Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 16
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 21 lip 2006 - 14:27:32

msia odezwij sie do mnie i do anuli na gg smiling smiley fajnie jest sobie pogadac i np. wymienic sie fotkami hehe... smiling smiley nasze numery gg sa gdzies powyzej grinning smiley pozdrawiam :*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Angelika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 21 lip 2006 - 21:13:17

Witaj!!!
Pisze poniewaz rowniez zauwazylam u siebie juz rok temu biale plamki ktore sa umiejscowione do tej pory na rekach i nogach tak jakby mnie wysypalo w biale kropeczki.Tak przypuszczam iz mam bielactwo poniewaz te plamy nie znikaja a wrecz przeciwnie przybywa ich i powiekszaja sie.Tydzien temu zakupilam w aptece ziola bodfziszka cuchnacego i zaczelam je pic ale nie znam dokladnie dawkowania i sposobu przyrzadzania ich poniewaz mieszkam w Niemczech i niezbyt dokldnie jest to opisane na opakowaniu tych ziol.Bardzo prosze jesli mozesz napisz mi w jaki sposob zaparza te ziola i pic w jakich dawkach i kiedy.Dziekuje serdecznie i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2006 - 23:55:55

HEJ ANGELIKA ZIOLA SIE PIJE 2 RAZY DZIENNIE: RANO NADCZO I WIECZOREM PO KOLACJI, I PARZY SIE 1 LYZECZKE ZIOL NA SZKLANEK I MUSISZ ODCZEKAC 15 MIN JAK SIE ZAPARZA I WYPIC smiling smiley BUZKA:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2006 - 23:57:29

nIO WŁASNIE MISIA ODEZZWIJ SIE:-) JA JUZ Z MAKA KLIKAM NA GGsmiling smiley I POWIEM CI ZE JEST MI RAZNIEJsmiling smileysmiling smileysmiling smiley 1737376 TO MOJ NR GG:smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: piotr (82.160.254.---)
Data: 22 lip 2006 - 23:50:08

witam ja rownierz jeste posiadaczem probowalem juz wielu metod leczenia
efekty jesli byly to krotko trwale obecnie jedyne co mi pomaga to slonce na ktore trzeba uwazac mysle ze przedewszystkim trzeba wierzyc ze sie uda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: piotr (82.160.254.---)
Data: 23 lip 2006 - 00:15:02

ja mam takie marzenie niezalezy mi na tym by byc bogatym, pieknym,slawnym to jest takie proste marzenie by byc zdrowym tak jak by chcial kazdy i kazda z was wiem jak sie z tym zyje wiem ze na to sie nie umiera i malo kto to rozumie bo i ja nie moge sie z tym pogodzic ale sie nie poddaje czego i wam zycze wciaz szukam metody i bede probowal!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 10:31:42

kto robi ze mna to BSM na bilelactwo?

www.samoleczeniebsm.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 24 lip 2006 - 10:47:06

Piotr szukajcie a znajdziecie smiling smiley predzej czy pozniej nam sie uda grinning smileygrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 24 lip 2006 - 10:48:22

Joma ja moze i bym sprobowala hmm.. musze o tym troche poczytac i jakos pozytywniej sie nastawic smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 14:05:10

byłoby fajnie smiling smiley
ale nie będę czekac, ja kontynuuje, a Ty sie po prostu dołączysz, OK?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:36:47

no spoczko dzis Ania przeslala mi pewne linki o tym BsB musze poczytac grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 08:11:04

to sie nazywa BSM - Bioemanacyne Sprzężenie z Mózgiem smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 15:47:08

hej wam:smiling smiley Nio ja Z Maką chyba zaczne ale od września hehe smiling smiley bo w wwakacje sie za bardzo czasu nie masmiling smileysmiling smiley hehehe smiling smiley a jak bsm nie pomoze to bodziszek hmmm?smiling smileysmiling smiley a joma Tobie cos pomaga??ile juz stosujesz? buzka:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: w.k. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2006 - 17:56:13

