa dziwni potrafia bys wredni i nieczuli...;( stosowałam już vitix nic nie pomoglo bylam u najlepszego ermatologa w miesci ktory stwierdzil bielactwo nabyte i poprzepisywal kilka masci - nie pomogly...Wiem ze to nie koniec swiata bo mam je tylko w niektorych czesto malo widocznych miejscach ale i tak sie wstydze sad smiley Zauwazylam ze powoli na biodrach moje plamki stopniowa zaczynaja brazowiec - pojawiaja sie malutkie brozowe plamki na nich .. ciesze sie ale mimo wszystko moim najwieksztm zmartwieniem sa kolana... Pozdrawiam wszystkich i zycze zebyscie sie wyleczyli ;*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Kamila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2006 - 11:10:39

Misia!!!! To jest naprawde świetny pomysł. Moglibysby stworzyć dla siebie jakąs strone internetową na której umieszczalibyśmy informacje dla sibie. Moglibysmy spotkać się też nad morzem. Zrobić "I Zjazd Bielaków". mam znajomości w telewizji Wrocław. Gdybysmy zebrali jakieś większe grono osób to moglibysmy puscić informacje przez Fakty i wiadomości że jest takie stowarzyszenie, które zaprasza wszystkich chorych na ten zjazd oczywiście nad morzem bysmy mogli bez krępacji wykąpać się nie zastanawiając się czy ktoś, przypadmiek nie zauważył naszych plam. Byłoby super......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: bez imienia (---.marton.net.pl)
Data: 11 lip 2006 - 13:28:12

jeszcze ra zpolecam strone: www.vitiligo.prv.pl , ludzie zaglądnijcie tamnaprawde warto, duzo osób wyleczylo sie z bielactwa i opisuja oni tam metody, polecam !!! naprawde sa juz skuteczne sposoby do walki z tą chorbą !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Jula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2006 - 19:14:53

Podziwiam was dziewczyny za takie podejście do życia, chodzi mi o to, że nie wstydzicie się tego, że macie bielactwo. Normalnie idziecie na plaże, nie ukrywacie tego. Też tak bym chciała... ale chyba za bardzo przejmuje się wyglądem, nie potrafie tego zaakceptować. Z roku na rok powstają nowe plamy a te dotychczasowe się powiększają i na dodatek mam ich najwięcej w widocznych miejscach. Jestem tym załamana, nie wspomne o mojej psychice. Siedze w domu i jakoś nie mam ochoty pokazywać się ludziom. Mam świadomość, że sama się troche do tego stanu doprowadzam, ale nie daje rady. Tak bardzo chciałabym ubrać srtój kąpielowy i pójść na basen czy na plaże, wiem nikt mi nie broni ale się wstydze bo wyglądam okropnie. Wśród moich znajomych nikt tego nie ma, nawet na mojej uczelni, gdzie studiuje, u nikogo tego nie widziałam. Wiem, że ludzie chorują na gorsze paskudztwa i jakoś z tym żyją i potrafią się cieszyć życiem. Mnie ostatnio coraz mniej cieszy to moje życie... próbuje to zmienić na lepsze może akurat się uda. Zazdroszcze tym, którym udało się pokonać bielactwo, też bym tak chciała.
Troche sie rozpisałam, ale chciałam się podzielić z moimi odczuciami. Odkąd znalazłam tą stronę często tu zaglądam i czytam wasze wypowiedzi. Fajnie wiedzieć, że nie jestem sama z taką dolegliwością, szkoda tylko, że jesteśmy rozproszeni po całej Polsce.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 11 lip 2006 - 20:55:34

nio to od czego zaczynamy Kamila ja bardzo chciala stworzyc takie stowarzyszenie takie niby kolonie dla "bielakow" nad morzem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.