Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516
Bieżąca strona: 16 z 16
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: alicja (---.unknown.vectranet.pl)
Data: 26 lut 2012 - 16:06:18

--witam,,z bielactwem borykanm sie ponad 30 lat , rozne metody leczenia,i nic z tegio,ten sam temat ,na to sie nie umiera,,tylko trzeba sie nauczyc zyc,,ale to nie takie proste,,dlaczego medycyna nie produkuja tabletek,na ta chorobe,,moze sie nie oplaci,,ale niech by byly drogie i by sie oplacilo,wiem ze my chorzy na bielastwo jestesmy skrepowani,,jestesmy jakby odizolowani od ludzi,,sie wstydzimy,,ludzie na nas patrza,,dlaczego nikt nie chce nam pomoc---,powinnismy sie wziasc i wystosowac list do ministra,zeby zaczeli produkowac lek,,wezmy sie,,,,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 mar 2012 - 20:18:05

Alicja, a robiłaś już może na bielactwo metodę BSM? [email protected]
Podaje swoją pocztę, bo mogę Ci cokolwiek na ten tema powiedzieć. Trzeba próbować.Podaje swoja pocztę, bo na to forum rzadko zaglądamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: majaaaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2012 - 01:01:35

Witaj, czy jak przestałaś karmić piersią plamki zniknęły??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: max (213.199.241.---)
Data: 24 mar 2012 - 12:44:52

gdy by ktoś mógł bardziej szczegółowo opisać co to za zioła i czy są skuteczne na łuszczyce to bym prosił o odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Daniel (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 lis 2014 - 20:26:07

Witam wszystkich, wpadłem tu przypadkiem, bo miałem problemy z bielactwem parę lat temu. Moim zdaniem ten problem skórny wynika z niedoboru jakiś składników mineralnych bądź witamin. Obecnie nie ma u mnie po bielactwie ani śladu. Jak to zrobiłem? Zupełnie przypadkowo - piłem 2 kubki zielonej herbaty przez jakiś czas (najlepiej po większym posiłku, nie pijcie na pusty żołądek, pamiętajcie o prawidłowym sposobie zaparzania oraz kupujcie wyłącznie herbatę w listkach, NIE torebkach). Po okresie miesiąca bądź 2 (już nie pamiętam) zauważyłem, że białe plamy zniknęły (miałem je na plecach). Minęło już dobrych parę lat, problem nie powrócił smiling smiley Tak więc pijcie zieloną herbatę i odżywiajcie się zdrowo.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: domino (---.protonet.pl)
Data: 22 lip 2015 - 17:34:44

Nie sądzę, żeby zielona herbata mogła pomóc, piłam ją od dawna i nie dla bielactwa, które mam tylko ot tak, dla oczyszczania organizmu itd. i jakoś plamy mi się powiększają a nie znikają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Seweryna (---)
Data: 17 mar 2021 - 17:37:57

Moja przygoda z bielactwem trwa już ponad 40 lat ale się nie poddaję ,piję zioła na bielactwo ale nie widzę wielkich zmian .Chętnie spróbuję tych metod które polecacie .Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516
Bieżąca strona: 16 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.