Czesc wam.Ja z bielactwem borykam sie juz pare ladnych lat.Dzisiaj koncze 29 ur.Dobry miesiac temu zakupilem ziola w"feng luka"Jednno na oczyszczenie organizmu"Berberys"Juz jestem po tej kuracji,a teraz biore"Babci"Jak narazie czekam na efekty.Pamietam pare lat wstecz zarzywalem kapieli slonecznych nad morzem,tak spieklem te plamy,ze powstaly pecherze z woda.Ale puzniej w te miejsca wskoczyl pigment.Nie polecam tego,jest bolesne.Ale i tak w pelni nie zaleczylem.Po lecie pojechalem na slask do rodziny.Zaczela sie wiosna plamy rozwinely sie na nowo.I to jeszcze wiecej.Jednak jest prawda,ze duzo zalezy od czystosci srodowiska.Przez pare lat dalem sobie spokuj.Teraz jakos zmobilizowalem sie.Mam nadzieje,ze ta kuracja ziolami pomoze.No i przeprowadzilem sie w strone mazur.Tu jest inny klimat.Jest jeden problem bo pale papierosy,nie wiem czy to nie bedzie przeszkadzac.Pozdrawiam wszystkich dwu-kolorowych.Ja mialem przezwisko klaun,nie z tego powodu,ze rozsmieszalem tylko z powodu tych plam.Byly do okola oczu i ust.Teraz prawie ich nie mam.To powodzenie w leczeniu,bo ja wzielem sie za leczenie medycyna naturalna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 27 lip 2006 - 19:41:06

hehe kiedys kumpel mowili na mnie panda i tez chodzilo o plamki wokol oczu ale ogolnie jakos mu delikatnie wytlumaczylam ze przykro mi jak do mnie tak mowi i przezywanie sie skonczylo !!


w.k - rzuc papieroski smiling smiley iwszystkiego naj naj naj z okazji urodznke :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vitilo
Wysłane przez: w.k. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2006 - 10:30:00

Z tymi papieroskami to nie tak prosto.Magdo dziekuje za zyczonka.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 28 lip 2006 - 13:31:14

heh... no ja 3mam za ciebie kciuki smiling smiley troszke woli i samozaparcia i z czasem napewno sie uda smiling smiley

pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: piotr (82.160.254.---)
Data: 28 lip 2006 - 22:24:00

witam wszystkich
zastanawialem sie czy wy tez macie swoje teorie na temat powstawania bialych plam jest nas wielu jedni choruja od urodzenia od 2 lat 10 czy od niedawna ja choruje od okolo 3 roku zycia nieuwazam ze jestem madrzejszy od lekarzy specjalistow ja jestem z plamami na co dzien i obserwuje jak postepuje choroba jak moj organizm reaguje na leki na pozywienie stres na klimat na co jeszcze cyklicznie choruje i co mnie boli kiedy sie cofa a kiedy postepuje w tym miejscu podaje kazdy z was jak sie leczy i czego probowal dlatego mam prosbe jesli ktos ma swoja teorie to podziel sie ze mna mysle ze warto wymienic tego typu informacje jestesmy inteligentni i kazdego z nas to zastanawia bo mnie tak to jest moj gg 8517217 dzieki pomyslcie o tym!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Łukasz (82.139.55.---)
Data: 29 lip 2006 - 19:18:15

Przepraszam że zrobiłem wpis ale jest on po to żeby VIAGRĘ wywalić poza pierwszą stornę.
Róbcie tak samo na innych temetach to może wkońcu się go wywali na stałe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2006 - 08:33:13

piotr, moze ja zaczne.
U mnie bielactwo, to powstaje w momencie kiedy mamm długotrwały stres. Oczywiście juz potem plamy nie znikają. Stosowałam krótki czas krem BIO_MEL firmy Bielenda (juz go nie produkują) na plamy - zawiera on Babći i na mnie dobrze działał - pojawiał sie po 2 tygodniach barwnik! Ale plam mam wiele i krem brudził ubrania, więc dałam sobie spokój. Poza tym czas mojego smarowania pochłaniał mi 2 godziny dziennie!

Inna metoda, która mnie zaskoczyła to metoda BSM. Podas leczenia łuszczycy (wyleczyłam w ciągu 2,5 miesiaca) zauwazyłam, że z twarzy zniknęło mi niespodziewanie takze bielactwo. Pisze niespodziwewanie, bo obserwowałam sie podas tej kuracji tylko pod kątem łuszczycy, a nie bielactwa. Plkamy zniknęły (z twarzy) wraz z łuszczycą. Byłam szczęśliwa, ale niepotrzebnie leczenie przewrałam i niedoleczyłam sie do końca. W taki przypaduk choroba wraca i wrócila jako wczesniej niedoleczona sad smiley Łuszczyca nie- bo wyleczyłam smiling smiley
Więc śmiem twierdzić, że BSM leczy róniez bielactwo.

Poza tym leczyłam sie kiedyś Meladinine i naświetlaniami. Barwnik sie pojawiał punktowo i potem znikał. I to na tyle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.